Among Us sunucudan atma hatası nasıl çözülür?

Among Us’ta sıkça karşılaşılan sunucudan atma hatasının nasıl çözülebileceğini biliyor musunuz?
among us sunucudan atma hatası
Among Us sunucudan atma hatasını nasıl çözebileceğinizi biliyor musunuz?

Among Us sunucudan atma hatası nasıl çözülür içeriğimizle oyun keyfinizi kesintisiz devam ettirin. Son günlerin en popüler oyunlarından biri olan Among Us’ta eğlence son sürat devam ederken zaman zaman eğlencenizi baltalayan durumlar yaşanabiliyor. Peki, bu durumlardan biri olan sunucudan atma hatasının çözümünü biliyor musunuz?

Among Us sunucudan atma hatası nasıl çözülür?

2 yıl önce yayımlanmasına rağmen bir anda yükselişe geçen ve son zamanlarda sıkça oynanmaya başlayan Among Us aynı zamanda son günlerin en çok indirilen oyunlar sıralamasının başında yer alıyor. Ancak, basit ama keyifli oyun mantığıyla oyuncuları kendisine bağlamayı başaran Among Us’ta da zaman zaman problemler yaşanmıyor değil.

among us sunucudan atma hatası nasıl çözülür
Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan Among Us’ta da oyuncuların canını sıkacak problemler bulunuyor.

Bu içeriğimizde, Among Us’ta muhtemelen her oyuncunun yaşadığı sunucudan atma hatasının çözümlerine değineceğiz. Çoğunlukla Among Us sunucuları kaynaklı bu sorunu çözerek oyun keyfini sıkıntısız bir şekilde sürdürebilirsiniz. Çözüm yollarına geçmeden önce, Among Us’ı bilgisayarınızda ücretsiz bir şekilde oynamak için Among Us PC’de nasıl bedava oynanır içeriğimize göz atın.

among us sunucudan atma
Sunucudan atma hatasıyla karşılaşma şansınızı düşürmek için internet bağlantınızı sürekli kontrol edin.

Sunucudan atma hatası nasıl çözülür?

Among Us sunucudan atma hatası, genellikle bir oyunun başlangıcı sırasında gerçekleşir. Yeni bir oyun kurulduğunda veya var olan oyunda yeni bir tura geçildiğinde bu hatayı yaşamak oldukça olasıdır. Eğer bu hata ile sıkça karşılaşıyorsanız, internet bağlantınızı kontrol etmenizde fayda var. Eğer internet bağlantınızda bir sıkıntı görünmüyorsa bu durum Among Us sunucularından kaynaklanıyordur. Problemin kaynağını bulmakta hala zorlanıyorsanız, belirli aralıklarla internet bağlantınızı yenilemenizde fayda var. Bu işlem sürekli tekrarlandığında can sıksa da, oyun keyfinizi bölmeden oynamaya devam etmenin yollarından birisi de maalesef budur. Oyuna yeni eklenen cadılar bayramı şapkalarını nasıl alacağınızı öğrenmek için Among Us cadılar bayramı şapkaları nasıl alınır içeriğimize göz atabilirsiniz.

among us sunucu hatası
Among Us’ta sunucudan atma hatasıyla karşılaşmamak için günün yoğun olmayan saatlerini tercih edin.

Sunucu hatasıyla karşılaşmamanın bir diğer yolu ise Among Us’ı oynamak için günün en yoğun saatlerinden kaçınmaktır. Bir anda tırmanışa geçen oyuncu sayısı nedeniyle sunucuların yetersiz kaldığını gördüğümüz Among Us’ta sunucudan atma hatasıyla karşılaşmamak için arkadaş grubunuzla günün yoğun olmayan saatlerini tercih edebilirsiniz. Bu hareket kesin bir çözüm olmasa da oyuncuların sunucudan atma hatasıyla daha az karşılaşmasını sağlıyor. Oyundaki acil durum toplantılarının nasıl kullanıldığını öğrenmek için Among Us acil durum toplantıları nasıl kullanılır içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

among us disconnected hatası
Bir VPN aracı kullanarak sunucudan atma hatasını azaltabilirsiniz.

Yukarıda değindiğimiz önerilere rağmen hala sık bir şekilde sunucudan atma hatasıyla karşılaşıyorsanız, VPN kullanarak oyunu oynamayı deneyebilirsiniz. Bir VPN aracıyla gecikme veya sunucu çökme hatalarıyla karşılaşmadan oyun keyfinizi sürdürebilirsiniz. Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya olmak üzere üç farklı sunucu bulunduran Among Us’ta oynayacağınız sunucularda büyük önem taşıyor. Zira istatistiklere göre Among Us en çok Güney Kore, Meksika ve Brezilya bölgelerinde oynanmakta. Bu nedenle oyuncular, sunucudan atma hatasıyla Kuzey Amerika ve Asya bölgelerinde daha çok karşılaşıyor. Oyuna başlamadan önce sunucu tercihlerinizi gözden geçirmenizde fayda olacaktır. Among Us’ı arkadaşlarınızla nasıl oynayabileceğinizi öğrenmek için Among Us arkadaşlarla nasıl oynanır içeriğimize mutlaka göz atın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts