Among Us Skin Hilesi: Kıyafet Değiştirme

Among Us kıyafet hilesi ile karakterlerinize eşsiz ve özel kostümler ile görünüşünüzü özelleştirebilirsiniz ancak kostüm hilesi sizce gerçek mi?
Among Us Kostüm hilesi
Among Us skim hilesi ücretsiz kostüm sağlar mı?

Among Us skin hilesi ile karakterlerinize ücretsiz, eşsiz ve özel kostümler ile görünüşünüzü özelleştirebilirsiniz. Birbirinden özel görünümler ile oyununuzu daha keyifli hale getirmek için birçok özel kostümü edinebilirsiniz. Among Us Imposter hilesi sonrasında bu tarz bir hile göreceğimiz epey konuşuluyordu.

Among Us Kıyafet Hilesi (Bedava)

Skin hileleri birçok oyunda bulunuyor. League of Legends’tan CS: GO’ya kadar oyun dünyasının en popüler birçok oyununda oyuncular oyunları ücretsiz kostümler ile oynamak için üçüncü parti yazılımlarla indiriyorlar. Tabii ki Among Us’ta da böyle bir durum gündeme geldi. Yurt dışı kaynaklar tarafından geliştirilen Among Us Custom Skins ülkemizde de yavaş yavaş yaygınlaşmaya başladı. Custom Skins dışarıdan fazla masum gibi gözükse de işin aslı hiç de öyle değil.

Among Us Kostümleri
Among Us Kostümleri

Among Us hileleri arasında en meşhurlarından biri imposter hilesiydi ama onun hakkındaki birçok detayı da paylaşmıştım. Skin hilesinde de durum pek farklı değil. Among Us kıyafet hilesini kullanmak için cihazınızına Custom Skins adında bir program indirmeniz gerekiyor. Tabii virüs programlarını kapatmadan bu dosyaları doğru bir şekilde indiremeyeceğinizi belirtelim. Sorun da tam olarak burada başlıyor. İndirdiğiniz dosyaların içerisinde bilgisayarınızı ya da telefonunuzu kullanılamaz hale getirebilecek ya da kişisel bilgilerinizi açığa çıkarabilecek dosyalar olabilir. Bu yüzden hile kullanmadan önce bir kez daha düşünmelisiniz.

Among Us Skin Hilesi: Custom Skins

Among Us Custom Skins olarak piyasaya sunulan ve kullandığınızda sizlere eşsiz kostümler kazandıracağını söyleyen bu uygulamayı kullandığınızda hiç de istemeyeceğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı kaynaklı bu uygulama güvenlik açısından kullanıcıları büyük sıkıntıya sokabilir. Hatta uygulamanın dosyalarında zararlı yazılımlar bulunduğuna dair de söylentilerin olduğunu söylememiz gerekiyor. Bu zararlı yazılımlar sizin birçok bilginizi toplayabilir. Bunlar başta banka hesap bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz olabilir. Bu tarz durumlarla karşı karşıya kalıp zor duruma düşmemek için hiçbir oyunda hile adı altında bir uygulama indirmeyin.

among us kıyafet hilesi
Among Us skin hilesi böyle güzel görüntüler sunsa bile güvenli değil.

Bu hileyi kullanan oyuncuların isimlerini görünmez yaptıklarına dair birçok bilgi bulunuyor. Dilerseniz hile kullanmadan, Among Us’ta kendinizi isimsiz de yapabilirsiniz. Bunu yapmak için de herhangi bir hile dosyası veya herhangi bir uygulama indirmenize gerek yok ve hiçbir şekilde de ban sebebi değil. Among Us’ta görünmez isim yapmak için “Among Us İsimsiz Yapma” adlı rehberimize mutlaka göz atın. Bu şekilde diğer oyunculardan daha farklı görünebilirsiniz ancak isminiz olmadığından dolayı da fazlasıyla dikkat çekebilirsiniz. Bu yüzden pek fazla göze bakmamaya çalışın.

Oyunda hile aramak yerine kendinizi geliştirerek çok daha başarılı olabilirsiniz. Emin olun hile sizin oyun zevkinizi epey etkileyecek ve birlikte oynadığınız insanların da zamanlarını epey kötü etkileyecek. Yapmanız gereken Among Us’ı nasıl daha iyi oynayabileceğinizi araştırmak. Hemen bu yazı ekranının sağ üstünde bulunan arama kutucuğuna Among Us yazarak tüm rehberlerimize ulaşabilirsiniz. Sizin için aşağı da bir rehber videosu bıraktık. Kesinlikle izlemelisiniz. Hilesiz, bol eğlenceli oyunlar dileriz!

Total
1
Shares
3 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler