İnternetsiz Oynanan En İyi Mobil Oyunlar

2020 yılının en iyi internetsiz oyunlar listesini sizler için hazırladık. Bu liste içerisinde hoşuna gidecek birçok oyun bulunuyor.
1 GB altında oynabileceğiniz en iyi mobil oyunları sizlere listeledik.
1 GB altında oynabileceğiniz en iyi mobil oyunları sizlere listeledik.

2020 yılının internetsiz oynanan en iyi mobil oyunlar ile mobil oyun zevkinizi ikiye katlayabilirsiniz. Bu liste içerisinde oyuncular tarafından bu yıl en çok oynanan ve sevilen oyunlar bulunuyor. Bu oyunları oynarken hem can sıkıntınızı giderebilirsiniz hem de belki arkadaşlarınıza oyun önerilerinde bulunabilirsiniz.

2020 Yılının En İyi İnternetsiz Oyunlar Listesi

Şu anda, mobil oyunlara ilgi giderek daha da artıyor ve ayrıca seçim yapabileceğiniz birçok oyun da bizlerin karşısına sunuluyor. Eğer sürekli internet ile oynanan oyunlardan sıkıldıysanız ve artık internetsiz oyunları denemek istiyorsanız bu liste içerisinde sevebileceğiniz bir oyunu mutlaka bulabilirsiniz.

İnternetsiz oynanan oyunlar
İnternetsiz oynanan oyunlar listemizi okuyarak kendinize güzel bir oyun bulabilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz bu oyunlar ile hem internetiniz boşa gitmeyecek hem de canınız sıkılmayacak.

Life is Strange

Life is Strange
Life is Strange oynayarak sıkıntınızı giderebilir ve büyük bir maceraya atılabilirsiniz.

Square Enix tarafından geliştirilen üçüncü şahıs modunda oynanan çevrim dışı oyunlardan biri olan Life is Strange oyuncular tarafından çokça beğenilmiş durumda. Oyuncuların en beğendiği oyun içi özellik ise zamanı tekrardan geri alabilme özelliği oldu. Oyunun hikayesi ise kısaca özet geçecek olursak şu şekilde. Oyunun ana karakteri olan Maxine “Max” Caulfield karakterini oynayarak maceraya atılıyorsunuz. Görevler yaparak, farklı yerler keşfederek, nesneleri toplayarak ve oyun içinde bulunan diğer karakterler ile konuşarak hikayeye ilerletmeye çalışıyorsunuz. Oyunu oynarken seçimlerinize dikkat etmelisiniz çünkü bu seçimleri yaparak hikayenizin nasıl ilerlediğini göreceksiniz.

Shadow Fight 3

Shadow Fight 3
Shadow Fight 3 oynayarak ninja yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Mobil PvP oyunları denince ilk akla gelen isimlerden birisi Shadow Fight. Neredeyse 6 yıldır mobil platformlarda bulunan Shadow Fight serisi kendine has özellikleri ve mekanikleri ile çoğu oyuncunun beğenisini kazandı. Serinin son oyunu Shadow Fight 3 ise bir önceki oyunlara nazaran grafik bakımından çok daha iyi. 17 Kasım 2017 tarihinde NEKKI tarafından oyuncuların beğenisine sunulan Shadow Fight 3 oyuncuların en gözdesi haline geldi. Oyuncuların bu oyunu tercih etmesindeki ana nedenler oyunun verdiği vuruş hissiyatı ve gelişmiş grafikleri denilebilir.

ScarFall: The Royale Combat

en iyi internetsiz mobil oyunlar
ScarFall The Royale Combat

Battle royale oyunlarını seven oyuncular için PUBG Mobile gibi en iyi çevrim dışı oyunlar listesindeki popüler oyunlardan biri. Bu oyun birden fazla oyuncu arasında çevrim içi veya çevrimdışı olarak oynanabilir. Diğer battle royale oyunları gibi arenadaki son hayatta kalan kişi olmak için diğer rakiplerinizi katlediyorsunuz. Phoenix Games Ekibi tarafından geliştirilen ScarFall, çarpıcı aksiyonu ve rakip öldürme zorluklarıyla en ilginç aksiyon oyunlarından biridir. Oyun hem Üçüncü Şahıs Nişancı hem de Birinci Şahıs Nişancı kamera modları ile oynanabilir durumda.

Assassin’s Creed Identity

Assassin's Creed Identity
Assassin’s Creed Identity
En iyi çevrim dışı mobil oyunlar listesindeki bir başka oyun ise Assassin’s Creed Identity. Bu oyun Ubisoft Entertainment tarafından mobil cihazlara özel olarak geliştirilen aksiyon-macera tarzında bir oyun. Oyunun hikayesi Avrupa Rönesansı’nda geçiyor. Oyun içerisinde birçok özel yetenekler, görevler ve sözleşmeler gibi özellikler mevcut. Bu oyunu oynayan oyuncular sürekli olumlu yönde yorumlar yapıyor.

To The Moon

en iyi internetsiz oyunlar
9 yıl önce yapılmış olan bu oyun günümüzde hala oynanmaya devam ediyor.

Bu oyun 2011 yılında Freebird Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir RPG macera oyunud. 9 yıl önce yayınlanmış olmasına rağmen günümüzde hala sıkça oynanmaya devam ediyor. Diğer RPG’lerin aksine, To The Moon’da savaş sistemi, envanter sistemi veya parti sistemi yoktur. Oyunun hikayesi ana karakterimiz olan Johnny’nin kafasının içindeki anıların arasına girmek. Johnny’nin hafızasının bir kısmını bulmaya çalışmak ve o anıları birbirine bağlayarak Johnny’nin çocukluk anısına ulaşmaya çalışmak. Ayrıca bir diğer listemiz olan canınız sıkıldığında oynayabileceğiniz mobil oyun listesine bakarak diğer oyunları da inceleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts