Call of Duty Mobile Hızlı Rütbe Atlama Taktikleri

Call of Duty Mobile hızlı rütbe atlama taktikleri ile oyundaki en yüksek rütbeye kolayca çıkabilir ve üst düzey maçlar oynayabilirsiniz.
Call of Duty Mobile efsanevi rütbesine ulaşmak için kullanabileceğiniz taktikler
Call of Duty Mobile efsanevi rütbesine ulaşmak için kullanabileceğiniz taktikler.

Call of Duty Mobile hızlı rütbe atlama taktikleri ile oyunda bulunan en yüksek rütbeye kolaylıkla ulaşın. Bu rütbeye ulaşmak için hem oyuna hakim olmanız gerekiyor hem de doğru stratejiler uygulamanız gerekiyor. Oyunda altı tane ana rütbe bulunuyor olsa da çoğu oyuncu bu rütbeyi hedefliyor. Peki bu rütbeye ulaşmak için hangi taktiklerin kullanılması gerektiğini biliyor musunuz?

Call of Duty Mobile Rütbe Atlama Taktikleri

Sizlere vereceğimiz bu rütbe taktileri sayesinde efsanevi rütbesine kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Sizler gibi daha bir sürü oyuncu rütbe atlamak için elinden gelenin en iyisini ardına koyduğundan dolayı, maç esnasında çok dikkatli ve tedbirli oynamalısınız. Çünkü sizin gibi bu oyuncular da efsanevi rütbesine ulaşmaya çalışıyorlar.

Call of Duty Mobile Efsanevi Rütbesi
Call of Duty Mobile efsanevi rütbesine ulaşmak için aşağıda bulunan taktikleri uygulayın.

Oyunda yükselebileceğiniz altı tane rütbe bulunuyor ancak bizim tavsiyemiz hedefinizi efsanevi rütbesine koymanız. Çünkü bu rütbeye geldikten sonra artık Call of Duty Mobile’da bulunan en ünlü takımlarım oyuncularıyla birlikte aynı oyuna hatta aynı takıma düşme ihtimaliniz dahi olacak. Aşağıda bulunan taktikleri doğru bir şekilde uygularsanız muhtemelen kısa sürede rütbe atlayabileceksiniz.

Call of Duty Mobile Tuş Düzeni

Call of Duty Mobile tuş düzenlerine dikkat edin
Oyuna başlamadan önce kontrol düğmelerini düzenleyin.

Ekran üzerinden bulunan kontrol düğmelerini tercihlerinize göre ekranın üzerine yerleştirebilirsiniz. Parmaklarınızı cihaz üzerinde nasıl rahat hissediyorsanız kontrol düğmelerini ona göre ayarlayın. Efsanevi rütbesine yükselmek istiyorsanız oyunu rahat bir şekilde oynamalısınız.

Call of Duty Mobile Teçhizatlar ve Silahlar

Call of Duty Mobile takım arkadaşlarınız ile oyanyın
Rütbe atlamadan önce en iyi kullandığınız silahı belirleyin.

Hızlı bir şekilde efsanevi rütbesine yükselmek istiyorsanız en iyi kullandığınız silahlar ile oynamalısınız. Bir silaha ne kadar çok hakimseniz rakiplerinizi o kadar kolay öldürebilirsiniz. Eğer oyunda kendinize bir favori silah belirlediyseniz ona en uygun eklentileri de takmayı unutmamalısınız. Oyun içerisinde favori bir silahınız yoksa diğer oyuncuların tercih ettiği güçlü silahları da kullanabilirsiniz. Örneğin şu anda oyunda bulunan en güçlü silahlar PDW-57, QQ9, MSMC gibi SMG kategorisinde bulunan silahlardır. Yüksek atış hızları ve hasarları sayesinde rakipleri saniyeler içerisinde alt edebiliyor. Bu tür silahlar kullanarak hem oyun içi istatistiklerinizi yükseltebilir hem de daha hızlı ve daha rahat rütbe atlayabilirsiniz.

Call of Duty Mobile Battle Royale modunu kullanın

Call of Duty Mobile takım arkadaşlarınız ile oyanyın
Çok oyunculu mod da rütbe atlamak diğer moda göre çok daha kolay.

Her oyun modunun kendine has lig sistemi bulunuyor olsa da, Battle Royale modunda rütbe atlamak diğerlerine göre çok daha kolay olabilir. Hele Battle Royale modunu arkadaşlarınız ile birlikte oynuyorsanız, sağlam stratejileri uygulayarak ilk sıralara yerleşme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Battle Royale modu diğer modlara göre daha farklı ödüller de sunabiliyor.

Call of Duty Mobile takım arkadaşlarınız ile oynayın

Call of Duty Mobile takım arkadaşlarınız ile oyanyın
Hızlı bir şekilde rütbe atlamak istiyorsanız takım arkadaşlarınız ile oynayın.

Özellikle efsanevi rütbesine mümkün olan en kısa sürede ulaşmak istiyorsanız takım arkadaşlarınız ile oynamalısınız. Sizinle aynı hedefi paylaşan dört arkadaşınız ile harika stratejiler uygulayarak efsanevi rütbesine çok daha rahat çıkabilirsiniz. Oyunda bulunan profesyonel oyuncular da takım arkadaşları ile oynadığından dolayı kısa sürede rütbe atlayabiliyorlar. Ayrıca listede bulunan bu taktiklerin yanında oyunda bulunan en güçlü silahları kullanarak rütbenizi daha kolay bir şekilde arttırabilirsiniz. Bu silahların neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız sizler için yazdığımız “Call of Duty Mobile En Güçlü Silahlar” listemize göz atabilirsiniz.

Total
7
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler