Siege: World War II – İkinci Dünya Savaşı Strateji Oyunu

Siege: World War II ile taktiklerinizi ve birliklerinizle her zaman savaşa hazır olun ve oluşturacağınız taktiklerle rakiplerinizi kolayca yenin.
Siege: World War II
Siege: World War II

Siege: World War II ile İkinci Dünya Savaşı‘nın kaderini yeniden çizebilirsiniz! Strateji tarzında oynanan bu oyun, tamamen sizin oyun gücünüze ve zekanıza dayanıyor. 🚀

Neden oynamalısınız?

✅ Tarihi gerçekliğe uygun 2. Dünya Savaşı araçları
✅ Eğlenceli grafikler
✅ Haftada 2 yeni oyun içeriği
✅ Gerçeğe uygun tarihi operasyonlar
✅ İttifak savaşları imkanı
✅ Ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği de bulunuyor

Siege: WWII
Görsele tıkladığınızda Google Play ve Apple Store’a yönlendirileceksiniz.

Siege: World War II

Siege: World War II için Clash Royale tarzında olduğunu söylersek çoğu oyuncu ne demek istediğimizi anlayacaktır. Oyunda belirli bir desteniz var ve bu destede bulunan kartları geliştirerek daha güçlü hale getirebiliyorsunuz.

Siege World War II
Siege World War II’de kazanmak için iyi bir strateji oluşturmalısınız.

Oyuna giriş yaptığınızda kendinizi temsilen bir oyun içi ad koymanız isteniyor. Kullanıcı adınızı belirledikten sonra ufak bir eğitici maça geçip oyunun sistemini öğreniyorsunuz. Sonrasında artık gerçek rakiplerle karşılaşmalara girerek rütbe ve madalyalarınızı yükseltmeye çalışıyorsunuz. Oyunda sekiz tane kartla oynuyorsunuz ve Clash Royale’de bulunan iksir sistemi burada da yıldız şeklinde karşımıza çıkıyor. Yıldız barı doldukça kartlarınızı istenilen yıldıza göre oynayabiliyorsunuz. Burada iyi bir strateji yapmanız gerekiyor. Destenizi de dengeli bir şekilde oluşturmanız gerekiyor. Dişli bir rakibiniz çıkarsa savunma yapmanız gerekebilir. Hem savunmaya hem de saldırıya yönelik bir deste ile rakiplerinizi yenmek için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız.

Ordunuzu Eğitin

Oyunda taktik oluşturmanız için eğitim kampı da bulunuyor. Burada da kendiniz için yeni taktikler oluşturabilir ve hazırladığınız destenin nasıl olduğunu test edebilirsiniz. Dükkan kısmında zaman zaman ücretsiz kartlar bulunuyor. Bunları alarak içerisinden destenize koyabileceğiniz rastgele birliklerden elde edebilirsiniz. Oyun içi altınlarla da istediğiniz birliği satın alabilirsiniz. Elmas da satın alabileceğiniz dükkan bölümünden özel teklifleri kaçırmamak için arada bir göz atmanızı öneriyoruz.

Siege World War II
Gerçek zamanlı savaşlar yaparak sıralamanızı yukarılara taşıyın.

Desteler ile Strateji

Ordu kısmından taktikler oluşturabilir ve destenizi düzenleyebilirsiniz. Mevcut destenizin hemen altında elinizde bulunan ama destenize yerleştirmediğiniz kartları da göreceksiniz. Sandıklardan çıkan aynıları ile birleştirerek daha yüksek seviyeye çıkarabilirsiniz. Destenize eklediğiniz kartların kaynak ortalamalarını buradan görebilirsiniz. Eğer yüksek kaynak gerektiren kartları yerleştirirseniz bir kart oynadıktan sonra diğer hamlenizi gerçekleştirmek için bir süre beklemeniz gerekecek. Bu da rakibinize karşı sizi geri düşürecek.

Üs kısmından maç sonu elde ettiğiniz sandıkları açabilir, içerisinden çıkabilecek kartları destenize ekleyebilirsiniz. Savaş kısmına bastığınızda oyunda rakibinizi bulup savaşmaya başlarsınız. İlerleyen zamanlarda oyunda kazanma taktiklerini de sizlerle paylaşacağız. Bu yüzden Mobidictum’u takipte kalın, her an her şey olabilir. 🙂 Oyunun üs kısmından adınıza tıklayarak kazandığınız madalyaları, nişanları ve şeritleri görebilirsiniz. Ayrıca aynı bölümün en alt kısmından oyun içi istatistiklerinize de göz atabilirsiniz.

Sıralamada Üste Çıkın

Her sezon yenilenen sıralama ile Siege: World War II oyuncuları arasında kaçıncı sırada olduğunuza göz atabilirsiniz. Üs bölümünün en sağ üst köşesinde ayarlar bölümü bulunuyor. Buradan Google Play başarılarınızı, oyun hakkında mesajları ve haberleri okuyabilirsiniz. Ayrıca oyundaki diğer oyuncuların ya da kendi maçlarınızın tekrarlarını izleyip nerelerde ne yapılması gerektiğini daha iyi analiz edebilirsiniz. Oyunda Türkçe de dahil 22 ayrı dil seçeneği bulunuyor. Oyun içi dili istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Siege World War II deste
Destenizi oluşturun ve rakiplerinizin üslerini teker teker indirin.

Oyunda ittifak oluşturabilmek için seviye 3 olmanız gerekiyor. Üçüncü seviyeye geldikten sonra ittifak oluşturabilir ya da mevcut ittifaklara katılarak arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Etkinlikler bölümündeki etkinliklere katılabilmek için de seviye 6 olmanız gerekiyor. O seviyeye gelmek için hızlı bir şekilde maçlara girerek rakiplerinizi yenin. Seviye 6 olduktan sonra etkinliklere katılıp daha fazla ödül kazanabilirsiniz.

Siege

Grafik bakımından oldukça sevdiğimizi söyleyebiliriz. Ayrıca oyundaki silah, bomba ve uçak seslerinin yanında oyun içi müzikler de yerinde ve doğru bir şekilde kullanılmış. Ama isterseniz müzikleri kapatmak gibi bir seçeneğinizin olduğunu da unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler