Hackney Yard haritası CoD Mobile’a ekleniyor!

Yeni sezonun daha askeri geçmesi beklenen Call of Duty Mobile’a Hackney Yard haritası ekleniyor!
Call of duty mobile hackney yard
Call of Duty Mobile’a Hackney Yard haritası ekleniyor.

Call of Duty Mobile: Hackney Yard haritası yeni sezon güncellemesi ile oyuna eklenecek. Oyunun bilgisayar versiyonlarından biri olan Modern Warfare’in sevilen haritalarından Hackney Yard 12. sezon güncellemesi ile oyuna eklenecek.

Call of Duty Mobile Hackney Yard Haritası

Call of Duty Mobile’dan güncelleme ve yenilik haberleri gelmeye devam ediyor. Sürekli yenilikçi bir tavırla hareket eden Activision ekibi, oyunun popülaritesini artırmak ve Call of Duty Mobile’ı bilgisayar versiyonlarına olabildiğince benzetmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu bağlamda ekip, Modern Warfare’in haritası olan Hackney Yard’ı oyuna eklemeye hazırlanıyor. Oyunu oynarken ping problemleri yaşıyorsanız Call of Duty Mobile ping düşürme önerileri içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

call of duty mobile hackney yard haritası
Call of Duty Mobile’a oyunun bilgisayar versiyonundan haritalar eklenmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz dönemlerde de Activision ekibinin Call of Duty Mobile’a bilgisayar versiyonundaki haritaları eklediğini görmüştük. Bu kervana ise son olarak Hackney Yard haritası da dahil oldu. Peki, Hackney Yard haritasının özelliklerini biliyor musunuz?

Call of Duty Mobile: Hackney Yard Haritası Özellikleri

Call of Duty Mobile: Hackney Yard haritası oldukça büyük bir harita. Modern Warfare’de gece modu da bulunan haritanın oyunun mobil versiyonuna da gece moduyla gelmesi bekleniyor. Büyük olması açısından uzun soluklu oyunlara ev sahipliği yapacak olan Hackney Yard, 12. sezon itibariyle Call of Duty Mobile’daki yerini almış olacak. Haritanın kalıcı olup olmayacağı ve hangi oyun modlarında oynanabilir olacağı ise henüz açıklanmadı.

call of duty mobile hackney yard çıkış tarihi
Call of Duty Mobile’ın 12. sezonunun 11 Kasım tarihinde başlaması bekleniyor.

Call of Duty Mobile 12. sezon ne zaman yayımlanacak?

Call of Duty Mobile’ın 12. sezonu, 11 Kasım’da başlayacak. Activision tarafından yapılan açıklamaya göre yeni sezon daha askeri tema odaklı olacak. Bu bağlamda oyuna iki yeni silah daha eklenecek. İçerisinde Hackney Yard yeniliğini de barındıran 12. sezon ile birlikte oyuncuları yeni sürprizler, silahlar ve daha da fazlası bekliyor olacak.

Total
3
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler