Call of Duty: Mobile sezon 5 ne zaman başlayacak?

Call of Duty: Mobile Sezon 5 Ne Zaman Başlayacak?
Call of Duty: Mobile Sezon 5 Ne Zaman Başlayacak?

Call of Duty: Mobile sezon 4 artık neredeyse bitmek üzere. Fakat oyuncular olarak sezon mücadelelerini tamamlamak, battle passimize seviye atlatmak ve 4. sezonun ödüllerini almak için biraz daha süremiz var.

Call of Duty: Mobile dördüncü sezonunun 29 Haziran’da biteceği kesinleşen bilgiler arasındaydı. Sezon sonu yaklaşmasına rağmen Activision oyuncular için önümüzdeki haftayı yeni oyun modları, Mythic droplar ve Call of Duty: Mobile Dünya Şampiyonasını kutlamak için verilecek ödüller gibi birçok yeni etkinlikle doldurdu.

Call of Duty: Mobile Sezon 5
Holger 26 – Dark Frontier

Call of Duty: Mobile Sezon 5 Ne Zaman Başlıyor?

Activision’ın sezonlar arasındaki boşluğu olabildiğince azaltmaya çalıştığını biliyoruz. Sezon 5’in resmi başlangıç tarihi ile ilgili bir açıklama henüz yapılmadı. Fakat sezon 4’ün bitiminden kısa süre sonra başlayacağı bilgisi bulunuyor.

Sezon 4’ün bitiş tarihini 29 Haziran olarak duyuran Activision, oyundaki gerekli bakım işlemlerini kısa sürede bitirip sezon 5’i başlatmayı planlıyor. Sezon 5’in içeriği de henüz belli olmasa da Activision tarafından yeni harita ve silahlar paylaşılıyor.

Bu yeni harita ve silahların yanında bizleri birçok yeni sürprizin beklediğinden de eminiz. 19-20 Haziran günlerinde Activision’ın sezon 5 içerikleriyle alakalı daha çok paylaşım yapılacağı öğrenildi. Sezonun resmi duyuru videosu, adı ve teması da bu tarihlerde yayınlanabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts