PUBG Mobile: Oyundaki En Hızlı Araçlar

PUBG Mobile’da en hızlı araç hangisi biliyor musunuz?
pubg mobile en hızlı araçlar
PUBG Mobile içerisinde birçok araç bulunuyor. Peki, bu araçlar arasında en hızlısı hangisi?

PUBG Mobile en hızlı araçlar içeriğimizle birlikte oyundaki araçların hızlarını inceliyoruz. PUBG Mobile’ın önemi asla azımsanamayacak parçalarından biri olan araçlar, oyun üzerinde epey etkili olabiliyor. Çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılabilen araçlar arasında en hızlısı hangisi biliyor musunuz?

PUBG Mobile En Hızlı Araçlar

PUBG Mobile’da bulunan araçlar, çoğu oyuncunun sandığının aksine büyük önem taşıyor. Zira birlikte çok çabuk bir rotasyon atabileceğiniz, uzakta bulunan alana oldukça hızlı bir şekilde girebileceğiniz ve zaman zaman arkasına sığınarak düşman mermilerinden korunabileceğiniz araçlar, birçok amaç için kullanılabiliyor.

pubg mobile en hızlı araçlar
PUBG Mobile’da bulunan araçlar, birçok amaç doğrultusunda kullanılabiliyor.

Bu içeriğimizde, oyunda bulunan araçların hızlarına değineceğiz. Geçtiğimiz satırlarda da değindiğimiz üzere araçlar, genel olarak rotasyon atmak ve ve hızlı bir şekilde alana girmek için kullanılıyor. Peki, hızlı bir rotasyon atmak veya hızlı bir şekilde alana girmek için en hızlı olan araç hangisi biliyor musunuz? Listemize geçmeden önce, listemizde değinmediğimiz ancak oyuna eklendiği andan itibaren oyuncuların favorilerinden olan canavar kamyonu nerede bulabileceğinizi öğrenmek için PUBG Mobile canavar kamyon nerede çıkar içeriğimize göz atabilirsiniz.

UAZ

pubg mobile en hızlı araçlar uaz
Düşük hızına karşın gayet kullanışlı olan UAZ ile güvenli yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz.

En yavaştan en hızlıya doğru ilerleyeceğimiz PUBG Mobile en hızlı araçlar listemizde değineceğimiz ilk araç, 115 km/s hızıyla UAZ. 1820 can puanına sahip olan UAZ, düşük hızına rağmen oyundaki en güvenilir araçlardan biri konumunda. Engebeli arazilerde gayet kolay bir kullanıma da sahip olan UAZ, hız olarak beklenileni veremese de oyunculara güvenli bir yolculuk imkanı sağlayabiliyor.

Üç Koltuklu Motosiklet

pubg mobile en hızlı araçlar üç koltuklu motosiklet
İyi sayılabilecek hızına rağmen dengesiz oluşundan dolayı oyuncular tarafından pek sevilmeyen üç koltuklu motosiklet, oyunun en az tercih edilen araçlarından biri.

Sepetli motosiklet olarak da bilinen üç koltuklu motosiklet, PUBG Mobile en hızlı araçlar listemizin dördüncü sırasında bulunuyor. 130 km/s hızına ve 1025 can puanına sahip olan üç koltuklu motosiklet, bu özelliklerine karşın oyuncular tarafından en az tercih edilen araçların başında geliyor. Hızına rağmen dengesiz olmasından dolayı oyuncular tarafından pek tercih edilmeyen üç koltuklu motosikleti kullanmaya karar verdiyseniz, normalden daha dikkatli bir şekilde sürmenizde fayda var.

Dacia

pubg mobile en hızlı araçlar
Gayet kullanışlı olan Dacia’yı kullanırken engebeli arazilerde dikkatli olmanızda fayda var.

PUBG Mobile en hızlı araçlar listemizin üçüncü sırasında Dacia bulunuyor. Dört koltuk kapasitesi olan ve 1800 can puanına sahip Dacia’nın hızı ise 139 km/s. İyi sayılabilecek hız ve can puanına rağmen engebeli yollarda bazı zorluklar çıkartabilen Dacia’yı kullanırken dikkatli olmanızda fayda var.

Mirado

pubg mobile en hızlı araçlar mirado
Sadece Miramar haritasında bulunmasına karşın oyuncuların en sevdiği araçlardan biri olan Mirado, sedan araçlar arasında en hızlı olan araç konumunda bulunuyor.

En hızlı araçlar listemizin ikinci sırasında, sadece Miramar haritasında bulunmasına karşın güçlü özellikleri nedeniyle oldukça popüler olan Mirado bulunuyor. Dört koltuğa ve 2000 can puanına sahip olan Mirado, 152 km/s hızıyla oyun içerisinde bulunan sedan araçlar arasında en hızlı olan araç konumunda. Oyuna yakın dönemde eklenen ve oyuncuların ilgi odağı olan Altın Mirado’ya dair detayları öğrenmek istiyorsanız, sizler için hazırladığımız PUBG Mobile Altın Mirado Rehberi: Nerede çıkar ve tüm detaylar içeriğimize mutlaka göz atın.

Motosiklet

pubg mobile en hızlı araçlar
Dezavantaj sayılabilecek çeşitli özelliklerine karşın oyundaki en hızlı araç konumunda bulunan Motosiklet, oyuncular tarafından en çok tercih edilen araçlardan bir tanesi.

PUBG Mobile en hızlı araçlar listemizin ilk sırasında motosiklet bulunuyor. İki koltuğa, 1000 can puanına ve düşman mermilerini engelleyecek neredeyse hiçbir şeyi bulunmayan motosiklet, tüm bu özelliklerine karşın sahip olduğu hızı nedeniyle oyuncuların favorisi konumunda. Kullanması biraz ustalık gerektirse de alıştıktan sonra gayet kullanışlı olan motosiklet, kullanıcısına çeşitli stratejiler uygulama şansı sunabiliyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts