Call of Duty Mobile: En İyi Jiroskop Ayarları

Call of Duty Mobile’da jiroskop ayarlarını size en uygun bir şekilde ayarlayarak rakipleriniz karşısında çok daha hızlı refleksler gösterip silahınızın sekmesini en aza indirebilirsiniz.
Call of Duty Mobile Jiroskop
Call of Duty Mobile’da jiroskop ayarlarınızı yaparak rakiplerinizin karşısında çok daha hızlı reflekslerde bulunabilirsiniz.

Call of Duty Mobile jiroskop ayarları rakiplerinizi daha kolay vurabilmeniz açısından oyun içerisinde mermi sekmesini azaltma konusunda bir hayli önemli rol oynuyor. Call of Duty Mobile, oyuncularına daha sürükleyici bir oyun deneyimi sağlamak için aynı PUBG Mobile’da olduğu gibi jiroskop hassasiyeti ayarlarını değiştirmesine olanak tanıyor. Oyuncular da kendileri için en iyi jiroskop ayarlarını yaparak oyun içerisinde çok daha hızlı refleks göstererek rakiplerini vurabiliyorlar.

Call of Duty Mobile jiroskop ayarları oyuncudan oyuncuya değişebilir!

Jiroskopu akıllı telefonlarda bulunan ve telefonunuzun hareketlerine göre oyun ekranının hareket etmesine yardımcı olan bir hareket sensörü olarak tanımlayabiliriz. Bu özellik PUBG Mobile’da olduğu gibi Call of Duty Mobile’da da oyundaki silahların geri tepmesini kontrol etmek için kullanılıyor. Sensör, gelişmiş bir oyun deneyimi ve silahların geri tepmesini en aza indirmede fazlasıyla işinize yarayacak. Maksimum stabilite ve geri tepme kontrolü için Call of Duty Mobile’da jiroskop ayarlarını size en uygun bir şekilde ayarlamalısınız. PUBG Mobile demişken iki oyun arasındaki rekabet gelen benzer özellikler sayesinde giderek daha da büyüyor. Bazı benzer özelliklerin olması her iki oyunun belli bir ölçüde kıyaslanmasını sağlıyor. PUBG Mobile ve Call of Duty Mobile arasındaki farklar da küçümsenmeyecek ölçüde büyük. İki oyun arasında ne gibi farklar olduğuna göz atıp size göre hangi oyunun diğerine oranla daha iyi olduğunu bizlere yorumlardan belirtebilirsiniz.

CoD Mobile Jiroskop Ayarları
Jiroskop ayarları cihazların hassasiyetine göre değişkenlik gösterebilir.

Jiroskop ayarları için öncelikle belirtmek isteriz ki aşağıda vermiş olduğumuz hassasiyet ayarları her oyuncu için genelleştirilmiş olarak en uygun bir şekilde ayarlandı. Jiroskop ayarları cihazdan cihaza ve oyuncudan oyuncuya tercihlere göre farklılık gösterebileceği için bu ayarları tamamen kopyalamayıp, üzerinde ufak iyileştirmeler yaparak sizin için en uygun jiroskop ayarını bulmalısınız. Jiroskopta en iyi ayarları bulmak için eğitim alanına girmeli ve orada jiroskopu açtıktan sonra hedeflere nişan alıp ateş ederek en doğru ayarı yapabilirsiniz.

Call of Duty Mobile Jiroskop Ayarları
Call of Duty Mobile Jiroskop Ayarları

Call of Duty Mobile Jiroskop Ayarları

  • Üçüncü Şahıs Hassasiyeti: 95
  • Birinci Şahış Görüşü Dönme Hassasiyeti: 75
  • Optikler: 35
  • Taktik Dürbünü Hassasiyeti: 30
  • 3x Taktik Nişan Dürbünü: 25
  • 4x Taktik Nişan Dürbünü: 20
  • Keskin Nişancı Dürbün Hassasiyeti: 20
  • 6x Taktik Nişan Dürbünü: 15
  • 8x Taktik Nişan Dürbünü: 9

Bu jiroskop ayarlarını battle royale modunda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca jiroskop ayarlarının sizin ateş ve kamera ayarlarınızdan bağımsız olduğunu unutmayın. Call of Duty Mobile’ın yanında iyi bir PUBG Mobile oyuncusu olduğunuzu da düşünüyorsanız PUBG Mobile jiroskop ayarlarını da yapmayı unutmayın! 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts