Brawl Stars bakım molası ne kadar sürer? (2021)

Brawl Stars bakım molası ne zaman biter?
brawl stars bakım arası ne kadar sürer
Brawl Stars bakım molası tahminen ne kadar sürüyor?

Brawl Stars bakım molası nedir ve ne kadar sürer? Bildiğiniz üzere Brawl Stars güncellemeleri gelmeden önce oyunda kısa bir bakım molası veriliyor. Bu bakım molaları güncellemenin boyutuna ve zamanına göre farklı sürelerde oluyor.

Oyuna eklenen son güncelleme hangisi?

Oyuna Haziran 2021 güncellemesi geldi. Brawl Stars Haziran 2021 Güncellemesi yazımızdan detayları görebilirsiniz.

Brawl Stars Bakım Molası 2021

  • 21 Haziran 2021: Tamamlandı
  • 15 Mart 2021: Tamamlandı
  • 8 Şubat 2021: Tamamlandı

Brawl Stars bakım molası ne zaman verilir?

Supercell, Brawl Stars gibi diğer oyunlarında da yıllardır bakım molası veriyor. Genelde oyunlar bakım molasına güncelleme gelmeden birkaç saat önce giriyor. Oyuna eklenecek yeni güncellemenin sunuculara eklenmesi ve sorunsuz bir şekilde çalışması için oyun bir süre oyunculara kapatılıyor.

Bakım molası esnasında hesabınıza dair merak edilecek herhangi bir şey yok. Oyunun verdiği bakım molası bittikten ve oyun güncellendikten sonra hesabınız hiçbir şekilde zarar görmez, hatta size oyun tarafından yeni hediyeler bile gönderilmiş olabilir.

Brawl Stars Bakım Molası Notu
Bakım Molası Notu

Brawl Stars bakım molası sonrasında oyun güncelleme alarak oyuna beraberinde birçok yeni özellik, yeni karakter getirebileceği gibi mevcut karakterlerin özelliklerinde de değişikliğe neden olabilir. Sürprizlere hazır olmak gerek.

Brawl Stars bakım molası ne kadar sürer?

Bu konuda net bir açıklama yok. Güncellemenin boyutuna ve sunucuların durumuna göre bakım molalarının uzunluğu değişebilir. Sezon sıfırlamalarının içerildiği ve büyük değişikliklerin olduğu bir güncelleme birkaç saat sürerken, mini güncellemelerde bakım molası süresi 10 dakika dahi sürebiliyor.

“Brawl Stars bakım molası bitti fakat benim oyunum çalışmıyor!”

Supercell’in verdiği bakım molası bittikten sonra oyununuz çalışmıyor ve oyun durduruldu hatası alıyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek alınan hatayı giderebilirsiniz:

  • Öncelikle telefonunuzun ayarlar bölümüne girin ve ardından hakkında kısmına basın.
  • Oradan yazılım güncellemesi bölümünden telefonunuzun en son sürüme güncellediğinizden emin olun.
  • Brawl Stars Oyununu silerek Play Store üzerinden tekrar indirin. (Brawl Stars APK indirmeyin!)
  • Sorununuz hala çözümlenmediyse telefonunuzun görev yöneticisinden çalışan tüm uygulamaları kapatın ve yeniden açmayı deneyin. Bu da sorununuzu çözmeye yeterli olmadıysa Brawl Stars sistem gereksinimlerini kontrol ederek cihazınızın oyunu destekleyip desteklemediğinden emin olun.

Bakım molasından sonra ne oluyor?

Bakım molasının ardından oyuna yepyeni özellikler geliyor ve birçok hata gideriliyor. Bu tarz konularla ilgili Mobidictum YouTube kanalında biz de videolar hazırlıyoruz. Hemen aşağıdan bu konuyla ilgili son videomuzu izleyebilirsiniz.

Total
5
Shares
2 comments
  1. Brawl stars’ gelebilecek yeni karakterler hakkında bişey söyleyebilir misiniz? Cevap lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts