Hileli Brawl Stars: APK ve Tüm Hileler

Hileli Brawl Stars dünyasının en karanlık hallerini anlattık!
hileli brawl stars apk indir
Hileli Brawl Stars APK indir tuzağı desek…

Hileli Brawl Stars oynamadan önce bilmeniz gerekenler neler? Brawl Stars oyuncuları arasında oyunu hileli bir şekilde oynayanlar illa ki vardır. Mobidictum‘a her gün bu konuda onlarca soru geliyor. Oyunu elmas hilesi ile oynamaktan tutun da Brawl Stars hesap çalma taktiklerine kadar birçok alanda sorular alıyoruz. Bu içeriğimizde bu konuları bir araya getirdik.

Hileli Brawl Stars İndir

Oyun içindeki en önemli hile sistemlerinden biri Nulls Brawl. Bunda tüm özellikler açık hesaplarınız oluyor. Nulls Brawl APK indir butonunu ve sistemin detayları ve bilgilerini hemen aşağı ekledik.

Brawl Stars hilesi nasıl yapılır?

Hileli Brawl Stars nasıl yüklenir? Brawl Stars’ta hile yapmak neredeyse imkansız. Bundan dolayı da Nulls Brawl gibi Brawl Stars benzeri APK dosyaları internet üzerinde dolaşıyor. Sadece Brawl Stars değil, tüm oyunların APK dosyalarını indirmemelisiniz. Herhangi bir dosya indirimi istenmediği durumlarda da genellikle hesap bilgileriniz isteniyor.

Brawl Stars elmas hilesi hakkında bilmeniz gerekenler
Brawl Stars elmas hilesi için oyun dosyalarında değişiklik yapmanız isteniyor. Oyun dosyalarında yapacağınız en ufak değişiklik hesabınızın kapatılmasına yol açabilir.

Hesap bilgilerinizi girdiğiniz taktirde Brawl Stars hesabınız başkalarının eline geçebilir. Doğrulama yapmak için dosya indirmeniz istendiği durumda da Brawl Stars’a doğrudan etki eden bir araç indirdiyseniz büyük bir ihtimalle oyunun dosyalarını değiştirmekten hesabınız kapanacak.

Brawl Stars Elmas Hilesi

Oyunun belki de en çok aranan hilesi olmasına rağmen Brawl Stars hile elmas kazandırmayabilir. Öncelikle telefonunuza kuracağınız herhangi bir eklenti ile gerçekten oyun içinde bedava elmas kazanamayacağınızı belirtelim. Bunu yapmak için birçok zararlı site size APK indirmeyi öneriyor. Sakın indirmeyin! Peki neden?

Bildiğiniz gibi APK bir dosyayı telefonunuzda açmak için güvenliğinizi tehlikeye atmanız gerekiyor. Kaynağı belirsiz, ne olduğu belli olmayan sitelerden “Brawl Stars hileli APK” indirmek telefonunuzun bozulmasına, yaptığınız her hareketin açığa çıkmasına neden olabilir. APK bir dosya indirip de telefonu yavaşlamayan, ileride sorun yaşamayan birini gördünüz mü?

Google Play Store haricinde indirdiğiniz APK dosyaları 3. parti uygulama sayılıyor. Yani o uygulamayı/dosyayı yapan kişi istediği şekilde cihazınıza virüs veya reklam yazılımı entegre edebilir, cihazınızda bulunan tüm özel bilgilere erişebilir.  Bu da cihazınızın büyük hasarlar görmesine neden olabilir. Bu gibi sorunların yaşanmasını istemiyorsanız güvenmediğiniz APK dosyalarını yani hileleri sakın indirmeyin.

Diyelim ki elmas hilesi diye bir şey var ve yaptınız. Supercell bu oyundan para kazanıyor ve siz normalde parayla alınan bir şeyi hiçbir bedel ödemeden alıyorsunuz. Hukuki anlamda da başınız belaya girebilir, bizden söylemesi.

Brawl Stars Karakter Hilesi

Brawl Stars hileleri arasında bir de karakter hilesi yer alıyor. Ücretsiz karakter kodu dağıttığını iddia eden birçok internet sitesi ve uygulama bulunuyor. Aynı zamanda bunun hile olmadığını savunan birçok siteyi rahatlıkla görebilirsiniz. Bu tarz sitelerden veya uygulamalardan alacağınız kodları hiçbir şekilde Brawl Stars’ta çalıştıramazsınız.

Elmas hilesi zaten kutu alan ve bu kutulardan karakter çıkarmaya çalışanlar oluyor ama karakter hilesi üzerine de sorular görüyoruz. Bildiğiniz gibi Brawl Stars çok sık güncellenen bir oyun. Supercell bu oyuna epey yatırım yapıyor ve oyunun geliştirici ekibi durmaksızın oyunu daha iyi bir seviyeye getirmek için çalışıyor.

İndirdiğiniz tüm APK’lar haliyle kısa sürede düzeltiliyor ve oyunu oynayamaz oluyorsunuz. Hilelerin kısa süre içerisinde kapandığını öğrenen çoğu oyuncu arama motoru üzerinde “Brawl Stars hileleri güncel” şeklinde aramalar yapıyor.

Brawl Stars Hileli APK Tehlikesi

En büyük sorun da burada başlıyor. Telefonunuza sizden habersiz bir reklam yazılımı ya da bilgilerinizi takip eden casus bir yazılım kurulduğunu düşünün. Buna izin verir miydiniz? Bizce buna herkes hayır diyecektir. APK indirerek tam da bunu yapıyor olabilirsiniz.

Çoğu APK sitesi kendilerinin dahi indirmediği dosyaları sırf siz o siteye daha çok girin diye sitelerine ekliyor. Bu da hiçbir güvenlik önlemi olmayan dosyaları indirmeniz anlamına geliyor.

Brawl Stars hileli sürüm adıyla karşınıza çıkan dosyaları lütfen dikkatlice inceleyin. Telefonunuzda olabilecek sorunları mümkün olduğunca aza indirmek için bu tarz hile, warez sitelerinden herhangi bir indirme yapmayın. Bu bilgisayarınız için de geçerli.

Brawl Stars Hesabı Çalmak

Tabii bir de Yopmail var. Hileli Brawl Stars arayanların bir diğer tercihi de bu durum. Açıkçası biz bu durumun nedenini pek kavrayamadık. Hemen anlatalım: Yopmail size hiçbir şifre istemeden hesap açabilme imkanı sunan bir e-posta aracı. Yopmail üzerinden açılmış rastgele bir e-posta adresine şifresini bilmeden bile girebiliyorsunuz.

Brawl Stars'ta hile açmak yerine kendi oyun stilinizle gelişebilirsiniz.
Brawl Stars’ta hile yaparsanız hesabınız engellenebilir.

Bu konuyu Brawl Stars Yopmail konusunu tartıştığımızda içeriğimizde paylaşmıştık ama detayları verelim. Yopmail’e girip rastgele bir mail ile giriş yapmanızı ve ona bağlı bir Supercell hesabı varsa hesabı çalabileceğinizi anlatıyorlar. Bu tarz ucuz numaraları denemeyin deriz.

Hileli Brawl Stars: Alternatif Hileler

Oyunu hileyle oynamak hem diğer oyunculara saygısızlık hem de oyunu geliştiren, yayınlayan ekibe saygısızlık. Oyunu adil şartlarda oynamak isterseniz oyunu Google Play, Apple Store gibi resmi alanlar dışında hiçbir yerden indirmeyin. Hesabınızda yapacağınız bir hata günlerce hatta haftalarca emek harcadığınız hesaplarınızın sorun yaşamasına neden olabilir. Hile kullanmak yerine kendinizi geliştirin. Mobidictum’da neredeyse her gün bir Brawl Stars içeriği paylaşıyoruz. Bizi takip edin, gündemi ve en iyi taktikleri görün. Ayrıca hemen aşağı YouTube adresimizi de bekliyoruz. Oraya da bekleriz. Hilesiz, keyifli ve bol galibiyetli oyunlar dileriz.

Total
0
Shares
7 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts