PUBG Mobile UC Hilesi

PUBG Mobile’da UC hilesi yaptığını iddia eden sitelerin asıl amaçlarını açıkladık.
PUBG Mobile UC hilesi
PUBG Mobile

PUBG Mobile UC hilesi yaptığını iddia eden siteleri çoğu PUBG Mobile oyuncusu görmüştür. Bu sitelerin gerçekliği çoğu oyuncu tarafından merak ediliyor. Biz de PUBG Mobile UC hilesi yapan siteler gerçek mi, yoksa değil mi sizler için araştırdık. Bunun yanı sıra PUBGMo Win hakkındaki yazımızı da okumanızı öneriyoruz.

PUBG Mobile UC Hilesi Gerçek mi?

PUBG Mobile‘da UC hilesi yapmak isteyen çok fazla oyuncu olduğunu söyleyebiliriz. Hatta internette arattığımızda UC hilesi yaptığını belirten birçok web sitesi olduğunu görebiliriz. Özellikle belirtmek isteriz ki bu tarz sitelerin hiçbiri doğru değil. Tamamen tıklanma almak üzerine açılan bu siteler PUBG Mobile oyuncuları için adeta kurulmuş bir kumpas diyebiliriz.

PUBG Mobile UC hilesi

Yukarıdaki görsel UC hilesi yaptığı iddia edilen sitelerden sadece bir tanesi. Site içerisinde istediğiniz BP ve UC miktarını girdikten sonra oyun içerisindeki adınızı girmeniz isteniyor. Tüm işlemi yaptıktan sonra sizleri sözde UC gönderilmesinin son aşaması olan doğrulama sayfasına atıyor ve burada gerekli kuralları yerine getirmeniz isteniyor.

Örnek Bir PUBG Mobile UC Hilesi

PUBG Mobile UC hilesi

Doğrulama sayfasına geldiğinizde de yukarıda gördüğünüz gibi sadece tıklanma veya takipçi kazanmak için YouTube, Facebook veya başka bir web sitelerine yönlendiriyorlar. Şansınızı yine de denemek isterseniz tüm sorumluluğun size ait olduğunu söylemeliyiz. Hesabınızın banlanma veya çalınma risklerini göz önünde bulundurmalısınız. Herhangi bir üçüncü yazılım indirmeyip site üzerinden UC kazanmaya çalışmanın da bir hile türüne girdiğini söylemeliyiz.

Hile kullananlara ne oluyor?

PUBG Mobile hile kullananlara acımıyor. PUBG Mobile’da üçüncü parti uygulama kullanıp oyun içerisinde hile yapmaya çalıştığınız taktirde kara listeye düşeceğinizi unutmayın. Son zamanlarda da PUBG Mobile’ın hilecilere karşı aldığı önlemleri eğer gördüyseniz bu durumda yüksek ihtimalle banlanacağınızı bilirsiniz. PUBG Mobile hile hakkında yazdığımız yazıdan hangi durumlarda ne gibi sonuçlarla karşılaşacağınızı görebilirsiniz.

Mobidictum ile PUBG Mobile UC kazanabilirsiniz!

Mobidictum sayesinde PUBG Mobile’da UC kazanabilirsiniz. Düzenlediğimiz PUBG Mobile turnuvaları ve çekilişler sayesinde kazanan kişiler harika ödüllerin sahibi oluyor. 23 Nisan’a özel düzenlediğimiz son turnuvamızda ilk üçe giren kişiler PUBG Mobile’dan UC kazandı. En son düzenlediğimiz turnuvada birinci olan 1216 UC, ikinci olan 651 UC, üçüncü olan ise 295 UC kazandı. Bundan sonraki iki turnuvamızda da yaklaşık 1,000 TL dağıttık.

Hile kullanmak üzerine

Oyunlarda hile kullanmak her ne kadar bir oyuncuya avantaj sağlasa da genel oyun zevki anlamında oyunu epey kötü etkiliyor. Eğlenmek için girdiğiniz oyunda birilerinin sizi hiçbir şey yapmadan vurması veya yerinizi hemen görmesi can sıkıcı. O yüzden hiçbir oyunda hile yapmamanızı öneriyoruz. İndirdiğiniz tüm hileler, güvenliğine dair hiçbir bilginizin olmadığı kişiler tarafından yükleniyor. Yani indirdiğiniz her hile telefonunuz ve bilgisayarınız için bir tehdit demek. Ortada hiçbir şey yokken cihazınızı riske atmak hiç mantıklı değil. Peki hile kullanmak yerine oyununuzu geliştirmeyi düşündünüz mü? PUBG Mobile UC hilesiSiz de PUBG Mobile kategorimize girip oyuna dair

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts