Mass for the Dead artık iOS ve Android platformlarda!

Mass for the Dead oyunu anime dizilerinden biri olan Overlord’a dayanan bu RPG oyunu artık iOS ve Anroid platformlardan indirebilir olduğu açıklandı.
Mass for the Dead
Mass for the Dead oyunu artık iOS ve Android platformlarda indirebilir.

Crunchyroll Games tarafından yayınlanan Mass for the Dead oyunu, üç hafta önce Crunchyroll Games’in büyüyen video oyunları listesine en son eklenen oyun olarak duyuruldu!

Mass for the Dead artık iOS ve Android platformlarda

Anime dizilerinden biri olan Overlord’a dayanan bu RPG oyunu artık iOS ve Anroid platformlardan indirebilir. Anime hayranıysanız, bu oyunu çok sevebilirsiniz. Mass for the Dead’in aslında geçen yıl Japonya’da başlatıldı ve 4 milyon kişinin ön kayıt yaptığını söyleyebiliriz.

Mass for the Dead
Oyunda Overlord dizisinin karakterleri ele alındı.

Oyuncular oyunu yükledikten sonra ve oyuna giriş yaptıktan sonra 1000 Kaos taşı alabiliyorlar. Bu Kaos taşlarını kullanarak ekibinize çeşitli Overlord karakterleri ekleyebilir ve oyun içerisinde bu karakterleri çağırabilirsiniz. Oyunu oynayan oyuncular, hikaye modunda ilerlemek için dört karakterden oluşan bir ekip toplayarak oynuyor. Bu karakterler muhtemelen şimdiye kadar bildiğimiz kahraman toplama yöntemleri ile elde edilecek. Yani bölümleri ilerledikçe karakterler sırasıyla gelecek.

Daha hızlı oynamak için otomatik mod etkinleştirebilir ve hızı 2 kata kadar artırabilirsiniz, ancak savaşlar sıra tabanlı olacaktır. Oyun PVP olmamasına rağmen, güçlü düşmanlarla mücadele etmek için 4 kahramana kadar birlikte oynayabileceksiniz. Bunların yanı sıra, çeşitli yarışmalarda ve etkinliklerde arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Mass for the Dead’i App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts