Erangel, PUBG: New State’te değişiyor!

Krafton, bugün yayınladığı bir video ile PUBG: New State’e göre optimize edilen yeni Erangel ve Takımlı Ölüm Oyunu modunu tanıttı.
PUBG: New State - Erangel değişiyor
Krafton, bugün yayınladığı video ile oyunda bulunacak farklılıkları anlattı.

Krafton’un geliştirmekte olduğu PUBG: New State, nihayet önümüzdeki hafta dünya çapında yayınlanacak. Bugün Krafton, Erangel’e getirdiği yeni güncellemeleri açıklayan bir video yayınladı.

Bu video, Erangel’in oyunun sahip olduğu 2051 teması için nasıl optimize edildiğini gösteriyor. Video ayrıca yeni Takımlı Ölüm Oyunu moduna bakış atmamızı sağlıyor. Takımlı Ölüm Oyunu, yeni harita Station’da geçen bir 4v4 modu olarak bizlere sunulacak.

PUBG: New State, iOS ve Android için dünya çapında 11 Kasım’da çıkış yapacak. Fütüristik bir bakış açısı ile mobil cihazlarda yeni nesil bir battle royale deneyimi olmayı hedefleyen oyun, PUBG: Mobile’ın tahtını elinden alacak gibi görünüyor.

Oyunu çıkar çıkmaz deneyimlemek için Google Play Store ve App Store sayfalarından ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz haftalarda yayınladığımız “PUBG: New State hakkında bildiklerimiz” yazısını okuyabilir ve oyun hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler