PUBG Mobile Gizli 13. Sezon Promosyon Kodları

İşte karşınızda 13. Sezonun gizli promosyon kodları. Promosyon kodları kullanarak UC karşılığında alınan eşyaları ücretsiz alabilirsiniz.
PUBG Mobile promosyon kodları
PUBG Mobile’da promosyon kodları ile sınırlı sayıdaki değerli ödüllere sahip olabilirsiniz

PUBG Mobile promosyon kodları ile birçok özel hediyenin sahibi olabilirsiniz. Silah kaplamaları, kıyafetler, emojiler ve danslar gibi daha birçok hediyeye sahip olmak istiyorsanız çok geçmeden promosyon kodlarını kullanın.

PUBG Mobile Promosyon Kodları

Oyuncuların kostümleri sevmesinin tek nedeni daha güzel bir görünüş sunması. Ancak UC fiyatlarının pahalı olduğunu düşünüp satın almak istemeyebilirsiniz. Ancak bu promosyon kodları sınırlı bir süre için geçerli. Promosyon kodları kullanarak UC karşılığında alınan eşyaları ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Bu hediyeleri UC harcamak dışında etkinliklerden kazandığınız çeşitli kutulardan da çıkarabilirsiniz. Ancak nadir eşyaların çıkma olasılığı oldukça düşük olduğundan istediğiniz kostümü almanız uzun sürebilir.

pubg mobile
PUBG Mobile promosyon kodu nereden alınır?

Peki bu kodlar nasıl bulundu? Tencent bu kodları resmi Facebook hesabından gönderilerle paylaştılar. Bu yüzden ilerleyen günlerde ekstra bir promosyon kodu dağıtmalarına karşı sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Tüm gönderilere dikkatlice bakmanız gerekebilir. Çünkü uzun bir yazı paylaşılıp en alt kısmına promosyon kodu yazılabilir. Bu yüzden paylaşımları iyice incelemeniz sizin yararınıza olacak. Kodların bir zamanı yok ancak bazılarının kullanım sayısı bulunuyor. Hızlı davranmanız karşılığında daha iyi veya daha nadir hediyeler kazanabilirsiniz.

  • Tüm oyuncular için 3x Motor görünümü: TQIZBz76F
  • M16A4 silahının yeni kostümü: S78FTU2XJ
  • 5000 Oyuncuya M416 kostümü: PGHZDBTFZ95U
  • 1x Companion etkinliğinde çark çevirmek: R89FPLM9S
  • 1x KAR98 kostümü: KARZBZYTR

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts