PUBG Mobile Sezon 13 Ödülleri

PUBG Mobile Sezon 13 ödülleri sızdırıldı. PUBG Mobile’ın 13. sezonunda neler olacak?
pubg mobile sezon 13
PUBG Mobile Campus Championship Turkey 2020

PUBG Mobile Sezon 13 ödülleri sızdırıldı. 13 Mayıs 2020 tarihinde çıkması beklenen Sezon 13, oyuncular için heyecan veren yeni ödüllere sahip olacak.

PUBG Mobile Sezon 13

Şu anda 2. yılını kutlayan ve 12. sezonu devam eden PUBG Mobile, bu kutlamalar kapsamında oyunda büyük yenilikler, değişiklikler ve hediyeler içeren 2. yıl güncellemesini geçtiğimiz haftalarda oyuna eklemişti. Ancak tüm bu yenilikler güncellemeden günler önce sızdırılmış ve yeniliklerin neler olacağını çoğu oyuncu haftalar öncesinden öğrenmişti. Yine benzer bir şekilde Sezon 13 ödülleri de güncellemeden epey önce sızdırıldı. Gelin Sezon 13’e dair tüm söylentilere ve gelişmelere beraber bakalım.

pubg mobile sezon 13 görsel 1
Sezon 13 ile birlikte oyuncuları güzel kostümler bekliyor olacak.

Sezon 13 ne zaman yayınlanacak?

Şu anda oyun geliştiricilerinin üzerinde çalıştığı Sezon 13’ün 13 Mayıs 2020 tarihi itibariyle oyunda yerini alması bekleniyor. Hali hazırda devam eden Sezon 12’nin 11 Mayıs 2020’de biteceği bilindiği için geçmişteki güncellemelerin ortalama geliş tarihi göz önüne alınarak yeni sezonun tahmini o günde oyuna ekleneceği düşünülüyor. Bunun haricinde oyunda büyük değişikliklere sahip olacak 0.18.0 güncellemesinin de Sezon 12’nin tamamlanmasının hemen ardından oyuna eklenmesi bekleniyor.

Sezon 13 ödülleri neler?

Sezon 13’te oyuncuları yine birbirinden güzel ödüller bekliyor olacak. Peki bu ödüller neler? Oyuncuların giyinebileceği güzel bir set, silaha takabileceğiniz güzel bir aksesuar, uçak deseni, kask görünümü ve G36C kostümü oyuncuları bekliyor olacak. Onun haricinde yeni setlerin de ekleneceği yakın dönemde PUBG Mobile ekibi, bir kez daha oyunculara karar vermesi zor anlar yaşatacak gibi gözüküyor.

pubg mobile sezon 13 görsel 2
Sezon 13 ile birlikte oyuncular güzel bir G36C kostümüne de sahip olabilecek.

Diğer yenilikler neler?

Bu yenilikler haricinde Sezon 13’ün paraşüt görünümü de sızdırıldı. Yeşil renge sahip paraşüt, Sezon 13’ün logosunu ve temasını içeriyor. Bunun yanında oyuncuların büyük merakla beklediği Erangel 2.0’dan da yakın tarihte yeni haberler çıkabilir gibi gözüküyor. Gelişmeler oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler