PUBG Mobile Kampüs Şampiyonası finali belli oldu

50 bin TL ödül havuzlu PUBG Mobile Kampüs Şampiyonası’nın finaline adını yazdıran takımlar belli oldu.
pubg mobile kampüs şampiyonası

PUBG Mobile Kampüs Şampiyonası finaline kalan takımlar belli oldu. Uzun bir maratonun ardından birçok mücadeleye çıkan takımlar arasından 16 takım, adını finale yazdırmayı başardı. Turnuvanın finali 18-19 Nisan tarihlerinde oynanacak.

50 bin TL ödül havuzlu turnuva mart ayının başında başlamıştı ve şimdi 16 takım ile final aşamasıyla devam ediyor. GLL Türkiye tarafından düzenlenen turnuvada üniversiteler mücadele ediyor. Bu üniversiteler arasında Bahçeşehir Üniversitesi gibi espora önem veren eğitim kurumları da var. Finalin canı yayını konusunda henüz bir bilgi verilmedi.

PUBG Mobile Kampüs Şampiyonası

Mart başında başlayan ve uzunca bir zamandır elemeleri devam eden turnuvanın, grup aşamaları da bu hafta itibarıyla tamamlandı. Grup aşamalarında iyi performans gösteren ve adını turnuvanın finaline yazdıran 16 takım belli oldu. Grup aşamalarından çıkan 16 takım, 50 bin TL ödül havuzu için 18-19 Nisan tarihleri arasında, çevrim içi oynanacak maçlarda mücadele edecek. Turnuvanın finali iki gün sürecek ve 4’er maç oynanacak.

pubg mobile kampüs turnuvası
Turnuvanın 50 bin TL ödül havuzu var.

Takımlar finalde iki gruba ayrılacak. Turnuvanın ödül havuzu da bir hayli dolu. Finalde şampiyon olan takım 15 bin TL para ödülü alacak. 2. takım 12 bin TL ve 3. takım ise 8 bin TL ödül alacak. 16 takımla oynanacak finalde ilk 8’e giren tüm takımlara para ödülü verilecek. Turnuvayı kazanan takım ayrıca bundan çok daha prestijli bir turnuva olan PMCO turnuvasına katılmaya hak kazanacak.

Turnuva Ödülleri

 1. Takım – 15.000 TL
 2. Takım – 12.000 TL
 3. Takım – 8.000 TL
 4. Takım – 6.000 TL
 5. Takım – 3.500 TL
 6. Takım – 3.000 TL
 7. Takım – 1.500 TL
 8. Takım – 1.000 TL

Turnuvanın finalinde kazanan takım aynı zamanda PMCO turnuvasına katılmaya hak kazanacak. 18-19 Nisan tarihleri arasında 16 takımla oynanacak finalin sonucu ve gelişmelerini Mobidictum ekibi olarak sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Ayrıca takımınızla beraber katılabileceğiniz PUBG Mobile turnuvaları hakkında bilgi almak için sitemizi ve sosyal medya kanallarımızı takip etmeyi unutmayın.

pubg mobile kampüs şampiyonası
Finale adını yazdıran takımlar belli oldu.

Finale Adını Yazdıran Takımlar

 1. ŞEHİRESPOR İŞU
 2. FUZAP
 3. BROTHERHOOD OMU
 4. PATRIOTIC EOU
 5. DARKREVENGE AU
 6. TEAM OPERASYON UU
 7. BLACK SEA PIRATES RTEU
 8. IN FLAMES BAU
 9. BU TEAM
 10. LAST DEU ASLANLARI
 11. SU KARTALLARI
 12. GU RAIN OF GELİŞİM
 13. AIBU
 14. AU TIGERS
 15. DPU SQUAD
 16. HIU BİMUCİZEOLSUN
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler