Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak?

apex legends mobile

Apex Legends Mobile Çıkış Tarihi

Apex Legends Mobile çıkış tarihi ile karşımızda! Electronic Arts son dönemdeki büyük gelişmelerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Hali hazırda PC ve konsol versiyonlarıyla 70 milyondan daha fazla kez indirilen Apex Legends, 2021 itibarıyla mobil cihazlara da gelecek. Daha önce de gündemde olan bu gelişme, artık net bir yılı da beraberinde getiriyor. 2021 yılında Apex’i mobil cihazlarımızdan oynayabileceğiz.

Oyunun 2021 yılında bizlerle buluşacağına kesin gözüyle bakılsa da önümüzde kapalı beta gibi süreçler için hiçbir net tarih bulunmuyor. Konuyla ilgili çalışmalarını gizliden gizliye yürüten EA, Apex Mobile’ın yapım ve dağıtım süreci için nasıl bir yol izleyeceği konusunda henüz net bilgiler vermedi. Şimdilik elimizdeki tek bilgi, bu yapımın 2021 yılı içinde çıkış yapacak olması.

Apex Legends yakın dönemde Sezon 3’e merhaba demişti.

Sıcak bir iniş yaparak düşmanlarınızı buza gömün. Magma sıcağının kimyasal buzla çarpıştığı yepyeni World’s Edge haritasının dondurucu soğuğuna dalın. Yeni Legend Crypto ile rakiplerinizin sırlarını açığa çıkarın. Battle Pass alarak Günlük ve Haftalık Görevlere katılıp özel ödüller kazanın. Yeni Charge Rifle ile düşmanlarınız sizi yakmadan önce siz onları yakın. Bunların hepsi ve daha fazlası Apex Legends Sezon 3 – Meltdown’da.

Rekabet Büyük

Kısa bir süre önce ortaya atılan iddialarda Apex’in yakın tarihte mobil dünyaya geleceği söyleniyordu. PUBG Mobile ile birlikte çok büyük bir yükselişin içine giren mobil sektörü, yakın dönemde CoD Mobile ile de adeta çalkalanmıştı. Kısa sürede 100 milyon indirilmeyi geçen CoD’un ardından Apex’in ne yapacağı şimdiden merak konusu oldu.

Son dönemin yükselen oyun modellerinden battle royale tarzında ortaya çıkan ve henüz ilk sekiz saatinde 1 milyon oyuncudan daha büyük bir kitleye ulaşan Apex Legends, ilk gününün sonunda yaklaşık 5 milyon oyuncuya ulaşmıştı. PUBG, Fortnite gibi yapımlarla bir anda rekabetin içine dalan oyun, mobil dünyada da PUBG, Fortnite ve Call of Duty Mobile ile kıyasaya bir rekabete girecek gibi duruyor. Konuyla ilgili bilgiler ve mobil oyun dünyasından son gelişmeler için Mobidictum‘u takip etmeyi sakın unutmayın. 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler