Among Us Impostor Bulma Taktiği

Among Us’ta Polus haritasında oyundaki bilgisayardan oyuncuların kalp atış hızını inceleyerek impostoru bulabilirsiniz.
Among Us Katil Bulma Taktiği
Bu yöntem için herhangi bir dosya indirmeniz gerekmiyor.

Bir Reddit kullanıcısı tarafından Among Us impostor bulma taktiği yayınlandı. Among Us katil bulma yöntemi sadece Polus haritasında uygulanabiliyor. Bunun sebebi ise tüm karakterlerin kalp atış hızının sadece Polus haritasında görünüyor olması. Bu taktiği uygulayabilmek için de haritanın ortasında yer alan bilgisayardan oyuncuların kalp atışlarını incelemelisiniz.

Among Us Impostor Bulma Yöntemi

İddialara göre masum oyuncuların kalp hızı birbiriyle aynıyken impostor olanların kalp hızı normalden daha farklı. Oyun ayarları lobiden lobiye değişse de oyunun ilk başlarında katili bulmak için bilgisayar başında epey bir vakit harcayabilirsiniz ancak uzun bir süre boyunca görev yapmamanız diğer kişilerin şüphelenmesine yol açabileceğinden dolayı hızlı olmaya çalışmalısınız.

Among Us İsimsiz
Katili daha rahat bulmak için haritanın dış odalarında durabilirsiniz.

Bu taktiği uygulamak için gideceğiniz yer haritanın ortasında yer aldığından dolayı herhangi bir katil tarafından öldürülme oranınız epey düşük. Öncelikle Reddit üzerinde yayınlanan bu içerik ardından bir YouTube videosuna dönüştü. Video içerisinde kalp atışları inceleniyor ve böylelikle katil bulunuyor. Hem Reddit hem de YouTube üzerinde epey ilgi gören bu video hakkında çoğu kişi tamamen tesadüf olduğuna inanmasına rağmen çoğu kişi bu taktiğin çalıştığını düşünüyor.

Among Us 100 milyon kez indirildi
Among Us 100 milyon indirilme sayısına ulaştı.

Yaklaşık 2 yıl sonra epey popüler olan Among Us için birçok hile ve oyun açığı bulunmasına rağmen oyunun geliştirici ekibi InnerSloth, olabildiğince hızlı bir şekilde Among Us’ı olumsuz etkileyen durumların önüne geçmeye çalışıyor. Bunun gerçek bir örneğiyse isimsiz bir şekilde oynamanın yasaklanması. Hala Among Us isimsiz yapma yöntemin çalışıp çalışmadığını test etmek için hazırladığımız rehberimize göz atabilirsiniz.

Among Us impostor bulma yöntemi hile mi?

Oyun içerisine doğrudan etki eden herhangi bir dosya, yazılım veya herhangi bir üçüncü parti yazılım kullanılmadan bu taktik uygulandığından dolayı bu yöntem hile değil. Bu yöntem eğer bir oyun açığı ise InnerSloth ekibi bu taktiği kısa süre içerisinde ortadan kaldırabilir.

Among Us rapor
Sürekli aynı yerlerde dolaşırsanız oyuncular sizden şüphelenebilir.

Among Us’ta herhangi bir yasaklama yöntemi henüz olmadığından dolayı bu yöntemi uygulayarak yasaklanmak mümkün değil. İlerleyen günlerde yeni bir güncellemeyle birlikte Among Us’ta hesap oluşturma zorunluluğu getirilirse herhangi bir hile veya oyunun açığını kullanmamanız gerekir, aksi taktirde hesabınız engellenecektir.

Total
0
Shares
1 comment
  1. Polus haritasındaki yöntem doğru değil resimde kırmızının kalp atış hızı yok ve pembenin de öyle. Diğerlerinin ise aynı. Bu sizin kırmızı ve pembenin katil olduğunu düşündürüyor.Ama bir detay var.Kenarda kırmızı ölü bir şekilde yatıyor yani onlar aslında katil değil ÖLÜ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts