PUBG Mobile video inceleme istasyonu nasıl açılır?

PUBG Mobile’ın en yeni özelliklerinden biri olan video inceleme istasyonunun detaylarını biliyor musunuz?
pubg mobile video inceleme istasyonu nasıl açılır
PUBG Mobile’ın en yeni özelliklerinden biri olan video inceleme istasyonunu nasıl açacağınızı biliyor musunuz?

PUBG Mobile video inceleme istasyonu nasıl açılır içeriğimizle, oyunun en yeni ve heyecan verici özelliklerinden biri olan video inceleme istasyonu hakkındaki her şeyi öğrenin. Kısa süre önce duyurulan ve PUBG Mobile 1.0 güncellemesi ile oyuna eklenen video inceleme istasyonunu nasıl kullanabileceğinizi biliyor musunuz?

Video İnceleme İstasyonu

PUBG Mobile’da ne yazık ki hile kullanan oyuncular mevcut. PUBG Mobile ekibi bu hilecilerle sürekli bir mücadele içerisinde olsa bile, bu durumun tamamen önüne geçebilmiş değil. Hileyle mücadelede oyuncuların desteğine de ihtiyaç duyduklarını belirten PUBG Mobile ekibi, bu söyleminde ne kadar ciddi olduğunu göstermek için video inceleme istasyonu özelliğini devreye soktu.

video inceleme istasyonu nasıl açılır
PUBG Mobile ekibi, hilecilerle daha hızlı bir şekilde mücadele etmek amacıyla video inceleme istasyonu özelliğini oyuna ekledi.

Bu içeriğimizde, oyundaki hilecilere karşı sizinde aktif rol alabileceğiniz bir sistem olan video inceleme istasyonunun kısaca detaylarına ve nasıl kullanılacağına değineceğiz. Bu detaylara geçmeden önce eğer PUBG Mobile’daki hesabınızın bir yanlış anlaşılma sonucu yasaklandığını düşünüyorsanız, olası çözümler için PUBG Mobile ban kaldırma içeriğimize göz atabilirsiniz.

pubg mobile video inceleme istasyonu nedir
Video inceleme istasyonu, kötü niyetli kullanıcılara karşı verilen mücadeleye oyuncuların da katılmasını sağlayan bir özelliktir.

Video inceleme istasyonu nedir?

PUBG Mobile video inceleme istasyonu, oyun içerisindeki tek rolleri oyun oynamak olan oyuncuların da kötü niyetli oyunculara karşı mücadeleye katılmasıdır. PUBG Mobile’da hali hazırda bir anti hile sistemi olmasına karşın bu sistem ne yazık ki yeterli değildir. Sürekli güncellenen hilelere karşı zaman zaman yavaş kalabilen bu anti hile sisteminin yanı sıra PUBG Mobile ekibi de yasaklamalar üzerinde fiziksel olarak çalışmalarını sürdürüyor. Ekip, bu çalışmaları hızlandırmak ve hilecilerle daha etkili bir biçimde mücadele etmek amacıyla video inceleme istasyonu adlı yeni bir özellik ekledi. Bu özellik ile oyuncular, hileyle mücadele konusunda aktif bir rol alabilecek. PUBG Mobile’da oyuncuları nasıl raporlayacağınızı bilmiyorsanız, PUBG Mobile hile bildirme içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

pubg mobile video inceleme istasyonu açma
Video inceleme istasyonu özelliğini kullanmak için oyuna girmeniz gerekmekte.

Video inceleme istasyonu nasıl açılır?

PUBG Mobile video inceleme istasyonu, oyun içerisindeki ayarlar kısmından açılıyor. Eğer siz de hilecilere karşı mücadele etmek ve PUBG Mobile’ı bu oyunculardan arındırmak istiyorsanız, video inceleme istasyonu ile bu isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Video inceleme istasyonunu açmak için öncelikle oyunu açın. Oyun açıldıktan sonra ana lobinin sağ alt köşesinde bulunan ok işaretine tıklayın. İşarete tıkladıktan sonra açılan sütundaki “ENGEL” yazısına tıklayın. Açılan ekranın sol köşesinde bulunan “Video İncelemesi” sekmesine tıklayın. Açılan ekranda bulunan “İncele” kutucuğuna tıkladıktan sonra dedektiflik için istekte bulunun. Tüm bu işlemlerin ardından PUBG Mobile ekibi başvurunuzu inceleyecek ve eğer kabul edilirseniz bir hafta içerisinde size bir mesaj iletecek. Dedektif olarak seçildikten sonra hile ve hilecilere karşı mücadeleye başlayabilirsiniz. Oyunda bulunan zıplama hilesine dair detaylı bilgi için PUBG Mobile zıplama hilesi hakkında bilmeniz gerekenler içeriğimize göz atabilirsiniz.

pubg mobile video inceleme istasyonu ödülleri
Hilecilere karşı verilen mücadelede emek veren oyuncuları çok sayıda ödül bekliyor.

Video inceleme istasyonunda ödül var mı?

PUBG Mobile video inceleme istasyonu özelliği ilk duyurulduğunda, oyunculara bu hizmetleri karşılığında bir şey verilip verilmeyeceği belirtilmemişti. Ama PUBG Mobile ekibi, oyuncuların bu hizmetleri karşılığında onlara ödül kazandıracak başka bir sistem daha geliştirmiş. Yapacağınız incelemelerin sonucunda, her bir seviyede daha da artan UC ve AG ödülleri kazanabileceksiniz. PUBG Mobile’ı daha oynanabilir bir yer yapmaya çalışırken aynı zamanda güzel ödüller kazanmak, şüphesiz dedektifleri motive edecektir. Oyunda bulunan wallhack hilesine dair detaylı bilgi almak için PUBG Mobile wallhack hilesi içeriğimize mutlaka göz atın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts