Minecraft Tohum Kodları (En İyiler)

Minecraft tohum kodları ile yeni şehirler inşa etmek çok kolay!
minecraft tohum kodları
Minecraft Tohum Kodları

Minecraft tohum kodları ile o çok istediğiniz şehri inşa edebilirsiniz! Minecraft oynarken kullanabileceğiniz bu kodlar ile rastgele bir haritada oynamak yerine temasını beğendiğiniz bu kodları kullanarak güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Hemen aşağıdaki tablodan ilginizi çeken başlığa tıklayarak detayları görebilirsiniz.

Minecraft Köyü, Tapınak ve Batık Gemi

3 farklı iklimin bir araya geldiği bu harita, tapınağındaki hazineler ile güzel bir başlangıç yapmak için seçebileceğiniz haritalardan sadece bir tanesi. Tapınağa sırtınızı verdiğinizde denizin altında keşfedileceğiniz bir de batık bir geminin bulunduğu harita bunların dışında bölgede gizli bir de canavar spawn noktası bulunduruyor.

Tohum Kodu: 66898262

Minecraft Tohum Kodları
Akarsu, Maden ve Medeniyetin bir arada bulunduğu bir yer.

Dağ Evi

Kendi hallerinde yaşayan NPC’ler ile birlikte ortasından nehir akan sakin bir yer arıyorsanız bu tohum sizin için harita bir seçim olabilir. Dağa sırtını veren bu yerleşim alanına siz de yerleşebilir ve dağı delmeye başlayıp cevherleri çıkabilirsiniz. Ayrıca yerleşim alanında tarla da olduğundan başlangıç olarak aç kalmazsınız.

Tohum Kodu: 50975

Minecraft Tohum Kodları
Walking Dead setinden çıkmış bir metropolis.

Minecraft Metropolis

Walking Dead setinden çıkmış bu bölge büyük bir yerleşim alanı olmasına karşın giderilmesi gereken birçok ihtiyaç bulunuyor. Kendinize bir amaç edinmek istiyorsanız bu alanı tamir etmekle başlayabilirsiniz.

Tohum Kodu: 1388582293

Minecraft Tohum Kodları
Sakin bir ada kasabası.

Ada Yerleşkesi

Ana kara ile uğraşmak istemeyenlerin gözdeki haline gelecek olan bu yerleşim alanı ise bir adanın üzerinde bulunuyor. Yerleşkenin yanında bir de kendi evinizi yapabileceğiniz bir yerin mevcut olması adayı harika bir seçim haline getiriyor.

Tohum Kodu: -407474912

Ada Koordinatları: X:181, Y:69, Z: 474

Minecraft Tohum Kodları
Orman içerisinde bir köşk.

Köşk

Ormanın içerisinde bir köşk mü? Evet, Minecraft Pocket Edition tohum kodunu kullanarak bir ev yapmak yerine yapılmış bir eve de taşınabilirsiniz. Tabii yerleşmek istediğiniz taktirde içerisini biraz aydınlatmanız da gerekebiliyor.

Tohum Kodu: 2033394339

Köşk Koordinatları: X: 526, Y: 91, Z: 81

Minecraft Tohum Kodları
Tehlikeden uzak fakat tehlikenin kendisi bir kulübe.

Cadı Kulübesi

Bataklığın ortasında yer alan bu minik evin içinde bir cadı ve bir de kediden başkası yaşamıyor. Etrafı sığ suyla kaplı olan bu alan minimalist yaşam tarzı benimseyen oyuncular için iyi bir seçenek olabilir. Tabii en son hatırladığımız kadarıyla cadı biraz saldırgan olabilir. Bu yüzden cadıya yaklaşırken dikkatli olmak gerekiyor.

Tohum Kodu: 825217104

Minecraft Tohum Kodları
Yumuşak şeker vadisi.

Şeker Vadisi

Adını tam hatırlayamasak da lezzetli yumuşak şekerlere benzeyen bu vadi tema arayan oyuncuların ilgisini çekebilir. Ağaç konusunda vereceği zorlayıcılık da cabası. Yine de bölgeden biraz uzaklaştıktan sonra ağaçların arasına düşüyorsunuz.

Tohum Kodu: 742382451

Minecraft Tohum Kodları
Buz Kralı’nın yuvası.

Buz Orman

Yine farklı bir temanın içerisinde oynamak isteyenler için buzla kaplı bir orman sizi bekliyor. Oyun modunu zor seçenler için ise barındırdığı gözlem kuleleri ile güvenli bir şekilde evinize dönebilirsiniz.

Tohum Kodu: KOP

Minecraft Tohum Kodları
Bonus: Çiçek Obası

Minecraft Tohum Kodları

Bu içeriğimizde Minecraft tohum kodlarını anlattık. En iyi seedler oyuncudan oyuncuya değişebilmektir. O yüzden köy tohum kodları konusunda araştırma yaparken ya da kodları uygularken haritanıza en uygun kodları tercih edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts