Mobidictum Kategori

Brawl Stars

171 içerik
Brawl Stars hakkında son dakika gelişmeleri, taktikler, güncellemeler ve son dakika gelişmeleri Mobidictum‘da! Brawl Stars yeni sezonda hangi karakterler geliyor ve yeni sezonda neler olacak?
Brawl Stars Discord Sunucuları

Brawl Stars Discord Sunucuları

Brawl Stars Discord sunucularına katılarak yeni takımlar oluşturabilir veya var olan bir takıma katılabilirsiniz.
Brawl Stars Leon çıkarma hilesi

Brawl Stars Leon Çıkarma Hilesi

Brawl Stars'ın efsanevi karakteri Leon'u çıkartmak için adım adım yapmanız gerekenleri derledik. Bu taktikler ile kısa sürede Leon'a sahip olabilirsiniz!
Brawl Stars

Brawl Stars İndir – Bilgisayardan Oyna

Brawl Stars hakkında tüm detayları tek bir sayfada topladık. Brawl Stars’ı bilgisayardan nasıl oynayabileceğinizden karakter çıkarma taktiklerine kadar…
Brawl Stars Brawl Talk Aralık 2020

Brawl Stars Brawl Talk Detayları (Aralık 2020)

Brawl Stars Brawl Talk videosunda oyuncuları yepyeni etkinliklerin beklediğini duyurdu! Ayrıca Brawl Stars'a iki yeni Brawler geliyor ve biri ücretsiz!
Brawl Stars Yopmail

Yopmail Brawl Stars Hesap Çalma (2021 Bilgileri)

Son günlerde Brawl Stars oyuncuları arasında Yopmail adında ki mail servisi gündeme gelmeye başladı. Söylenenlere göre Yopmail sayesinde istediğimiz kişinin Brawl Stars hesabını kolaylık ile çalabiliyormuşuz.
Brawl Stars Tara

Brawl Stars Tara Çıkarma Taktikleri

Brawl Stars Tara çıkarma taktikleri ile oyunun Gizemli karakteri Tara'yı karakter koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. 3740 cana sahip olan Tara hasar bakımından biraz düşük kalsa da özel gücü sayesinde oyunculara büyük avantajlar sağlıyor.
Brawl Stars Sandy

Brawl Stars Sandy Çıkarma Taktikleri

Brawl Stars Sandy çıkarma taktikleri ile oyunun efsanevi karakteri Sandy'i karakter koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. 3800 can, 920 hasara ve uzun menzile sahip olan Sandy, oyunculara oyun içerisinde fazlasıyla avantaj sağlıyor.
Brawl Stars Spike Çıkarma

Brawl Stars Spike Çıkarma Taktikleri

Brawl Stars'ın efsanevi karakteri Spike'ı çıkartmak için adım adım yapmanız gerekenleri derledik. Bu taktikler ile kısa sürede Spike'a sahip olabilirsiniz!
Brawl Stars Crow

Brawl Stars Crow Çıkarma Taktikleri

Brawl Stars'ta Crow çıkartmak istiyorsanız hazırladığımız taktikleri doğru bir şekilde uygulayarak Crow çıkarmayı deneyebilirsiniz.
Slorien Lou'yu yorumladı

Bunu bilmeden sakın kutu açmayın!

Brawl Stars gündeminine dair içerikler üretmeye devam ediyoruz. İlk bölümünü geçtiğimiz günlerde yayınladığımız bu seride, ekibimizden Furkan, Brawl…
Brawl Stars Lou

Brawl Stars Lou Çıkarma Taktikleri

Brawl Stars Lou çıkarma taktikleri ile hızlıca Lou'ya sahip olabilirsiniz. Hazırladığımız taktikler ile karakter çıkarma şansınızı arttırabilirsiniz!
Brawl Stars Amber

Brawl Stars Amber Çıkarma Hilesi

Brawl Stars'ın efsanevi karakteri Amber'i çıkarmak için yapmanız gereken taktiklere göz atarak oyun içinde kısa sürede Amber'e sahip olabilirsiniz.
brawl stars boss savaşı taktikleri

Brawl Stars Boss Savaşı Taktikleri

Brawl Stars'ın en zorlu oyun modlarından biri olan Boss Savaşı modunda kullanabileceğiniz taktikleri biliyor musunuz?