Standoff 2 Körken Adam Öldürme Taktikleri

Standoff 2’de rakiplerinizin çoğu tek bir bölgede toplandıysa flaş bombası atarak hepsini etkisiz hale getirebilirsiniz.
Standoff 2 Körken adam öldürme
Flaş bombasını aktif olarak kullanarak rakiplerinizi gafil avlayabilirsiniz.

Standoff 2 körken adam öldürme taktiklerini uygulayarak düşmanların sizi flaş bombası kullanarak öldürmesine son verebilirsiniz. Bu işlem çok zorlayıcı olabileceğinden dolayı sürekli olarak antrenmanlar yapmalısınız.

Standoff 2 Körken Adam Öldürme

Kör olmuşken adam vurmak düşündüğünüzden daha zor. Özellikle AWM tarzı silahlarda kör olursanız büyük bir ihtimal öleceksiniz. Refleksleriniz ne kadar gelişmişse o kadar iyi oynarsınız. Bu bir nevi internet bağlantınız da olan ping değerleri gibi. Ping düşürmenin en etkili yolu olan sunucu bölgelerini değiştirmek için “Standoff 2 sunucu bölgesi nasıl değiştirilir?adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Standoff 2 Maç Sonu Tablosu
Doğru hesaplamalar yaparak maçın en iyisi olabilirsiniz.

İnternet üzerinde refleks geliştirme adına birçok site bulunuyor.  Refleksleriniz ne kadar iyi olursa olsun nişangahı doğru yere getiremediğiniz sürece hiçbir şey yapamazsınız. Her gün düzenli olarak aim çalışmalısınız. İnsanlar oyunu nasıl öğreniyorsa kas hafızanıza da oyunu öğretmelisiniz. Bu konuda hassasiyet ayarları oldukça önemli.

Raunt içerisinde keskin nişancı silahı kullanıyorsanız çok açıkta durmamalısınız. Eğer dört tarafı açık ve saklanabilecek bir yere geçmezseniz ilk mermiyi kaçırdığınız zaman çok yüksek oranla ölme ihtimaliniz bulunuyor. Bunun yerine bir duvarın köşesine sırtınızı yaslayıp ilk atışı kaçırdığınızda duvar arkasına geçebilirsiniz.

Standoff 2 Kör Olma
Kör olursanız saklanmalı veya üzerinize gelen düşmanı öldürmelisiniz.

Geçtiğiniz duvarın mermi geçirmemesi daha iyi olabilir. Aynı zamanda birden fazla düşman üzerinize koşabilir. Saklandığınız konumdan çıkıp bir el ateş edip geri girebilirsiniz. Şarjör yenileme sıkıntınız bulunuyorsa rakip takımın olduğu bölgeden uzakta kalmalısınız. Yoksa siz mermi değiştirirken rakipler sizi gafil avlayabilir.

Kör olduğunuz uygulayabileceğiniz iki seçenek bulunuyor. Bunlardan bir tanesi saklanmak. İkincisi ise riskli olmasına rağmen düşmanı görmeden vurmak. Flaş bombasının atıldığı yere iyi bakmalısınız. Siz kör olduktan sonra düşmanın uygulayacağı işlem oldukça önemli. Flaş bombası atıp geri dönebilir veya sizin üzerinize doğru koşabilir.

Standoff 2 Dürbün Açmak
Keskin nişancı tüfeklerini kullanırken güvenli bir noktaya yerleşmelisiniz.

Doğru kontrol ayarlarını yapmak da bu işlemi kolaylaştıracak. Ekranı aktif olarak kullanabilmek için sürekli olarak değişik ayarları denemelisiniz. Ayarları oluşturduktan sonra maç aratarak savaş anında kontrollerinizi denemelisiniz. Doğru kontrol ayarlarını yapamadıysanız Standoff 2 En İyi Kontrol Ayarları adlı rehberimize bakarak kişisel kontrol ayarları yapabilirsiniz.

Devreye biraz matematik hesaplamaları giriyor. Rakibin kaç saniyede oraya ulaşabileceğini hesaplayarak tam zamanında ateş etmeniz gerekiyor. Oyuna girip hemen bu işlemleri uygularsanız yapamadığınızı göreceksiniz. Antrenmanlar yaptıktan sonra daha iyi olacağınızı göreceksiniz. Aynı zamanda biraz şansınız olması gerekiyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts