Call of Duty Mobile sezonları sıfırlanıyor!

Activision, yeni yıla girilmesi sebebiyle sezon sayımının başa döneceğini paylaştı.
Call of Duty Mobile Sezonları Sıfırlanıyor
Call of Duty: Mobile sezonları yeni yıla girilmesiyle birlikte sıfırlanacağı açıklandı.

Call of Duty Mobile‘ın sezonları sıfırlanıyor. Call of Duty Mobile’da 2021 yılındaki ilk sezonunun ocak ayı içerisinde yayınlanması planlanıyor. Yeni sezon hakkında açıklama yapan Activision ekibi Call of Duty Mobile’da 14. sezonun olmayacağını ve 2021 yılı için sezonların sıfırdan başlayacağını belirttiler.

Call of Duty Mobile sezon sayımı tekrarlanıyor

Call of Duty Mobile’da her ay düzenli olarak yeni sezon getiriliyor. Yeni sezonla birlikte CoD Mobile’da toplamda 14 sezon olsa da yeni yıla girilmesinden dolayı sezon sayımı en başa dönecek.

Call of Duty Mobile Sezonları
Call of Duty: Mobile’ın her ay yeni bir sezon getirmesiyle birlikte 26 Ocak tarihinde 2021 yılının ilk sezonu yayınlanacak.

Tüm bunların yanında Call of Duty Mobile’ın 2021 yılındaki ilk sezonunda iki farklı silahı oyuna ekleneceği biliniyor. Bir silahın saldırı tüfeği olacağı düşünülüyor ancak diğer silah hakkında bir tahmin bulunmuyor.

Call of Duty Mobile yeni sezon ne zaman geliyor?

Call of Duty Mobile’da 2021 yılının ilk sezonu 26 Ocak tarihinde oyuna eklenmesi bekleniyor. CoD Mobile’ın önceki sezonu, bu sezondan 24 saat önce biteceğinden dolayı yapmadığınız görevler veya almadığınız ödüller varsa kısa süre içerisinde almayı unutmamalısınız. Bu sezonla birlikte Call of Duty Mobile’a yeni bir haritanın da eklenmesi bekleniyor.

Call of Duty Mobile Yeni Sezon
Yeni sezonda iki farklı silah ve bir yeni haritanın oyuna ekleneceği düşünülüyor.

Ayrıca oyunun test sürümünde The Attack of the Undead 20 modu da bulundu. Yeni güncellemeyle birlikte Call of Duty Mobile’a yepyeni bir oyun modunun da geleceği düşünülüyor. Call of Duty Mobile’ın test aşamasındaki The Attack of the Undead 20 modu eğer deneyenler tarafından olumlu geri bildirimler aldıysa ve başarılı olduysa yeni sezonla birlikte oyunda yepyeni bir oyun modu da görebiliriz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts