PUBG Mobile yeni oyun modu Cold Front Survival resmen duyuruldu!

PUBG Mobile yeni oyun modu duyurdu. Bir süredir gelmesi beklenen yeni oyun modu duyuruldu. Kullanıcıların merakla beklediği bu duyuru nihayet bugün geldi.
PUBG Mobile Cold Front Survival
PUBG Mobile yeni oyun modu Cold Front Survival’ı duyurdu.

PUBG Mobile yeni Cold Front Survival modunu duyurdu. PUBG Mobile’ın resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre yeni oyun modunun ismi Cold Front Survival olacak. Duyurulan oyun modu diğer modların aksine birçok yeni özellik sunuyor. Yeni oyun modunun en şaşırtıcı tarafı ise Nisan ayında kış temalı olarak duyurulması.

PUBG Mobile Yeni Oyun Modu Teması ve Özellikleri

PUBG Mobile resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre yeni modun ismi Cold Front Survival olacak. Daha önce beta sürümüyle birkaç oyun içi görselin sızdırıldığı Cold Front Survival modu oyunculara yeni deneyimler sunacak. Sızdırılan bilgilere göre Cold Front Survival modu Vikendi haritası ve Klasik modun kar ile kaplanmış hali olacak.Oyuncular, bu mod içerisinde soğuk hava koşullarında hayatta kalmaya çalışacaklar.

PUBG Mobile Yeni Oyun Modu Cold Front Survival
16 Nisan Tarihinde Oyuncular ile Buluşacak

Hatta hayatta kalmak için belli aralıklarda ateş yakarak vücut sıcaklıklarını yüksek tutmak zorunda kalacaklar. Vücut sıcaklıkları belli seviyenin altına düştüğü taktirde oyuncunun canı yavaş yavaş azalacak. Ateş yakmak için oyuncuların 2 farklı seçeneği olduğu da sızdırılan bilgile arasındaydı. Oyuncuların ateş yakmak için ya kısa yoldan çakmak kullanmaları ya da uzun yoldan ağaç dallarıyla kıvılcım çıkarmaları gerekli.

PUBG Mobile yeni oyun modu için çıkış tarihi duyuruldu

PUBG Mobile resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Cold Front Survival’ın ne zaman çıkış yapacağı duyuruldu. Açıklamalara göre yeni oyun modu 16 Nisan 2020 tarihinde oyunculara açık hale gelecek. İşte PUBG Mobile’in yaptığı açıklama şu şekildeydi:

Things are getting a bit…chilly here ❄️

Cold Front Survival is coming 4/16!

#PUBGM #PUBGMOBILE

PUBG Mobile Cold Front Survival Duyuruldu
PUBG Mobile – Cold Front Survival

Yeni Mod oyuncuları zorlayacağa benziyor

16 Nisan tarihinde çıkması planlanan kar temalı yeni oyun modu Cold Front Survival yeni özellikleri ile oyuncuları zorlayacağa benziyor. Kötü hava koşulları sebebiyle oyuncuların vücut ısılarını sabit tutmaları için ateş yakmaları gerekecek. Hatta yaktıkları ateşte yiyeceklerini de pişirebilecekler. Ayrıca yakın zamanda PUBG Mobile kampüs şampiyonası finalleri belli oldu oraya da göz atmayı unutmayın. Hepinize iyi oyunlar evde kalın 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=ZSRhW9LnvDE

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler