Call of Duty Mobile: En Etkili Silahlar

Call of Duty Mobile en etkili silahlar içeriğimizde, oyunda sizi zafere taşıyacak en etkili silahları derledik.
Call of Duty Mobile En iyi silahlar
Call of Duty Mobile – En Etkili Silahlar

Call of Duty Mobile, en etkili silahlar yardımıyla rakiplerinize karşı her zaman bir adım daha önde olabilirsiniz. CoD Mobile sahip olduğu oyuncu kitlesi ve sürekli güncellenen oyun sistemiyle en çok oynanan oyunlar listesinin başlarında yer alıyor. FPS oyuncularının büyük bir ilgi gösterdiği oyunda kazanmak için yetenekleriniz kadar kullandığınız silahlar da büyük önem arz ediyor.

Call of Duty Mobile’da en iyi silahlar neler?

Call of Duty Mobile’da birçok silah bulunuyor. Bu silahların türlü türlü işlevleri ve durumlara göre büyük avantajları olsa da, bu silahlar arasındaki birkaç silah daha fazla ön plana çıkmayı başarıyor.

CoD Mobile en etkili silahlar görsel 1
RUS-79U

RUS-79U

Call of Duty Mobile en etkili silahlar arasında ön plana çıkmayı başaran ilk silah, bir hafif makineli tüfek olan RUS-79U. Bu makine, sahip olduğu yüksek atış hızı ve düşük geri tepme oranıyla oyuncuların favori silahlarından biri. Hafif makineli tüfek olmasına karşın sahip olduğu özelliklerle rakiplere zor anlar yaşatmayı başaran silahın ekstra olarak esnek bir kullanım özelliği de mevcut. Yani gerek kısa gerekse uzun çatışmalarda rahat bir şekilde kullanılabilen RUS-79U, oyunculara sağladığı bu tercih hakkıyla oyuncuların kafasında bu silahı seçmeye dair soru işaretlerini kaldırmayı başarıyor. Tüm oyun modlarında kullanabileceğiniz bu silahla hedeflediğiniz galibiyete ulaşmanız biraz daha kolay olacak.

en iyi silahlar
AK-117

AK-117

Yüksek ateş hızı ve hasarı sayesinde güçlü bir silah olan AK-117 ile yakın mesafe çatışmalarda rakibinize karşı büyük avantaj sahibi olarak mücadele edebilirsiniz. Eğer küçük hatalar yapmazsanız rahat bir şekilde her bir kısa çatışmadan sağlam çıkacağınız AK-117 ile uzun mesafe çatışmalarda da gayet iyi bir şekilde iş yapabilirsiniz.

cod mobile en etkili silahlar
DL Q33

DL Q33

Yüksek hasarıyla Call of Duty Mobile’daki bir diğer güçlü silah olan DL Q33’le tüm parçalarınız takılıyken bir vuruşla rakibinizi öldürebilirsiniz. Ama endişe etmeyin. Parçalarınız eksik olsa bile DL Q33 silahının kullandığı merminin güçlü olmasından dolayı rakiplerinizi yine etkisiz hale getirebilirsiniz. Keskin nişancı oyun tarzını sevenler için vazgeçilmez bir silah olan DL Q33 ile galibiyete giden yolda kendinize ve takımınıza büyük bir katkı sağlayabilirsiniz.

call of duty mobile en etkili silahlar
HBRa3

HBRa3

Yüksek atış hızı, yüksek hasarı ve çok düşük olan geri tepmesi sayesinde oyundaki en etkili silahlardan biri olan HBRa3, bu özellikleriyle listemizde yer almayı başardı. Ancak burada bir detay var. Call of Duty Mobile’da bu silahı oynamak istiyorsanız, satın almanız gerekiyor. Eğer oyun için paranızın bir kısmını gözden çıkardıysanız, paranızı nereye ve hangi silaha harcayacağınızdan emin değilseniz, gözünüz kapalı bir şekilde HBRa3’ü tercih edebilirsiniz. Bu hareket, muhtemelen oyunda yaptığınız en iyi hareketlerden biri olacaktır.

en etkili silahlar
KN-44

KN-44

Call of Duty Mobile en etkili silahlar listemizde son olarak KN-44’ü öneriyoruz. KN-44’ün atış hızı düşük olmasına rağmen yüksek hasara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yüksek isabet oranı ve düşük geri tepme oranından ötürü oyundaki en etkili uzun çatışma silahlarından biri olan KN-44 ile uzak mesafelerden rahat bir şekilde rakibinizi etkisiz hale getirebilirsiniz. Her türlü oyun modunda ve herhangi bir haritada oynanabilen KN-44 ile sizler tarafından yapılacak güzel vuruşlar rakiplerinizi bekliyor olacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts