Call of Duty Mobile Sezon 12 Güncellemesi!

Call of Duty Mobile’da 12. sezon güncellemesi sızdırıldı. Yeni sezon ile birlikte oyuna yeni bir harita, yeni oyun modları ve pek çok yenilik ekleniyor.
Call of Duty Mobile sezon 12 güncellemesi Going Dark olarak adlandırılıyor
Call of Duty Mobile sezon 12 güncellemesi Going Dark olarak adlandırılıyor.

Call of Duty Mobile sezon 12 güncellemesi hakkında detaylar sızdırıldı. Yeni sezon ile birlikte Call of Duty Mobile’a, Hackney Warehouse adında yeni bir harita eklenecek. CoD Mobile’ın her sezon olduğu gibi 11.sezonu da oyunculara farklı farklı yenilikler sunmuş olsa da 12. sezon bizleri daha büyük yenilikler bekliyor.

Call of Duty Mobile Sezon 12 Yenilikleri

Call of Duty Mobile çıkışından bu yana oyuncu sayısı bakımından büyümeye devam ediyor. Şimdi ise oyunun 11. sezonu yavaş yavaş sona eriyor ve oyuncular yeni gelecek sezonda birbirinden eşsiz hediyelere sahip olmak için gelecek sezonu sabırsızlıkla bekliyor.

Call of Duty Mobile sezon 12 going dark
Yeni gelecek olan bu sezonda bizleri çok büyük yenilikler bekliyor olacak.

Call of Duty Mobile’ın 12. sezonunun adı Going Dark olarak adlandırılıyor. Geliştiricilerin yaptığı açıklamaya göre 12. sezon, 10 Kasım’da oyunculara sunulacak ve beraberinde yeni silah görünümleri, haritalar ve pek çok modu getirecek.

Yeni Savaş Bileti

12. sezona özel olarak yeni bir savaş bileti geliyor. Muhtemelen gelecek olan bu savaş biletinde bizleri özel kostümler ve silahlar bekliyor. Geliştiriciler bilet alamayan oyuncuların da yaralanabileceği birkaç ücretsiz silah görünümü de oyuna ekleyeceklerini söyledi. Bu eklenecek yeni görünümlerden birisi AGR 556 silahına olacak. Bu silahın yüksek atış oranı bulunduğundan dolayı birçok oyuncu tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Call of Duty Mobile sezon 12 savaş bileti
Sezon 12 savaş biletinde bizleri özel görünümler bekliyor olacak.

Yeni silah görünümünden farklı olarak Royale Pass’e ücretsiz alınabilecek yeni bir operatör becerisi de eklenecek. Bu beceride oyuncular kendilerini korumak adına balistik kalkan yerleştirebilecek. Bu beceri sayesinde ise çoğu savaşlarda çatışmalardan hasar almadan çıkabilirsiniz.

Hackney Yard Haritası ve Gece Modu

Yeni sezon ile birlikte oyuna Hackney Yard adında bir harita ekleniyor. Oldukça büyük olan bu harita yeni sezona dair sızdırılan bilgilerden en dikkat çekicisi oldu. Call of Duty Modern Warfare oyununda bulunan bu harita içerisinde gece modu da barındırıyor ancak CoD Mobile’a gece modu ile gelip gelmeyeceği henüz belli değil.

Call of Duty Mobile sezon 12 Hackney Yard haritası
Hackney Yard haritası büyük olacağından dolayı çoğu oyuncu tarafından olumlu yorumlar aldı.

Haritanın kalıcı olup olmayacağı veya hangi oyun modlarında oynanabilir olacağı henüz açıklanmadı. Ayrıca Crash ve Summit haritalarını artık gece modunda da oynayabileceksiniz. Hackney Yard haritası hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Hackney Yard haritası CoD Mobile’a ekleniyor!” adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

Call of Duty Mobile Sezon 12 Yenilikleri

12. sezon ile birlikte gelecek olan yeniliklerden en dikkat edilmesi gereken liste burası. Gelecek olan bu güncellemede bazı silahların hasarı azalırken bazılarının ise aksine daha da yükseltildi:

 • Cordite silahının sekme oranı düşürüldü.
 • Razorback silahının yatay geri tepmesi azaltılırken, orta menzilde verdiği hasar arttırıldı.
 • Fennec silahının stabilitesi arttırıldı. Dikey geri tepmesi arttırılırken, yatay geri tepmesi ise azaltıldı.
 • AK117 silahının rakiplere verdiği hasar arttırıldı.
 • BK57 silahı optimize edildi ve isabet oranı iyileştirildi.
 • KRM 262 silahının menzili azaltıldı.
 • BY15 silahının hasar mesafesi azaltıldı.
 • Echo silahının hasar mesafesi azaltıldı.
 • Katana’nın süresi azaltılırken kullanması gereken enerji arttırıldı.
 • Dönüşüm kalkanının süresi azaltılırken kullanması gereken enerji arttırıldı.
 • Bombaların ek hasarları arttırıldı.
 • Cryo Bomb’un etkisinin süresi azaltıldı.
Total
16
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler