PUBG Mobile: Değeri Bilinmeyen Silahlar

PUBG Mobile’da bazı silahların ise yüzüne dahi bakılmıyor ancak bu silahların hasarları fazlasıyla yüksek.
PUBG Mobile umursanmayan silahlar
PUBG Mobile’da umursanmayan ama hasar yönünden fazlasıyla iyi olan birkaç silah bulunuyor.

PUBG Mobile oyuncuları tarafından değeri bilinmeyen silahlar arasında oyun içerisinde aslında oldukça kullanışlı ve güzel hasarlar çıkarabilecek silahlar bulunuyor. Aslında oyunda kullanabileceğiniz birçok farklı hasarlara sahip silahlar var ama bazı silahlar şaşırtıcı derecede büyük hasarlar verebiliyor.

PUBG Mobile’da Değeri Bilinmeyen Silahlar

PUBG Mobile’ın farklı kategorilerde bulunan geniş bir silah koleksiyonuna sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu silahların bazıları oldukça popüler olsa da bazıları ise oyuncular tarafından pek tercih edilmiyor.

PUBG Mobile Silahlar
PUBG Mobile’da birçok silah ve bunların birçok farklı özellikleri bulunuyor. Ama bazıları ise önemsenmeyen silahlar.

Bu silahların hepsi ayrı özellikler taşıyor. Bazıları tek vuruşta adamı düşürebiliyor bazıları ise aniden büyük hasarlar çıkartabiliyor. Bu yazımızda PUBG Mobile oyuncuları tarafından değeri bilinmeyen silahlar neler onlara değindik.

Tommy Gun

PUBG Mobile Tommy Gun
Tommy Gun silahının pek fazla özelliği yok ama, rakibe kafadan atış yaptığınızda kolayca yere serebilirsiniz.

SMG sınıfına giren bu silahın istatistikleri ortalamanın biraz üzerinde duruyor. Onu sadece düşük tutan şey pek bir eklentinin takılamaması ve geri tepme oranının yüksek olması. Sadece geri tepme oranınını azaltmak için bir namlu ve bir dikey tutamaç takabilirsiniz. Ayrıca bu silaha ek olarak nişangah takamıyorsunuz ve bu nişan kabiliyetinizi biraz da olsa kısıtlıyor. Ama bu silah ile rakibinize yakın mesafeden, kafa vuruşu atarsanız inanılmaz derece hasarlar verebilir. PUBG Mobile’da nişan kabiliyetini geliştirmek için hazırladığımız rehbere göz atabilirsiniz.

MK 47 Mutant

PUBG Mobile MK 47 Mutant
Bu silahı orta mesafelerde kullanırsanız güzel hasarlara sahip olabilirsiniz.

MK 47 Mutant silahını diğer AR silahlar ile karşılaştırdığınızda, neredeyse her yönüyle onlardan düşük kalıyor. Daha yavaş ateş ediyor ve sadece tek veya üçlü atış moduna sahip. Bu silahı aslında orta menzilli savaşlarda kullanırsanız güzel hasarlar çıkartabilirsiniz. Ama bu silaha biraz daha buff gelebilirse, oyunda güzel işler yapabilir. Yani kısacası bu silahı orta menzilli çatışmalarda kafadan vuruşlar yapmaya çalışırsanız sağlam hasarlar çıkarabilirsiniz.

Winchester 94

PUBG Mobile Win 94
Bu silahın eklentisi olmadığı halde, mermisi ile rakibi kolayca yere düşürebilir.

Win 94, muhtemelen PUBG Mobile’da elinize alabileceğiniz en kötü keskin nişancı tüfeği. Tarihsel bir silah olarak bilinen bu silah, Tommy Gun’dan modellenip oyuna getirilmiş. Silahın en kötü yanı eklenti takılamaması ve nişangah bölümünün kötü olması. Tek iyi yanı atışınız rakibinizi bulursa oldukça yüksek hasar çıkarıyor olması.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts