Among Us imposter hilesi gerçek mi?

Günümüzde birçok mobil oyunda hile olabiliyor. Henüz hilesi bulunmayan Among Us oyununda herhangi bir hile indirmemeniz gerekli.
Among Us Impostor hilesi erçek Mi
Birçok oyunda olduğu gibi Among Us’ta da hile olabilir.

Among Us imposter olma hilesi hakkında internet üzerinde birçok yazılım ve zararlı dosyalar yer alıyor. Baştan söylemek gerekirse Among Us imposter hilesi APK gibi başlıklardan indireceğiniz tüm dosyalar bilgilerinizi çalabilir. Aynı zamanda cihazınızda herhangi bir bilgi olmasa da bu dosyalar cihazlar için oldukça tehlikeli.

Among Us imposter hilesi nedir?

Among Us impostor hilesi paylaştığını iddia eden internet siteleri genelde size bir dosya indirmenizi söylüyorlar. İndirdiğiniz bu dosyanın aktif olabilmesi için cihazınızdaki tüm güvenlik önlemlerini de kapatmanız gerektiğini belirtiyorlar. Bunun gibi daha birçok mobil oyunların da içerisinde olduğu tüm platformlarda yer alan oyunların neredeyse hepsinde kötü amaçlı üçüncü parti yazılımlar yer alıyor. Yani indirdiğiniz bu dosyalar yüzünden WhatsApp konuşmalarınız, fotoğraflarınız, rehberiniz, hatta cihazınız üzerinden kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bile başkalarının eline geçebilir.

Among Us Katil Olma Hilesi
İnternet üzerinde birçok dosya bulunmasına rağmen işe yarayan hileler bulunmuyor.

Her ne kadar önlem alınsa da her zaman bir açık veya bir hile bulunabiliyor. İnternet üzerinde bulunan çoğu oyunun dahi hilesi bulunuyor. Ancak Among Us için herhangi bir dosya internet üzerinde yer almıyor. Umarız ki böyle güzel bir oyunun hilesi asla çıkmaz ve çıksa dahi kullanılmaz. Among Us’ın donanımsal olarak eksik olmasından dolayı bu oyunda hile yapılması diğer oyunlara göre biraz daha basit duruyor.

Among Us 2’nin konuyla alakası var mı?

Among Us 2’nin iptal edilmesinden sonra oyuna güncellemeler geleceğinden dolayı eğer varsa bile oyunun açıklarını veya hilelerin önüne geçilmeye çalışılacak gibi duruyor. Among Us 2’nin neden iptal edildiğini öğrenmek istiyorsanız “Among Us 2 geliştiriciler tarafından iptal edildi!” adlı içeriğimiz okuyabilirsiniz. Herhangi bir oyunda hile yapmak rauntları kazanmanızı sağlasa da cihaz sağlığını önemli derecede riske atmış oluyorsunuz. Hile indirdiğiniz cihazda bulunan Facebook, Twitter, Instagram ve banka hesaplarının bilgileri çalınabileceğinden dolayı hiçbir şekilde zararlı yazılım indirmemelisiniz.

Among Us Katil Olma Hilesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Herhangi bir oyunun hilesi çıksa dahi hiçbir şekilde kullanmamalısınız.

Ayrıca Play Store veya App Store üzerinde bulunmayan uygulamaları indirmek oldukça tehlikeli olabilir. Eğer mağazada yer almamasına rağmen indirmeniz gereken bir uygulamaysa iyi bir şekilde araştırmanız gerekiyor. Google’ın bu tür şeylerin önüne geçemediğinden dolayı cihazınıza virüs girebilir. Hiçbir oyunda hile kullanmamalısınız. Çoğu oyunun kurallarında hile, kasten oyun açığı kullanma, haksız kazanç ve daha birçok üçüncü parti yazılımı kullanmanız durumunda hesabınız geçici hatta kalıcı olarak yasaklanabilir. Eğer yan hesap oluşturarak hile kullanmaya devam ederseniz hesap yasaklaması yerine cihazınız oyundan yasaklanabilir.

Among Us Imposter hilesi çıksa ne olur?

Şimdi öyle bir senaryo üretelim ki Among Us imposter hilesi çıkmış olsun. Oyunların yapımcı firmalarının en büyük düşmanı olan zararlı yazılım ve hile oluşturan kişilerin önüne çeşitli önlemlerle geçmeye çalışıyor. Bu bağlamda hile çıkar çıkmaz bir güncelleme ile hileyi bertaraf ediyorlar. Yani siz isteseniz dahi imposter olma hilesini uzun süre kullanamıyorsunuz. Oyunu hileli bir şekilde oynamak yerine imposter olduğunuz an başarılı olabilmek için çok iyi taktiklerle donatılmış olmanız gerekiyor. Bu konu özelinde YouTube kanalımızda bir video paylaşmıştık. İzlemenizi öneririz.

Among Us skin hilesi var mı?

Imposter hilesi dışında Among Us Kıyafet Hilesi adı altında da birçok hile gündeme geldi. Among Us için hazırlanan skin hilesi size oyun için değil, oyundan farklı bir dosya indiriyor. İndirilen bu dosyada kostüm seçip dilediğiniz gibi ortalıkta dolaşabiliyorsunuz. Düşüncelerimizi yeniden aktaralım: Telefonunuza güvenli olmayan yerlerden herhangi bir şey indirmeniz durumunda kredi kartı bilgilerinize kadar birçok bilgiyi diğer insanlarla paylaşmış olabilirsiniz. O yüzden resmi markalardan, size karşı sorumlulukları olan markalardan indirmeler yapmalısınız.

Total
0
Shares
4 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler