Mobidictum Kategori

Minecraft

82 içerik
Minecraft hakkında son haberler, güncelleme detayları, rehberler bu sayfada. Mobidictum Minecraft sunucusu: mc.mobidictum.com
minecraft örs yapımı

Minecraft Yağmur Durdurma

Minecraft'ta yağan yağmur performansınızı düşürebilir. Gereksiz performans düşüşleri yaşamamak için Optifine gibi modlar kullanabilirsiniz.
minecraft item kodları,minecraft item kodları 2020,minecraft item kodları nasıl yazılır,minecraft item kodları 1.16.3

Minecraft Item Kodları

Minecraft item kodları oyunda önemli bir yer tutuyor. Minecraft'taki her silah, blok, canlı hava durumu ve ses efektlerinin kendisine özel kodu bulunuyor.
Minecraft Kağıt Yapımı

Minecraft Kağıt Yapımı

Kağıtla birlikte, not alabilir veya kitap yaparak büyüler elde edebilirsiniz.
Minecraft OptiFine Yakınlaştırma

Minecraft FPS Arttırma Taktikleri

Minecraft'ın sonsuz dünyasından dolayı çoğu kişi iyi donanımlı bir bilgisayar sahip olsa da Minecraft'ı yüksek performansta oynayamıyor.
Minecraft korku haritası

Minecraft Korku Haritaları

Minecraft'ta bulunan korku haritalarını deneyerek Minecraft gibi eğlenceli bir oyunda dahi arkadaşlarınızı korkutabilirsiniz.
Minecraft Pasta yapımı

Minecraft Pasta Yapımı

Minecraft pasta yapımı sayesinde artık kendi karakterinizi ve arkadaşlarınızın karakterlerini rahatlıkla doyurabileceksiniz. Minecraft pasta yapımı sizleri yapım aşamasında biraz zorlayabilecek olsa da yaptıktan sonra açlığınızı büyük ölçüde giderebilecek bir yiyecek.
Minecraft Rayları

Minecraft Ray Yapımı

Minecraft'ta ray yapmak yaparak sahip olduğunuz dünya içerisinde daha hızlı bir şekilde bir yerden başka bir yere gidebilirsiniz.
minecraft skin değiştirme

Minecraft Skin Değiştirme

Minecraft skin değiştirme içeriğimizle bu işleme dair tüm detayları öğrenin.
Minecraft harita yapımı sayesinde artık kaybolmayacaksınız!

Minecraft Harita Yapımı

Minecraft harita yapımı ile hayatta kalma oyun modunda artık kaybolmayacaksınız. 2009 yılında Notch adlı bağımsız bir oyun tasarımcısı…