Google Play Hediye Kodu Çekilişi

Mobidictum ödüller dağıtmaya devam ediyor! Şimdi de 100 TL değerinde Google Play kodu hediye ediyoruz!
Çekiliş zamanı!

Google Play hediye kodu çekilişine hoş geldiniz! Mobidictum ödüller dağıtmaya devam ediyor! Detayları hemen aşağıdan görebilirsiniz.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Son çekilişimizin kazananı Emre Özbekli oldu. Mobidictum’da oyun oynadığı için kazandı! Sen de Mobidictum’da oyun oynamak için tıkla!

Mobidictum 50 TL’lik Google Play Kodu Çekilişi

İlginizi çekebilecek başlıklar:

Google Play Kodu Çekilişi

Google Play kodu arayanlara güzel bir haberimiz var! Mobidictum olarak Google Play hediye kodu üzerine belirli aralıklar ile çekilişler yapıyoruz. Çekilişlerimize katılmak için bir e-posta adresinizin olması veya bir Instagram hesabına sahip olmanı yeterli. Dilerseniz e-posta hesabınızı girerek, dilerseniz Instagram hesabımızdaki çekilişleri takip ederek kodlara erişim sağlayabilirsiniz.

Mobidictum’u yeni mi duydunuz?

Çekilişlerimiz aracılığıyla Mobidictum’u gören oyunculara da kendimizi tanıtalım. Mobidictum mobil oyun haberleri sitesinin yanı sıra aynı zamanda bir ajans olarak da çalışıyor. Mobidictum.com üzerinden PUBG Mobile, Brawl Stars, Mobile Legends, Clash of Clans gibi mobil dünyanın en çok oynanan oyunlarına yönelik içerikler hazırlıyoruz. Bu oyunların son güncellemeleri, özel içerikler ve daha fazlası için sitemizdeki bildirimleri açabilirsiniz. YouTube kanalımızdaki içeriklere göz atmayı da unutmayın. Hemen aşağı bir tanesini ekledik. 🙂

Mobil oyunların yanı sıra mobil dünyanın birçok alanından içerikleri de okurlarımızla buluşturuyoruz. Mobil gündem kategorimizin yanı sıra uygulama kategorimizden de birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizin sağ alt tarafında bulunan bildirim butonuna tıklayarak bildirimleri açabilir, mobil dünyadan birçok içeriğe anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
77 comments
  1. Haklison türk olmak zordur ama turk olmamak daha zordur çünkü Türklerle savasirsin
    ☔☔☔

  2. Bs yuklemeyi tercih ederim oyunda 37 tane karakter var 4 tane oyun modu 1 tane power play 1 tane robot etkinlikleri var

  3. Çekilişe katılmak için alttaki bütün adımları takip etmek zorunlu mu? (Twitter hesap takıp vs.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts