PUBG Mobile Grup Fotoğrafı Kapatma Yöntemleri

PUBG Mobile’da tuş yerlerinin normalden farklı olmasından dolayı çoğu oyuncu çadır bölgesinde fotoğraf çekilme tuşundan rahatsız.
PUBG Mobile Grup Fotoğrafı Modu
Saklandıktan sonra fotoğraf modunda rakiplerinizi görebilirsiniz.

PUBG Mobile grup fotoğrafı kapatma yöntemleri arasından çoğu oyuncu oyunun verilerini siliyor. Hiçbir etkisi olmadığından dolayı da çoğu oyuncu sıkıntı içerisinde. Aynı zamanda grup fotoğrafı modunu rakipleri avlamak için bile kullanabilirsiniz. Rakibiniz sizi görmeden siz onu avlamak istiyorsanız grup fotoğrafı moduna girmeniz gerekiyor.

PUBG Mobile grup fotoğrafı nedir?

Tencent tarafından getirilen etkinlikte dörtlü veya ikili takım modunda eşleşmeye katıldığınız taktirde belirli bölgelerde fotoğraf çekebiliyorsunuz. Harita üzerinde çadır simgesi olarak gözüken bu bölgelerde eşsiz lootlar da yer alıyor. Bazen fotoğraf modunda hatalarla karşılaşılsa da birçok işe yarayabiliyor.

PUBG Mobile Grup Fotoğrafı Kapatma
Grup fotoğrafı tuşunu kapatmak için oyunu kapatmanız gerekebilir.

Sadece küçük bir fotoğraf çekilme tuşu olarak düşünen oyuncular olsa da tuşların yerlerini değiştiren oyuncular için oldukça sıkıntılı bir durum. Bunun önüne geçebilmek için en kolay yöntem tuşların yerlerini değiştirmek olsa da bu değişiklik oyun içerisindeki sergilediğiniz performansı etkileyebilir. Aynı zamanda alışkın olduğunuz ayarları değiştirmek oldukça kötü.

Fotoğraf modunda nasıl düşman öldürülür?

Çadır bölgelerine atlayarak loot yapmalı veya daha iyi bir bölgeye atlayarak zırh ve ekipman toplamalısınız. Erangel haritasının en iyi loot bölgelerine bakabileceğiniz “PUBG Mobile Erangel: Araç ve En İyi Loot Bölgeleri” adlı içeriğimize giderek daha iyi ekipmanlara sahip olabilirsiniz.

PUBG Mobile Çadır Bölgeleri
Çadır bölgelerinde eşsiz lootlar bulunuyor.

Topladığınız eşyalar size yeterliyse araç bulup çadır bölgelerine koşmanız gerekiyor. Eğer yakınsanız koşarak da gidebilirsiniz. Ancak oyuncu sayısı azaldıysa ve güvenli alan oldukça küçükse koşmak biraz tehlikeli olabilir. Aynı zamanda gittiğiniz zaman orada bir oyuncuyla karşılaşabilirsiniz.

Bölgeye vardıktan sonra etrafı kontrol ederek çadırların etrafının temiz olup olmadığını öğrenin. Oyuncuların sizi görmesi zor bir yere geçerek “Grup Fotoğrafı” tuşuna basın. Eğer güvenli bölge bulamadıysanız merdivenlerin altından sürünerek yapının altına girebilirsiniz. Orada daha güvenli olur ve düşmanları bir nebze de olsa rahatlıkla görebilirsiniz. Kamerayı uzaklaştırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz. Aynı zamanda rahatlıkla etrafı kontrol edebilirsiniz.

PUBG Mobile grup fotoğrafı kapatma nasıl yapılır?

Eğer bu tuş sizi rahatsız etmeye başladıysa “Grup Fotoğrafı” tuşunu kapatmanın zamanı gelmiş demek. Kapatmak istediğiniz tuşun göründüğü güvenli bölgeye saklanarak oyunu tamamen kapatın. Cihazınızın son işlemleri bulundurduğu sekmeden de PUBG Mobile’ı kapatmalısınız.

PUBG Mobile Yanan Yapılar
Küçük flaş bombasına benzer yapıları alevlendirebilirsiniz.

Oyunu kapattıktan hemen sonra tekrar giriş yaparak “Mücadeleye tekrar gir?” ekranında oyuna geri katılın. Harita yeniden indirildikten hemen sonra sizi rahatsız eden tuşun artık olmadığını göreceksiniz. Ancak o tuşun etki alanından çıkıp tekrar girerseniz yine oyunu kapatmak zorunda kalacaksınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts