Fenerbahçe’nin mobil oyunu Fubo Rolls yayınlandı!

Fenerbahçe, geçtiğimiz haftalarda beş mobil oyun yayınlayacağını duyurmuştu. Şimdi ise ilk oyunu Fubo Rolls’ü yayınladı!
Fubo Rolls
Fenerbahçe’nin ilk mobil oyunu Fubo Rolls yayınlandı!

Fenerbahçe, Fubo Rolls oyununu yayınladı! Mobil oyun sektörüne gireceğini açıklayan Fenerbahçe, beş farklı mobil oyun yayınlayacağını söylemişti ve bu oyunlardan ilki olan Fubo Rolls şu anda Apple Store’da yerini aldı.

Fubo Rolls Apple Store’da yayınlandı!

Yakın zamanda Google Play Store’da da olması beklenen Fubo Rolls, geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe’nin taraftar uygulaması olan Mohikan’ın lansmanı sırasında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç tarafından duyurulmuştu ve şimdi de Apple Store üzerinde yerini aldı.

Fubo Rolls Fenerbahçe
Fenerbahçe ilk oyununu yayınladı!

5 farklı mobil oyun yayınlayacağını açıklayan Fenerbahçe, bu oyunlardan ilki olan FuBo Rolls’ü yayınladı. An itibarıya yalnızca App Store’da bulunan FuBo Rolls, yakın zamanda Play Store’a da gelecek.

Fubo Rolls yakında Play Store’da!

Hi Games ve Moo Moo Games tarafından birlikte tasarlanan mobil oyunda oyuncular, topları rakiplerin üzerinde doğru atarak onları platformun dışına atmaya çalışacaklar. Ayrıca bu aşamada tüm rakipleri dışarıya atabilmek için türlü tuzakları aktif edebilecek ve ekstra bonusları toplayabileceksiniz. 200 MB’ın üzerinde bir boyuta sahip olan Fubo Rolls’u oynayabilmek için iOS 10.0 veya daha yeni bir işletim sistemine sahip tüm iPhonelar ve tüm iPad’lerde Fubo Rolls’u oynayabilirsiniz! İngilizce dil desteği ve +4 yaş sınırı bulunan bu oyunda ufak bir ücret ile oyun içi tüm reklamları kaldırabilirsiniz.

Total
16
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler