Roblox Oyunu Oyna

Roblox Oyununu Ücretsiz İndir
Roblox Oyunu

Hayal gücünün sınırlarını zorlayan, sanal evrenin içinde kendisine bir düzen kurmuş muhteşem Roblox oyununu, her ay 30 milyonu aşkın maceraperest, arkadaşlarıyla birlikte ücretsiz bir şekilde oynuyor. Mobil macera oyunlarının en iyileri arasında gösterilen bu oyun adeta seni kendine bağlıyor. Oyunun en farklı ve etkili özelliği, sizlere hayal güçlerinizi biraz daha zorlayıp kendi oyunlarınızı yaratma fırsatını vermesi! Aynı zamanda dilerseniz başka kullanıcıların yarattığı oyunlara katılabilir bu heyecanı onlarla birlikte de paylaşabilirsiniz. Oyunun bu özelliklerini ele aldığımızda, hayal gücünüze ve yaratıcılığınıza da artı yönde bir etkisi olacağını söylemek mümkün.

Roblox Oyunu Oynanışı

Her biri apayrı birer dünya olan platformlarda arkadaşlarınızla eğlenebilir, bir kafe işletebilir, uzay boşluğunda gezinebilir veya bunlar gibi daha birçok aktivite yapabilirsiniz. Oyun kaliteli grafikleri ve 3 boyutlu tasarımı ile sizi adeta içine alıyor. Roblox Corporation firmasının hazırlayıp sunduğu bu sanal macera oyunu onlarca farklı evrende sizi oyun oynama zevkinin zirvesine taşıyor.

Roblox Hemen Ücretsiz Oyna
Roblox Oyna

Eğer siz de macera oyun tutkunlarından birisiyseniz, en iyi macera oyun türlerinden biri olan Roblox’un binlerce kullanıcıya aynı platformda ev sahipliği yaptığı, bu muhteşem oyun dünyasına katılmanızı tavsiye ederiz. Roblox Corporation firmasının hazırlayıp sunduğu bu sanal macera oyunu onlarca farklı evrende sizi oyun oynama zevkinin zirvesine taşıyor.

Roblox Oyununun Özellikleri

  • Binlerce farklı oyun kurgusunu tek bir oyun içinde yaşayabilir, her gün farklı heyecanların tadına varabilirsiniz.
  • Oyunu diğer çevrimiçi oyuncular, arkadaşlarınız veya yakınlarınızla birlikte oynayabilir, daha çok insan tanıyıp sosyalleşebilirsiniz.
  • Oyunu oynarken bilgisayar, mobil cihaz, oyun konsolları ve hatta VR donanımı kullanabilirsiniz.
  • Kullanacağınız karakterinizin görünümünü binlerce farklı seçenek arasından seçebilirsiniz. Bunlar yüz şekilleri, kıyafetler, şapkalar veya teçhizatlar olabilir.
  • Oyun içinde arkadaşlarınızla gizli mesajlaşabilir veya gruplar kurabilirsiniz.
  • 700 binden fazla yaratıcı kullanıcının yarattığı platformlarda yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.
  • Oyunu Türkçe de dahil tam 14 farklı dilde oynamak mümkün.
  • Az derecede gerçekçi şiddet ve şiddet içeren animasyon olması nedeniyle 12 yaşından küçük kullanıcıların kullanması tavsiye edilmemektedir.
  • Kaliteli ve 3 boyutlu grafikler
  • Basit tasarımı ile kullanıcı dostu bir ara yüz bulunuyor.

Roblox Oyunu İndir

Son zamanların en popüler macera oyunlarından birisi olan Roblox oyunu Google Play Store ve Apple Store’da önemli bir yere sahip. Oyunu hem Android hem de İos işletim sisteminde oynamak mümkün. Anroid işletim sisteminde 73M hafıza ve Android 4.1 gereksinimleri duyarken, İos işletim sisteminde ise 108M hafıza ve IOS 8.0, veya daha güncel bir sürüm istiyor.

Roblox oyununu Anroid cihazlarınız için Google Play Store , ios cihazınız için Apple Store’dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler