Stick Sports, 70 Milyon İndirilmeyi Geçti

Stick Sports
Stick Sports

Stick Sports, 7 yılda 70 milyon indirilmeye ulaştı

Web ve mobil oyun geliştiricisi Stick Sports, 2010’un sonlarında başlatılan ilk mobil oyunundan bu yana 70 milyon indirmeyi aştı. Genel Müdür Paul Collins, 8 Aralık’ta bir LinkedIn mesajında bu ​​rakam hakkında yazdı. App Annie‘ye göre, 15 Aralık 2017, stüdyonun ilk mobil oyunu olan Stick Cricket‘in yedinci yıldönümü. 

Stick Sports 2006 yılında kapılarını açtı. Hem Sydney hem de Londra’da ofisleri bulunan ve halen her iki yerde de iş arkadaşları aramaya devam ediyor. 

70 milyon indirmeye ulaşmak cehenneme yolculuktu

Collins, yazısında “70 milyon indirmeye ulaşmak cehenneme yolculuktu, bazı büyük başarılar ve köpekler elde ettik, eğlence, gayretsizlik ve sınırsızlıkla yolumuza devam ettik” ve “Bize 100 milyon indirmeye ulaşabileceğimiz oyunları tasarlamamızı, kurmamızı ve yayınlamamıza yardımcı olmak için aynı fikirde insanlara ihtiyacımız var.” dedi. 

Stick Sports, şu anda Google Play‘de 10 adet spor oyununa sahip. Bunların arasında kriket, futbol ve tenis de bulunuyor. Popüler spor oyunları firmasının Google Play’de yer alan tüm oyunlarına göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. 

Mobidictum’u sosyal medyada, FacebookTwitter, ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayınız. 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler