PUBG Mobile Lite: 0.18.0 Sistem Gereksinimleri

PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesinin sistem gereksinimleri yayınladı. Bizde bu sistem gereksinimlerini sizler için daha detaylı bir şekilde anlattık.
PUBG Mobile Lite 0.18.0 Sistem Gereksinimleri
Mobil cihazlarınıza daha az yük bindirerek en iyi battle royale oyununu oynayabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite sistem gereksinimleri ile telefonum 0.18.0 güncellemesini kaldırabilir mi veya telefonumda indirecek kadar boyut var mı sorularının cevaplarını alabilirsiniz. Tencent, PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesinin sistem gereksinimlerini ve güncelleme boyutunun ne kadar olduğunu geçtiğimiz günlerde oyuncularına açıkladı.

PUBG Mobile Lite 0.18.0 Sistem Gereksinimleri

PUBG Mobile Lite, düşük kaliteli cihazlarda çalışabildiği için Google Play sayesinde, telefonu kaldırmayın oyuncuların Lite sürümünü indirmesine yardımcı oldu. Gelecek olan 0.18.0 güncellemesinde, farklı düzeltmeler, küçük ayarlamalar ve yeni bir karakter geleceği söylendi.

PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri
Güncelleştirmeleri yüklerken her zaman gerçek indirme boyutundan daha fazla alan bırakın.

Güncellemenin indirme boyutu 554 MB olduğundan, işlemin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için en az 1 GB boş alana ihtiyacınız olacak. RAM açısından, bir öneri ise değeri yaklaşık 1 GB olursa kaldırabilecek güçte olur, ancak daha fazlasına sahip olmak daha yararlı olabilir. Ayrıca, oyun ve güncelleme sadece Android 4.0.3 veya sonraki sürümlerini çalıştıran cihazları desteklemekte. Özet geçecek olursak, telefonunuzda 1 GB veya üstü RAM, Android 4.0.3 veya sonraki bir sürüm ve 1 GB Bellek Hafızası bulunuyorsa rahatlıkla oynayabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite beta nasıl indirilir?

PUBG Mobile Lite 0.18.0 sistem gereksinimleri
PUBG Mobile Lite Beta sürümünü indirip hemen oynayın.

PUBG Mobile hayranlarının çoğu, PUBG Mobile Lite’ın Beta sürümünü indirmeye çalışıyor ancak çoğu başarısız oluyor. Bu beta sürümü sadece belirli oyuncular tarafından kullanılabilen özel bir versiyon. Ancak, oyunu yüklemek için her zaman APK dosyası bulunuyor. APK dosyasını indirmeden önce ayarlarınızdan “Bilinmeyen kaynaklar için yükle” seçeneğini açmalısınız. Bu seçeneği açtıktan sonra beta sürümünün APK dosyasını indirebilirsiniz.

PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite Arasındaki Farklar

PUBG Mobile vs PUBG Mobile Lite
PUBG Mobile Lite ve PUBG Mobile Farkları

PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite arasındaki farklar da çoğu oyuncu tarafından merak edilmekte. PUBG Lite düşük performans özelliklerine sahip telefon kullanıcıları için üretilse de orijinal oyun ile arasında birtakım farklılıklar bulunuyor. Bu farklılıkları öğrenmeniz adına sizlere ”PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite Arasındaki Farklar” adında bir rehber oluşturduk. Bu rehberimize göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite PC üzerinden nasıl oynanır?

PUBG Mobile Lite 0.18.0 sistem gereksinimleri
PUBG Mobile Lite’ı bilgisayardan oynayabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite gibi özellikle düşük sistem gereksinimlerine sahip bir battle royale oyununu bilgisayar üzerinden oynadığında mükemmel olmaz mı? PC üzerinden nasıl oynayacağınızı öğretmek adına sizlere ”PUBG Mobile Lite PC üzerinden nasıl oynanır?” adında bir rehber oluşturduk. Bu rehberimize göz atarak PC üzerinden nasıl oynanacağına bakabilirsiniz.

https://youtu.be/hKn5CIgjWTo

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts