En İyi Mobil FPS Oyunları

en iyi mobil fps oyunu Guns of Boom
Guns of Boom: Eğlenceli Mobil FPS Oyunu

En iyi mobil FPS oyunları bir listede topladık! Son yıllara damgasını vurmuş, ücretsiz ve son derece eğlenceli FPS oyunları Mobidictum’da!

Mobil FPS Oyun Önerileri

Mobil FPS oyunları aksiyon dolu içeriği ve rekabetçi sistemiyle oyuncular arasında olduçta popülerdir. FPS türünü, Birinci Şahıs Nişancı oyunu olarak Türkçeye çevirebiliriz. Uygulama marketlerinde bu tarzda bir çok mobil oyun bulabilirsiniz. Ancak hangi mobil FPS oyunu daha iyi? Mobidictum olarak hazırladığımız mobil oyun listesi size bu konuda yardımcı olacak. FPS türü birçok mobil oyun kategorisi ile iç içe geçebilir. Mobile Battle Royale oyunlarında da FPS seçeneği bulunmaktadır. Ancak biz 2019’un en iyi mobil FPS oyunları listemizde battle royale ve hayatta kalma gibi oyun türlerine yer vermedik. FPS denilince akla gelen mobil FPS oyun önerilerinin yer aldığı listemize geçelim! Daha fazla mobil oyun önerileri için mobil oyun öneri listemize göz atın!

Critical Ops – Mobil FPS Oyunu

Critical Ops sizi mobil ekranlarınızda aksiyon ve heyacanın doruklarına çıkaracak en iyi mobil FPS oyunlarından biri. Oyunculara adil ve rekabetçi bir ortam sunmak için çalışan geliştiriciler iyi iş çıkartıyor. Ücretsiz mobil FPS oyunu Critical Ops, FPS türü ile Counter-Strike oyunu ile tanışanların oldukça beğeneceği bir oyun. Critical Ops genel olarak CS:GO benzeri bir mobil oyun görünümünde. Çeşitli eğlenceli oyun modları, çok oyunculu olması ve eSpor yönüyle öne çıkan Critical Ops hem Android hem de iOS platformu için geliştirilmiştir.

en iyi mobil fps oyunu critical ops
Critical Ops: Çok Oyunculu Mobil FPS Oyunu

Modern Strike Online: Gerçekçi Mobil FPS Oyunu

Azur Interactive Games tarafından geliştirilen Modern Strike Online, ücretsiz bir mobil FPS oyunu. Critical Ops’a oldukça benziyor. Birçok oyun modu ve silah seçenekleri ile zenginleştirilmiş mobil oyun oldukça aksiyon severleri tatmin edecek düzeyde. Çevrimiçi çok oyunculu mobil oyun düzenli güncelleştirme alıyor. Modern Strike Online aynı zamanda grafik ve ses öğelerinin kalitesi ile de ön plana çıkıyor.

en iyi mobil savaş oyunu 2019 modern strike online
Modern Strike Online: Mobil FPS Oyunu

Dead Effect 2 – Bilimkurgu Temalı Mobil FPS Oyunu

En iyi mobil FPS oyunları listemizdeki bir başka oyun Dead Effect 2 korku, RPG ve aksiyon öğeleri ile donatılmış ücretsiz mobil bir FPS oyunuKlasik savaş ve aksiyon atmosferi dışında bir yenilik arayan oyuncuların için iyi bir tercih olacaktır. Bilimkurgu öğeleri de barındıran mobil oyun grafikleriyle de göz dolduruyor. Bunun yanı sıra ses efektleri de oldukça başarılı.

en iyi mobil bilimkurgu fps oyunu dead effect
Dead Effect 2: Mobil FPS Oyunu

Guns of Boom – Eğlenceli Mobil FPS Oyunu

Game Insight tarafından geliştirilmiş olan Guns of Boom, çok oyunculu bir ücretsiz mobil fps oyunu. Grafik olarak en iyi mobil FPS oyunları listemizdeki diğer mobil oyunlardan biraz ayrılıyor. eSpor etkinlikleride bulunan Guns of Boom aksiyon ve eğlenceyi birleştiriyor, rekabet ile harmanlayıp sunuyor. Çeşitli oyun modları ve düzenli etkinkleriyle eğlenceli mobil FPS oyunu arayışında olanların mutlaka denemesi gerek!

en iyi mobil fps oyunu Guns of Boom
Guns of Boom: Eğlenceli Mobil FPS Oyunu

Sniper Strike – Mobil Keskin Nişancı Oyunu

En iyi mobil FPS oyunları listemizdeki son oyun ise Sniper StrikeÜcretsiz mobil keskin nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden biri olan Sniper Strike, Mobile Gaming Studios tarafından geliştirilmiştir. Aksiyon ve eğlence arayışındaysanız ve mobil keskin nişancı oyunlarını seviyorsanız, Sniper Strike tam size göre! Bu ücretsiz mobil fps oyununu hem Android hem de iOS cihazlarınızdan oynayabilirsiniz.

en iyi mobil fps oyunu Sniper Strike
Sniper Strike: Mobil Keskin Nişancı Oyunu

Daha fazla mobil oyun önerisi almak için Mobidictum’u takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler