Call of Duty Mobile En Güçlü Silahlar

Call of Duty: Mobile’da iyi bir oyuncuysanız kullanımı biraz zor olmasına rağmen oldukça etkili silahları kullanmayı deneyebilirsiniz.
Call of Duty Mobile En Güçlü Silahlar
Call of Duty: Mobile’ın en güçlü silahlarını kullanarak her oyunda başarılı olabilirsiniz.

Call of Duty Mobile oynarken en güçlü silahlar ile her eşleşmeyi zor olsa dahi kazanma ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Bu tarz FPS oyunlarında grafik, ping optimizasyonu, cihaz performansı oldukça etkili olduğundan dolayı oyunda bulunan en iyi silahı kullansanız dahi yüksek performanslı bir oyun deneyimi yakalayamıyorsanız işiniz zorlaşacak.

Call of Duty Mobile’da en güçlü silahlar hangileri?

Eğer Call of Duty: Mobile’a yeni başladıysanız kendi seviyenize göre silah belirlemeniz gerekiyor. Başlangıç aşamasında oyunun ilk silahıyla başlamanıza rağmen seviye atladığınız süre boyunca yeni silahlar ve silah eklentilerinin kilidini kaldırabilirsiniz. Eğer keskin nişancı tüfekleriyle oynamayı seviyorsanız “Call of Duty: Mobile Seviyelere Göre Keskin Nişancı Tüfekleri” adlı içeriğimize bakarak oynanış seviyenize göre silah seçebilirsiniz.

Call of Duty Mobile Güçlü Silahlar
Silahlar ne kadar güçlü olsa da iyi bir şekilde kullanamaz ve doğru eklentilerle kullanmazsanız daha çok kaybedebilirsiniz.

Oyunda birçok silah ve bu silahların hepsinde çeşitli eklentiler bulunuyor. En basit örneği silahın kilidini açtığınız an herhangi bir dürbüne sahip olmamanız. Eğer silah eklentilerini doğru bir şekilde tek bir silah üzerinde toplayabilirseniz harika işler çıkarabilirsiniz. Ayrıca bu silahlar ne kadar güçlü olsa da eğer geri tepme kontrolünü yapamıyorsanız bir süre boyunca kullanabildiğiniz bir silahla oynayın.

DR-H

Call of Duty Mobile DR-H silahı
DR-H silahının görünüşü tıpkı PUBG Mobile’da bulunan SCAR-L gibi.

Belki de çoğu oyuncu DR-H silahını duymamış olabilir. Bu silahın dış görünüşü tıpkı PUBG Mobile’da bulunan SCAR-L silahı gibi. Taarruz tüfeği kategorisine göre atış hızı ortalama olmasına rağmen rakiplerin üzerinde bıraktığı hasar oldukça etkileyici. Ayrıca bu silahın geri tepme kontrolünü kolaylıkla yapabilirsiniz.

KN-44

Call of Duty Mobile KN-44 silahı
Çoğu oyuncu tarafından KN-44 silahı seviliyor.

Tıpkı DR-H silahında olduğu gibi KN-44 silahı kendi kategorisi içerisinde oldukça etkili. Bu silahı ilk defa kullanıyorsanız zorlanacağınızı unutmamalısınız. Ancak silahın kullanımına alıştığınızda rauntlardaki etkinizi neredeyse ikiye katlayabilirsiniz. Doğru eklentilerle birlikte daha kolay bir kullanıma sahip olabilen bu silahı en güçlü kılan şeyse atış hızının yüksek olmasının yanında hasarının çok iyi olması.

KRM-262

Call of Duty Mobile KRM-262 silahı
Yakın menzilde etkili olmak istiyorsanız KRM-262 kullanabilirsiniz.

Pompalı tüfeklere karşı ilginiz varsa Call of Duty: Mobile içerisinde bu silahı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Özellikle yakın menzil çatışmalarında oldukça etkili olan bu silahın kullanımı da epey bir basit. Silah pek ağır olmadığından dolayı koşu hızınızda düşüş olmayacak. Böylelikle rakiplerle aranızda olan mesafeyi kısa sürede kapatabilir ve şanslıysanız tek mermiyle birlikte düşmanları avlayabilirsiniz.

QQ9

Call of Duty Mobile QQ9 silahı
Eğer Call of Duty Modern Warfare oynadıysanız QQ9 silahını yakından tanıyor olabilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare oynadıysanız QQ9 silahını yakından tanıyorsunuz olabilirsiniz. Bu silah oyunda bulunan en iyi hafif makineli tüfeklerden birisi. Atış oranı taarruz tüfeklerine göre biraz daha düşük olan QQ9 silahını güzel kullanabilirseniz yakın ve orta mesafeden birkaç mermiyle düşmanları alt edebilirsiniz.

DL Q33

Call of Duty Mobile DL Q33 Silahı
Eğer keskin nişancı tüfeği kullanmayı seviyorsanız DL Q33 tam size göre.

Eğer Call of Duty: Mobile veya herhangi bir FPS oyununda keskin nişancı tüfekleriyle oynamayı seviyor ve kolaylıkla kullanabiliyorsanız bu silah tam size göre. DL Q33 silahının atış hızı oldukça düşük olduğundan dolayı rakipleri gördüğünüz an ilk atışınızla öldürmeniz gerekebilir.

Total
0
Shares
2 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler