Red Ball 4 PC üzerinden nasıl oynanır?

FDG Entertainment GmbH & Co.KG tarafından geliştirilen Arcade oyunu Red Ball 4 artık PC üzerinden de oynanabiliyor.
Red Ball 4 PC
Red Ball 4

FDG Entertainment GmbH & Co.KG tarafından geliştirilen Arcade oyunu Red Ball 4 artık PC üzerinden de oynanabiliyor.

PC Üzerinden Red Ball 4 Oyna!

Red Ball 4 PC ile de oynanabilen bir oyun haline geldi. Birçok oyuncu daha hızlı gelişmek ve hızlı kaynak toplamak için bilgisayardan da oynuyor. Peki PC indirme seçenekleri neler, bilgisayardan nasıl oynanır? Bu içeriğimizde tüm sorularınızın cevaplarını derledik. Ayrıca bilgisayardan oynamanın ne gibi avantajları olduğunuzu da açıklıyoruz.

Red Ball 4 indir
Red Ball 4’ü PC üzerinden oynamak için ihtiyacınız olan tek şey BlueStacks.

Red Ball 4

Eski telefonlarda oynamaya doyamadığımız Bounce oyununu andıran Red Ball 4’ü bilgisayardan oynayabilmek için bir emülatör kullanmanız gerekiyor. Biz de bu içeriğimizi hazırlarken oyuncular arasında en popüler emülatörlerden biri olan BlueStacks’i kullandık. Ücretsiz bir emülatör olan BlueStacks, sürekli güncelleme alması ve kullanıcılara fazla seçenek imkanı sağlaması nedeniyle oldukça kullanışlı. Program içerisinde klavye ayarlarınızı dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bunun dışında grafik ayarları bölümünden kasma veya donma gibi sorunlar yaşarsanız değişiklikler yapabiliyorsunuz

Red Ball 4 oyna
Red Ball 4’ü bilgisayardan klavye ayarlarını yaparak oynayabilirsiniz.

BlueStacks nasıl indirilir?

Red Ball 4 İndir

  • BlueStacks’i indirin.
  • Kurulumu yapın.
  • Google Play Store’a giriş yapın.
  • Red Ball 4 indirin.
  • Oyuna giriş yapın.

Programı indirmek için öncelikle resmi sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Ana sayfada yer alan indirme butonunu kullanarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra programı açın; içerisinde yer alan Google Play Store’a telefondaki Google hesabınız ile giriş yapın. Daha sonra Play Store içerisinden Red Ball 4 indirebilir veya farklı mobil oyunları da deneyebilirsiniz. Oyunları indirdikten sonra kurulum otomatik olarak program tarafından yapılıyor. Kurulum tamamlandıktan sonra oyunu dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Klavye ayarlarını yapılandırmak isterseniz ekranın sağ bölümünde yer alan klavye simgesine tıklamanız yeterli. Buradan dilerseniz kendinize özel atamalar yapabilir ya da hazır ayarlardan birini seçebilirsiniz. Oyunda kasma yaşarsanız da ek olarak BlueStacks ayarları bölümünden ayarları düşürebilirsiniz. Bunlar dışında yaşadığınız farklı problemler olursa bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşmayı unutmayın. Şimdi gelelim bilgisayarda oynamanın hangi avantajları olduğuna.

Red Ball 4 PC
Red Ball 4 Klavye Ayarları

Bilgisayarda mobil oyun oynamanın avantajları neler?

Bilgisayardan oynamanın avantajları saymakla bitmiyor. En başında yukarıda bahsettiğimiz gibi klavye ve fare ile oynamana imkanı var. Bunun dışında zamandan tasarruf etme ve telefonu dilediğiniz gibi kullanmayı da sağlıyor. Gelin yakından bakalım.

Şarj ve internet derdinden kurtulabilirsiniz!

Şarj ve internet paketi sorunları günümüzde hepimizin yaşadığı bir problem. Mobil oyunların gelişen teknolojisinin hızına yetişemeyen telefon üreticileri nedeniyle, iyi bir oyuna girdikten hemen sonra şarjımız ışık hızında azalıyor. Bu da gün içerisinde ya mobil oyun oynama süremizi kısaltıyor ya da oynama imkanı tanımıyor. Günlük kullanımlara zaman ayırabilmek için de mobil oyun oynamamak gerekiyor. Bunun yerine bilgisayardan oynayarak bu sorunu kökünden çözebilirsiniz.

İkinci olarak da tabii ki başımıza dertler açan internet paketi sorunu var. Mobil oyunlar sürekli olarak internete bağlı kalıyor. Bu yüzden arka planda bile internete bağlı kaldığı için internet paketinizin hızlı bir şekilde bitmesine neden olabilir. Bunu çözmenin en kolay yolu ise bilgisayardan oynamak. Gündüzleri gelişmeleri yapabilir, akşamları da kaynakları ve savaşları bilgisayardan yapabilirsiniz. Böylece kendinize zaman ayırabilir ve düzenli bir oynayış programı oturtmuş olursunuz.

Red Ball 4 İndir

Red Ball 4 PC ile nasıl oynanır sorusunun cevabı bu şekilde. Yine bir rehberimizin sonuna geldik. Aklınıza takılan farklı konular olursa lütfen bize sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşın. Bir sonraki rehberde görüşmek üzere hoşça kalın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts