Standoff 2 Veteran madalyaları nasıl alınır?

Veteran madalyası almak için yapılması gerekenler. Bir yıl içerisinde maksimum 250 seviye olabilirken en iyi madalya için 200 seviye yeterli olacak.
Standoff 2 Veteran Madalyaları Nasıl Alınır
2020 yılının Veteran madalyaları.

Standoff 2 Veteran madalyaları sayesinde profilinizi güzelleştirebilirsiniz. Profillere renk katması dışında diğer oyunculara hava atabilirsiniz. Ayrıca bu madalyalar oyuna hakim olduğunuzu gösteriyor. Oyuna yapılan yılda bir olarak özel güncellemelerle madalyalar geliyor. Tüm yılların madalyaları birbirinden farklı olsa da aynı yılın madalyalarının sadece seviyeleri farklı.

Standoff 2 Veteran Madalyaları

Bir yıl içerisinde maksimum 250 seviye olabiliyorsunuz. Ancak her 50 seviyede sıfırdan başlıyorsunuz. Yılın en iyi madalyasına sahip olmak içinse 200 seviyeye ulaşmalısınız. Bu demek oluyor ki yıl içerisinde 4 kere 50 seviye olmak en iyi madalya için yeterli olacak. Oyuna ilk gelen yıllık güncellemede 2018 madalyaları eklendi. Standoff 2’nin en eski madalyasının verdiği nadirlikle birlikte artık bu madalyayı kazanamadığınız için oyunun en nadir madalyaları diyebiliriz. Sene sonuna kadar en yüksek kademeli madalyayı kazanmak için hangi oyun seçeneğini tercih edeceğinizi bilmiyorsanız “Standoff 2 Seviyeler İçin Gereken Tecrübe Puanı” adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Standoff 2 2018 Veteran Madalyaları
Standoff 2’nin ilk madalyaları.

Her sene oyuna 4 yeni madalya ekleniyor. Bunlar sırasıyla Bronz, Gümüş, Altın ve Platin olmak üzere nadirliği git gide artıyor. Oyunda sadece 2018, 2019 ve 2020 madalyaları bulunmasına rağmen 2021 madalyaları hakkında haber veya bir görsel paylaşılmadı. 2020 yılının Platin madalyasını alan oyuncular sabırsızlıkla yeni madalyaları beklerken geri kalan oyuncular yıl sonuna kadar Platin madalyasını alabilecekler mi diye hesaplamalar yapıyor. 2020 yılının en iyi madalyasını almak için hala geç değil. Eğer iyi oynuyorsanız ve zamana göre en iyi tecrübe puanı veren oyun seçeneğini biliyorsanız hala madalyaları kazanma şansınız var. Ancak oyuna biraz fazla zaman harcamalısınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts