Brawl Stars Bull Kazanma Taktikleri

Brawl Stars Bull karakteri ile kazanmak çoğu karaktere oranla daha kolay. Uzaktan ateş edebildiğinden ve can değerinin fazla olduğundan kazanmak da kolay.
Brawl Stars Bull Kazanma Taktikleri
Brawl Stars Bull Kazanma Taktikleri

Brawl Stars Bull karakteri ile kazanmak çoğu karaktere oranla daha kolay diyebiliriz. Hem uzaktan ateş edebilen hem de can değeri fazla olan bir karakter olduğundan dolayı fazlasıyla iş yaptığı söylenebilir.

Bull ile Kazanma Taktikleri

Brawl Stars oynarken Bull seçtiğinizde zaman zaman rakiplerinize yaklaşmanız gerekirken kimi durumlarda uzakta oynamanız gerekiyor. Bull uzaktan vurabilen bir karakter olduğundan dolayı yakından vuran karakterler ile karşı karşıya geldiğinde avantajlı olabiliyor. Ancak Bull’un ne kadar çok mermisi rakibe temas ederse o kadar fazla hasar vuruyor. Bu yüzden bazen düşmanlarınıza yaklaşıp  öyle ateş etmeniz büyük ölçüde size yarar sağlayabilir.

Brawl Stars Bull kazanma taktikleri
Bull’un ne kadar mermisi rakibe dokunursa o kadar fazla hasar vurur. Bu yüzden bazı durumlarda rakiplerinize yakın olun.

Bull’un can değeri de bir hayli fazla, bu yüzden düşmanlar tarafından öldürülebilmesi için biraz uğraş gerektiriyor. Bull karakterinin haritalara göre kazanmak için yapması gereken taktikleri derledik.

Elmas Kapmaca – Büyük Tuzak haritasında Bull nasıl oynanır?

Elmas Kapmaca’nın Büyük Tuzak haritası sağa sola hızlıca saklanıp kaybolabileceğiniz ve aslında Bull için fazlasıyla iyi bir harita diyebiliriz. Elmas Kapmaca oyunlarında eğer arkadaşlarınızla oynuyorsanız ve siz Bull aldıysanız can değeriniz fazla olduğundan ve olası bir ölüm tehlikesi durumunda özel yeteneğiniz ile hızlıca kaçabileceğinizden dolayı elmasları sizin almanız çok daha doğru olacak. Elmasları aldığınız gibi hemen çalılara dalın ve rakiplerinizin atışlarına karşı kendinizi koruyabileceğiniz çit ya da taşların arkasına geçin.

Bull kazanma taktikleri
Hesaplaşma modunda birkaç kutuyu kırdıktan sonra çalılara saklanarak rakiplerinizi izleyin.

Hesaplaşma – Karanlık Geçit

Hesaplaşma modunda ise çevrenizdeki 3 kutuyu hızlıca kırıp çalılara girin ve rakibinizin gelmesini bekleyin. Ancak bu sırada rakipleriniz tarafından görülmediğinizden emin olun yoksa tuzağa düşürülme ihtimaliniz oldukça yüksek olabilir. Rakipleriniz size yaklaşırken eğer orada olduğunuzu bilmiyorsa çalılara ateş edebilirler bu yüzden rakibinizin tam karşısında durmayın hafif sağ ya da solunda durun ki ateş edip size tutturursa orada olduğunuzu farketmesin, rakibiniz size fazlasıyla yaklaştığında ise hızlıca mermilerinizi üzerine boşaltın ki kaçma fırsatı bulamadan ölsün.

Savaş topu Bull
Takım arkadaşlarınızın can değeri sizinkinden yüksek değilse topu siz taşıyın.

Savaş Topu

Savaş topu haritasında da Bull’u rahatlıkla oynayabilirsiniz. Eğer takımınıza can değeri sizden daha fazla bir karakter bulunuyorsa topu ona taşıtın ve rakiplerinize saldırarak takım arkadaşınıza yolu açın. Özel yeteneğiniz geldiğinde de rakibinizin kalesinin önündeki engelleri yıkın ve takım arkadaşlarınıza daha rahat şut atma imkanı tanıyın. Eğer sizden daha fazla can değerine sahip bir kimse gelmediyse bu sefer topu siz tutun. Ancak rakipleriniz karşınıza geldiğinde topu onlara atın ve size saldırı yapmalarını önleyin. Top kime geçerse karşı tarafa saldırı yapamıyor bu yüzden bu taktiği iyi değerlendirin. Ayrıca boşa kaçan takım arkadaşlarınıza da iyi bakın ve zaman zaman onlara doğru da pas atın.

BlueStacks ile oynayın!

Brawl Stars’ı BlueStacks ile PC’den oynayarak büyük ekranda Brawl Stars keyfini yaşayabilirsiniz. Brawl Stars gibi strateji oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak çoğu zaman kontrollü ve daha iyi olacaksınız. Bu şekilde cihazınızın şarjı bitmez ve aynı şekilde ısınmaz. Beklenmedik saldırılara daha rahat karşılık verebilir. Çok uzun süre oyunda aktif olabilirsiniz. Bilgisayar klavyesi telefonlardaki klavyelerden daha rahat olduğundan sohbette de aktif kalacaksınız. Brawl Stars dışında bilgisayardan mobil oyunları oynamak istiyorsanız yine BlueStacks kullanabilirsiniz.

Brawl Stars’ı bilgisayardan oynamanın avantajları neler?

Brawl Stars oyunu tarzındaki mobil oyunlar için sağlanılan en büyük avantaj tabii ki de büyük ekranda oynamak ve fare desteği. Oyunu daha iyi kavramak ve kontroller arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilmek için bu iki detay çok önemli oluyor. Özellikle oyunu yeni başlayanlar için avantaj sağlıyor. Bu avantajlar dışında şarj ve internet problemlerini de çözüyor. Özellikle gününü işte veya okulda geçirenlerin en büyük sorunu şarj veya internetin hızlı bir şekilde bitmesi. Özellikle mobil oyunlar oynuyorsanız, bu çok daha hızlı bir şekilde bitebiliyor. Bilgisayardan oynamanın en büyük avantajlarından biri de burada devreye giriyor. Bu sayede hem hesabınızı hızlı bir şekilde kasabilir hem de bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Brawl Stars indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts