Brawl Stars’a Among Us modu mu geliyor?

Brawl Stars – Among Us modu iddiası gündemde.
bs - among us
Brawl Stars – Among Us

Brawl Stars dünyası her geçen gün yeni güncelleme haberleri ve iddialar ile karşımıza çıkıyor. Son dönemde Stu isimli yeni karakterini oyuna ekleyen ve sonrasında oyun modlarını zenginleştirme kararı alan Supercell, Brawl Stars’a Among Us‘a benzer bir yapıyı da eklemeye hazırlanıyor gibi duruyor.

Reddit ve Twitter üzerinden yapılan “leak” yani sızdırma paylaşımlarına göre, Brawl Stars’a yakın dönemde bir Among Us modu eklenecek. Bu modta bir şüpheli olacak ve tıpkı Among Us’ta olduğu gibi oyuncuları öldürmeye ve bunu yaparken yakalanmamaya çalışacak.

Brawl Talk’ta duyurulacak iddiası

İddialara göre bir sonraki Brawl Talk‘ta bu konuyla ilgili detaylar gelecek. Hatta hemen aşağıdaki görselin kaynağının da bir sonraki Brawl Talk videosundan olduğu iddia ediliyor. Tabii bu konunun ne kadar doğru olup olmadığı da şimdilik soru işareti.

brawl stars among us modu
Brawl Stars – Among Us modu iddiaları bu görsel ile yayıldı.

Bir uyarı da yapalım. Brawl Stars’a yönelik hemen hemen her gün büyük iddialar gündeme geliyor. Oyuna Among Us’a benzer bir modun geleceği konusundaki iddialar da bunlardan biri ama bunun net bir dayanağı olduğunu söylemek doğru olmaz.

Bu iddianın 31 Mart itibarıyla gündeme geldiğini ve son 2 gündür epey konuşulduğunu belirtmeden geçmeyelim. Haberi ilk aldığımızda 1 Nisan şakası olduğunu düşünürken, yeni bir görselin de gündeme gelmesiyle bu konuyu haber yapmaya karar verdik. Yani bu içerik aslında 1 Nisan şakası da olabilir.

Bir sonraki Brawl Talk’u beklemek ve oradan gelecek bilgileri doğru kabul etmek daha iyi olacaktır. Bu içerik sadece gündemde olan bir iddiadan hareketle oluşturuldu. Oyuna dair resmi güncellemeleri ve son iddiaları aktarmaya devam edeceğiz. İyi oyunlar!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts