Gods of Boom Hile Kullanımının Zararları

Gods of Boom’da hile açan oyuncuları neler bekliyor?
Gods of Boom hile kullananları neler bekliyor?
Gods of Boom hile kullananları neler bekliyor?

Gods of Boom hile kullanımı son günlerde oldukça artmakta. Peki hile kullanan oyuncuları neler bekliyor? Hile kullanımının tamamen yasak olduğu bu gibi oyunlarda aim hackwallhackpara hilesi vb. oldukça yaygınlaşma başladı. Fakat oyunun yapımcıları bu tarz hileleri kullananları, dağıtanları ve yapanları tamamen kınıyor ve ağır cezalar veriyor.

FPS oyunları arasında oldukça dikkat çeken Gods of Boom isim değişikliğinden sonra bir kısım oyuncu kitlesini elinden kaybetmişti. Fakat  oyun The Walking Dead gibi yapımlarla anlaşarak tekrar zirveyi zorlamaya çalışmakta. 2016’nın Ağustos ayında Game Insight adlı yapımcı tarafından piyasaya sürülen Gods of Boom, 50 milyon indirme barajını geçmiş bulunmakta, ayrıca bu yapım en son güncellemesini de 18 Mart’ta aldı. Gods of Boom mekanikleri, oto-aim özelliği ve sıradışı grafikleri sayesinde diğer FPS oyunlarından kolayca ayırt edilebiliyor.

Gods of Boom kendine has grafikleri ile oldukça popüler.
Gods of Boom kendine has grafikleri ile oldukça popüler.

Gods of Boom hile kullanımının zararları neler?

Gods of Boom hileleri genelde APK dosyası olarak indirilip cihazlara kuruluyor. APK yani Android Application Package dosyaları Android işletim sistemleri için kullanılan bir dosya uzantısı. Windows’dan örnek verecek olursak .exe dosyaları. Bu APK’lar ile cihazınıza çeşitli uygulamalar ve oyunlar yükleyebiliyorsunuz. Google Play Store haricinde indirdiğiniz APK dosyaları 3. parti uygulama sayılıyor. Yani o uygulamayı/dosyayı yapan kişi istediği şekilde cihazınıza virüs veya reklam yazılımı entegre edebilir, cihazınızda bulunan tüm özel bilgilere erişebilir.  Bu da cihazınıza büyük zararlar verecektir. Bunun yaşanmasını istemiyorsanız güvenmediğiniz APK dosyalarını sakın indirmeyin.

Gods of Boom hile

Bazı kaynaklar oyunların hilesini indirebileceğinizi söylüyor ama indirdiğiniz APK dosyasında hile yerine daha kötü şeyler olabiliyor. Bu durumlarda yüksek meblağlar ödeyerek aldığınız mobil cihazlarınız yazılımsal olarak zarar görebilir. Çoğu zaman bunu düzeltmek için format atmanız gerekiyor. İndirdiğiniz “hile” uygulamaları yüzünden fotoğraflarınızrehberinizkredi kartı bilgileriniz veya özel dosyalarınız 3. şahıs kişilerle paylaşılabilir. Önceden yaşanan olaylara baktığımızda bu tarz bilinmeyen uygulamaları yükleyen kullanıcıların bu sorunların çoğuyla karşılaştığını görebiliriz. Eğer bunları yaşamazsanız bile oyun yapımcıları size dur diyecektir. Eğer bu tarz çevrimiçi oyunlarda hile kullanımı yaparsanız kısa sürede sizi tespit edeceklerdir. Bu da hesabınızın hatta cihazınızın bile yasaklanmasına yol açabilir.

Gods of Boom hile kullanımını kesinlikle önermiyoruz.
Gods of Boom hile kullanımını kesinlikle önermiyoruz.

Hile açmak yerine bilgisayardan oynayın

Eğer hızlı para kasmak veya rakiplerinizden önde olmak için hile açmak istiyorsanız buna hiç gerek olmadığını söyleyebiliriz. Gods of Boom BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynanabiliyor. Bu da rakiplerinize nazaran çok daha avantajlı olmanıza ve hızlı para kasmanıza yardımcı olacaktır. BlueStacks üzerinden Gods of Boom oynarken klavye ve farenin avantajını kullanarak rakiplerinize karşı bir adım önde olabilir ve daha hızlı refleksler sergileyerek maçı kendi lehinize çevirebilirsiniz. Ayrıca mobil cihazınızda oynarken karşılaştığınız ısınma, düşük FPS, hızlı şarj azalması gibi problemleri BlueStacks ile bilgisayar üzerinde oynarken kesinlikle yaşamayacaksınız. Aksine daha yüksek FPS ile gayet akıcı bir oyun deneyimi elde edeceksiniz. Özellikle uzun süreli oyun seanslarında şarjınız bitmeyecek, ısınma problemi yaşamayacak ve telefon araması, sosyal medya vb. bildirimler yüzünden rahatsız olmayacaksınız. Sorunsuz ve yüksek performanslı bir Gods of Boom deneyimi için BlueStacks’i şiddetle öneriyoruz.

Gods of Boom bilgisayar üzerinden nasıl oynanır?

Gods of Boom gibi Andoid oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks‘e ihtiyacınız var. Android emülatörleri arasında şüphesiz en iyisi olan BlueStacks, verdiği yüksek performans ve desteklediği sayısız oyun ile kullanıcıların bir numaralı tercihi. Bilgisayarınıza BlueStacks indirdikten sonra Google hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Oyun hesabınızın bağlı olduğu Google hesabı ile giriş yaparsanız önceden kayıtlı oyun verilerinize ulaşabilirsiniz. Giriş işlemini tamamladıktan sonra otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a girin. “Gods of Boom” aramasını yaptıktan sonra oyunu bulun ve Yükle butonuna tıklayın. Oyunu başarılı bir şekilde yüklemiş olacaksınız.

Gods of Boom hile

Bluestacks ana menüsü üzerinden oyunun simgesine basarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Önceden kayıtlı hesabınıza giriş yapın veya yeni bir oyun hesabı oluşturun. Oyunun size gösterdiği eğitim bölümlerini tamamladıktan sonra hazırsınız. Fakat klavye ve fare ayarlamalarını doğru bir şekilde tamamlamadan sakın maça girmeyin. Bunu yapmak için “Gods of Boom PC üzerinden nasıl oynanır?” yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Gods of Boom BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynanabiliyor.
Gods of Boom BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynanabiliyor.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts