PUBG: NEW STATE ne zaman çıkacak?

PUBG NEW STATE ne zaman çıkacak, detayları neler, son bilgiler hangileri; hepsini bir içerikte topladık.
pubg new state apk
PUBG: NEW STATE Çıkış Tarihi

PUBG NEW STATE açıklandı, akıllarda yine net bir soru var: Bu oyun ne zaman çıkacak? PUBG’nin yeni bombası NEW STATE, yalnız Google Play kullanıcıları için ön erişime açıldı. 25 Şubat 2021 itibarıyla ön erişime açılan oyun için net bir çıkış tarihi bulunmuyor.

PUBG NEW STATE ne zaman çıkacak?

Geliştirici ekip, oyunun çıkış tarihiyle ilgili net bir tarih vermedi ama son iddialara göre oyun 2021 yılında çıkış yapması bekleniyor. Oyunun erken erişim sürecindeki durumu, yapılacak güncellemeler ve beklentileri karşılayıp karşılamadığı tabii ki oyunun çıkış tarihini değiştirebilecek kıstaslar.

Oyunun detaylarına dair hazırladığımız videoya göz atabilirsiniz.

Detaylar geldikçe güncellemeye devam edeceğiz.

Ön kayıt yaptırmanız ve bu kaydın onaylanması durumunda oyunu şimdiden indirebilirsiniz. Hemen aşağı Android için resmi indirme linkini de ekledik. Eğer iOS kullanıyorsanız biraz daha beklemeniz gerekecek, çünkü oyun erken erişim için sadece Android cihazları kullanıyor.

PUBG NEW STATE APK!?

Oyun henüz ön erişime açık olmasına rağmen oyunun APK dosyalarını indirime açtığını iddia eden birçok internet sitesi de gündemde. APK dosyalarıyla cihazınızın güvenliği riske atmamanızı öneriyoruz. Oyuna erişmek için aşağıdaki Google Play linklerini kullanabilirsiniz

NEW STATE Mobile
NEW STATE Mobile
Developer: KRAFTON, Inc.
Price: Free

PUBG NEW STATE’e ön kayıtta dahil olmanız durumunda bir de kalıcı kostüm kazanacaksınız. Ön kayıt başvurusunun ardından çıkan bilgilendirme yazısına göre, ön kayda katılmanız durumunda, Sınırlı Sayıda Araç Kostümü isimli kostümü kalıcı bir şekilde almış olacaksınız. Oyunda daha prestijli bir hesaba sahip olmak için ön kaydınızı yaptırmayı unutmayın.

PUBG NEW STATE Teması nasıl olacak?

PUBG NEW STATE için PUBG’nin bir devamı desek yanlış olmaz. Geliştirici firmanın verdiği bilgiye göre, oyun 2051 yılında geçecek ve PUBG’dekinden çok daha yüksek teknoloji cihazlar ile karşımıza çıkacak.

Oyunun iOS için ne zaman ön erişime açılacağı konusunda henüz net bir bilgi yok. oyunu sadece Android cihazlarda deneyebilirsiniz.

Orijinal oyunun üzerinden yıllar geçti. Şimdi sayısız tarafın birbiriyle savaştığı 2051 yılında, anarşinin hüküm sürdüğü yakın bir gelecekteyiz.
Hayatta kalmak için yeni taktikler ve teknolojiler gerektiren kıyasıya mücadele, yepyeni bir savaş alanına evrildi.

Total
9
Shares
2 Yorum
    1. Android 6.0 veya daha üst bir sürümde sorun yaşamanız epey düşük. Hangi Android sürümünü kullanıyorsunuz acaba, hemen bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler