Last Day on Earth PC üzerinden nasıl oynanır?

Last Day on Earth Taş Kırma
Last Day on Earth’ü BlueStacks ile bilgisayardan oynayabilirsiniz.

Last Day on Earth, Bluestacks yardımı ile PC üzerinden de oynanabiliyor. Last Day on Earth’ı PC’den oynayarak büyük ekranda mobil oyun oynama zevkini çıkarabilirsin.

Last Day on Earth PC’den Oyna!

Last Day on Earth gibi bir mobil oyunu PC ile oynamak oyunculara büyük avantaj sağlıyor. Bu tür oyunları telefonlarda oynarken karşılaşılan en büyük problemlerden birisi şarj sorunu ancak bilgisayardan oynayarak bu sorunu kolayca ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Last Day on Earth PC oyna
Last Day on Earth PC’den oynayabilirsiniz.

Last Day on Earth’ı PC’den oynayabilmek için tek ihtiyacınız olan şey BlueStacks’i bilgisayarınıza indirmek. BlueStacks’i bilgisayarınıza indirip kurulum işlemini tamamladıktan sonra uygulama içerisinden Google Play hesabınıza giriş yaparak mobil oyunları bilgisayara indirmeye başlayabilirsiniz. Mobil oyunları bilgisayara indirip oynarken büyük ekrandan oynama avantajının yanı sıra pek çok avantaja sahip olacaksınız.

Mobil oyunlar PC ile nasıl oynanır?

Last Day on Earth Kontrol Ayarları
Last Day on Earth’ı bilgisayardan oynayarak kendinize mouse ve klavyeden oynayabilme avantajı sağlayabilirsiniz.

Bunun için ücretsiz ve güvenilir bir emülatör olan BlueStacks’i bilgisayarımıza indirmemiz gerekiyor. İndirme işleminden sonra hemen kuruluma geçebilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı açın ve içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a giriş yapın. Buradaki mobil oyunlar arasında oyunu indirebilirsiniz. Oyunun kurulumu uygulama tarafından otomatik olarak yapılıyor. Kurulum tamamlandıktan sonra oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bilgisayarda oynamanın avantajları neler?

Last Day on Earth Eşya Üretme
Last Day on Earth’te ilk olarak en çok işinize yarayacak eşyaları yapmaya çalışın.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunda ne kadar fazla zaman geçirdiğiniz çok önemli. Bu nedenle bilgisayar başında değilken telefondan, bilgisayar başında olduğunuzda da BlueStacks ile oynayabilirsiniz. Bu uygulama “tost makinesi” olarak da tabir edilen bilgisayarlar tarafından rahatlıkla çalıştırılabiliyor. Bu nedenle bilgisayarım kasacak mı, oyunları oynayabilir miyim gibi sorular hiç aklınızda olmuyor.

Last Day on Earth Karakter Oluşturma

Last Day on Earth karakter oluştur
Last Day on Earth Karakter Oluşturma

BlueStacks’i indirdikten sonra Last Day on Earth’ü açıyoruz ve karakter oluşturma ekranı ile karşılaşıyoruz. Burada karakterinizi ister kadın, isterseniz de erkek olarak oluşturup ismini belirledikten sonra oyuna giriş yapıyoruz ve etrafta olan çalı, çırpı, taş ne varsa topluyoruz. Çevrede bulunan taşları, ağaçları ve zombileri temizledikten sonra kendimize birkaç sandık yaparak üzerimize topladığımız eşyaları içine yerleştiriyoruz, ayrıca çanta da yapmalıyız ki daha fazla malzemeyi stoklayabilelim.

Last Day on Earth Hayatta Kalma Taktikleri

Last Day on Earth PC Başlangıç
Last Day on Earth – Hayatta kalmak için başlangıçta neler yapmanız gerekiyor?

Last Day on Earth’a henüz yeni başladıysanız ilk olarak yapmanız kesinlikle hurda araç içerisindeki malzemeleri alarak etraftaki zombileri öldürmek olmalı. Bölgeye yeni geldiğimizden dolayı etrafta birkaç tane zombi bulunmakta. Hurdalıktan bulduğumuz silahı kuşanıp bunları öldürerek işe koyulabiliriz.

Sonrasında eviniz olan bölgeye bir sığınak inşa etmeniz. Hali hazırda bir tane bazı duvarları hasarlı olsa da bir ev bulunmakta, yeni bir tane yapmak yerine bunu onararak evimizi inşa edebiliriz. Bunun için bulunduğunuz bölgede yerde ne kadar ağaç dalı varsa bunları toplamak. Yerdeki ağaç dalları bitince de birkaç tane taş toplayıp kendinize balta ve taşları kırabilmek için çekiç yapmalısınız, böylece bölgedeki tüm taş ve odunları toplayabilirsiniz. Oyuna yeni başladığınızda hayatta kalmak için ne yapmanız gerektiğine dair detaylı bilgiye “Last Day on Earth: Hayatta Kalma Taktikleri” adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Last Day on Earth indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts