Call of Duty Mobile: En Popüler Haritalar

Call of Duty Mobile’da oyuncular tarafından en sevilen ve en çok oynanan haritaları derledik.
Call of Duty Mobile en popüler haritalar
Call of Duty Mobile’da oyuncular tarafından sevilen en iyi 5 harita

Call of Duty Mobile için en popüler haritalar neler onu derledik. Oyuncular tarafından oldukça sevilen bu haritalar, oyuna yeni başlayan oyunculara da oyuna alışma sürecinde bir hayli yardımcı oluyor.

Call of Duty Mobile: En Popüler Haritalar

Call of Duty Mobile, oyunun çıkışından bu yana oyuncu tabanı açısından katlanarak büyüyor. Bunun nedenlerinden biri, geliştiricilerin oyunculara taze içerik getirmek için gösterdikleri tutarlı çabalar. Oyuncularını sürekli oyunda tutmak ve eğlenmelerini sağlamak adına çeşit çeşit haritalar getirerek oyunu daha kalıcı hale getirmeye çabalıyorlar. Oyun içerisinde çok fazla harita bulunuyor olsa da, bazı haritalar oyuncular tarafından daha sık oynanıyor. İşte oyuncular tarafından sevilen en popüler haritalar:

Firing Range

Call of Duty Mobile Firing Range haritası
Firing Range

İlk Black Ops oyununun parçası olan Firin Range haritası, Call of Duty Mobile’ın en ikonik haritalarından biri. Oyuncular tarafından en sevilen ve en çok tercih edilen harita burası. Haritanın geneli özel olarak tasarlanıp, hazırlandığından dolayı bayağı bir dikkat çekiyor. Harita biraz küçük olsa da, aksiyon seven ve sürekli savaşmayı seven oyuncular için eş değer bir harita.

Hijacked

Call of Duty Mobile en popüler haritalar
Hijacked

Hijacked haritası da oyundaki en benzersiz haritalardan biri. Kendinizi bir anda denizin ortasında ve bir teknenin üstünde buluyorsunuz. Özel olarak tasarlanan ve her ince detayına kadar hazırlanan bu harita oyuncular tarafından sevilen bir diğer harita olmayı hak ediyor. Bu haritanın boyutu küçük olduğundan dolayı, savaşlar arası süreler oldukça düşük. Bir anda ölüp, canlanıyor ve hemen savaşa devam edebiliyorsunuz.

Standoff

Call of Duty Mobile en popüler haritalar
Standoff

Eğer karakteri seviyesinde ilerlemek ve skor tablolarında yükselmek istiyorsanız bu haritayı tercih edebilirsiniz. Sürekli rakipleriniz ile iç içe olduğunuzdan dolayı hem rakip öldürme sayınızı arttırabileceksiniz hem de karakter seviyeniz ilerlemeler katedebileceksiniz. Rekabetçi oyun seven oyuncular için en ideal haritalardan biri Standoff.

Rust

Call of Duty Mobile Rust haritası
Rust

Rust, daha önce de belirttiğimiz gibi küçük bir harita. Bu sıkışık ve yılanlamaya gayet müsait haritada çok kısa mesafelerden çatışmalara hazır olun. Bu sebeple, bu haritada temel strateji olarak hafif makineli tüfekleri ve pompalı tüfekleri tercih etmeniz daha işlevsel olabilir. Çünkü dikkatsiz bir şekilde sürekli bir yerlere koşan rakiplerinizi bu silahlarla çok rahat ve hızlı bir şekilde avlayabilirsiniz. Eğer hücum tüfeği oynamakta ısrarcıysanız merak etmeyin. Haritanın kuzey ve batı taraflarında orta mesafe ve hatta uzun mesafe çatışmak için uygun yerler de bulunuyor. Ancak bu yerlerin epey kısıtlı olduğunu belirtmekte fayda var.

Nuketown

Call of Duty Mobile en popüler haritalar
Nuketown

Oyundaki en iyi ve en ünlü haritalardan biri Nuketown. Her CoD oyuncusunun en az bir kere oynadığı ikonik bir harita burasıda. Haritanın içerisinde bulunan doğma bölgeleri biraz açıkta olduğundan dolayı, öldüğünüz gibi hemen bir rakibin önünde tekrardan canlanma şansınız oluyor. Bu yüzden oyuncular bu haritayı oynarken biraz daha dikkatli davranıyorlar.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts