Brawl Stars Barley Kazanma Taktikleri

Brawl Stars’ta Barley nasıl oynanır?
Brawl Stars Barley nasıl oynanır
Barley nasıl oynanır?

Brawl Stars Barley karakteri ile kazanmak için bir hayli stratejik davranmanız gerekebilir. Uzaktan iksir şişeleri fırlatarak rakiplerinin canını azaltan Barley’in can değeri orta düzeyde diyebiliriz.

Brawl Stars’ta Barley ile nasıl kazanılır?

Brawl Stars oynarken Barley karakterini seçtiyseniz rakiplerinize yaklaşmadan oynamanız gerekir. Barley uzaktan vurabilen bir karakter olduğundan dolayı yakından vuran karakterler ile karşı karşıya geldiğinde avantajlı olabiliyor. Ancak Barley rakiplerinden ne kadar çok uzakta olursa o kadar iyi çünkü can değeri az olduğundan dolayı Barley oynarken rakiplerinizden pek fazla hasar almak istemeyeceğiniz bir karakter.

Brawl Stars Barley
Barley

Barley’in can değeri ne çok fazla ne de çok az, orta düzey bir karakter. Ama rakipler tarafından sıkıştırılırsanız kolayca öldürülebilirsiniz, bu yüzden çok dikkatli oynamalısınız. Barley karakterinin haritalara göre kazanmak için yapması gereken taktikleri derledik.

Elmas Kapmaca Barley
Elmas Kapmaca haritasında Barley nasıl oynanır?

Elmas Kapmaca haritasında Barley nasıl oynanır?

Barley’in şişelerini atarken havada geçirdiği süreyi de hesaplayarak atmak gerekiyor. Bu yüzden tam olarak rakibin olduğu konuma değil de gidiş güzergahına doğru nişan almalısınız. Elmas kapmaca oynarken etrafta kendinizi koruyabileceğiniz birçok yer var. Rakip ateşlerinden kendinizi koruyabilecek güzel bir yer seçin ve oradan şişelerinizi fırlatarak düşmanları öldürmeye çalışın. Eğer takımınızda tank yoksa elmasları toplamak için alana gidebilirsiniz. Ama takımınızda tank varsa yukarıda da dediğimiz gibi saklanacak bir yer bulun ve takım arkadaşlarınızı korumak için şişelerinizi fırlatın.

Hesaplaşma Barley
Hesaplaşma haritasında Barley nasıl oynanır?

Hesaplaşma haritasında Barley nasıl oynanır?

Barley ile hesaplaşma oynamak fazlasıyla zor diyebiliriz. Her taraftan düşmanla karşılaşma ihtimaliniz olduğundan dolayı şişelerinizi fırlatmadan önce bir kez daha düşünmeniz gerekiyor. Haritada çok fazla saklanılacak yer olduğundan çalıların içine girerken önceden bir tane şişe fırlatarak kontrol etmek iyi olabilir, aksi halde beklenmedik bir anda Rosa gibi bir karakter ile karşılaşmayı pek istemezsiniz. 🙂 Barley ile oyun başında haritadan hızlıca sandıkların yerini görün ve size en yakın olan birkaç tane sandığı patlatıp güçlendirmeyi aldıktan sonra hemen saklanın. Rakiplerinize görünmeden çatışmaların bol olabileceği yerlere gidin ama kendinizi pek belli etmeyin. Rakipleriniz çatışırken canlarının sizin hasarınıza eşdeğer olarak azaldığı bir sırada şişelerinizi fırlatarak rakiplerinizi öldürün ve onların güçlendirmelerini alıp tekrardan aynı şekilde saklanın.

Savaş Topu Barley
Savaş Topu haritasında Barley nasıl oynanır?

Savaş Topu haritasında Barley nasıl oynanır?

Savaş Topu haritasında Barley ile oynuyorsanız, topu ben alayım gidip gol atayım gibi futbolcu triplerine girmeye hiç gerek yok. 🙂 Sizler sadece rakip takımı hedef alın ve onların gidiş yoluna şişelerinizi fırlatın. Rakip takım da sizin takımınız gibi topu almaya çalışacağından dolayı oyun başladığı gibi ilk üç şişenizi direkt topun olduğu bölgeye atarak rakip takıma ciddi hasarlar verebilirsiniz. Sonrasında takım arkadaşlarınız topu alıp ilerlerken sakin bir köşeye geçebilir ve takım arkadaşınızdan doğru zamanda size pas atmasını isteyebilirsiniz. Rakip takımla karşılaşmadığınız sürece bu şekilde gol atma şansınız fazlasıyla yüksek. Aksi halde çoğu karşılaşma sizin ölümünüz ile sonuçlanabilir.

Brawl Stars indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts