CS: GO Konsol Açma (Tüm Bilgiler ve Hata Çözümleri)

CS: GO konsolunun ne işe yaradığını ve nasıl açıldığını aktardık.
CS GO Konsol Tuşu
CS GO konsolunu açmak için ayarlarda değişiklik yapmalısınız.

CS: GO konsol açma seçeneğine ayarlardan ulaşabilirsiniz. Peki bu CS: GO konsolundan neler yapılabilir? Silahınızın yerini değiştirmekten tutun duvar arkasını görmeye kadar çoğu şey CS: GO konsolundan da yapılabiliyor.

CS: GO Konsol Açma

CS: GO konsol açma bir hayli basit. Yapmanız gereken tek şey ayarlardan bazı seçeneklerde değişiklik yapmak. Ardından CS: GO konsol açma tuşu ile beraber dilediğiniz kodu aktifleştirebilir veya kapatabilirsiniz.

Başlangıç

İlk defa CS: GO’ya giriyorsanız yüksek ihtimalle CS: GO konsol açma tuşuna basmanıza rağmen konsol penceresi açılmayacak. Konsol penceresini aktifleştirmek istiyorsanız aşağıda bulunan adımları sırasıyla uygulayarak geliştirici konsolunu açabilir ve tüm kodları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

CS GO Konsol Açma Ayarı
Varsayılan CS: GO konsol açma tuşu ESC’nin altında bulunan tuştur. (” ve é)
  • CS: GO’ya giriş yapın.
  • Ayarları açın.
  • Oyun içi ayarları penceresini açın.
  • “Geliştirici konsolunu etkinleştir” ayarını aktif duruma getirin.
  • Ardından konsolu açmak için CS: GO konsol açma tuşuna basın.

CS: GO Konsol Açma Tuşu

CS: GO konsol açma tuşu varsayılan olarak ESC’nin bir altında bulunan (” ve é) tuştur. Bu geliştirici konsoluyla birlikte oyundaki her şeyi değiştirebilmeniz mümkün. Aynı zamanda bu pencereyle CS: GO FPS değerlerinizi dahi arttırabilirsiniz. Oyun performansınızı arttırmak istiyorsanız CS: GO FPS Arttırma yöntemlerine göz atabilirsiniz.

CS: GO konsol açma tuşu değiştirilebilir mi?

CS: GO konsol açma tuşu şimdilik değiştirilemiyor. İlerleyen günlerde Valve ekibi tarafından yeni bir güncellemeyle birlikte CS: GO konsol açma tuşunun değiştirilebileceğine dair bir yol çıkarsa tekrardan bu içeriğimizi güncelleyeceğiz.

CS GO Konsol Tuşu Değiştirme
CS: GO geliştirici konsolunun tuşu değiştirilemez.

Ara ara bu içeriğimize uğrayarak CS: GO konsol açma tuşunun değişip değişmeyeceğini öğrenebileceğiniz gibi Mobidictum ile hem mobil hem bilgisayar üzerinde tüm oyunların güncelleme ve rehberlerine ulaşabilirsiniz.

CS: GO Konsol Açılmıyor

CS: GO konsolu açılmıyor olabilir. Bu gibi durumlarda oyunu yeniden başlatmanız gerekebiliyor. Ayrıca bazı oyuncular oyunu yeniden başlatmasına rağmen CS: GO geliştirici konsolunu açmakta bazı problemler yaşıyor.

CS: GO konsolunun açılmamasının sebebi ayarlardan geliştirici konsolunun açılmaması olabilir. CS: GO ayarlarınıza giderek “Geliştirici konsolunu etkinleştir” seçeneğini tekrardan kontrol edin. Bu seçenek kapalı olma durumunda hiçbir şekilde CS: GO geliştirici konsolunu açamaz ve hiçbir konsol komutunu aktifleştiremezsiniz.

CS: GO Konsol Komutları

CS: GO konsol komutları yardımıyla birçok hile yapabilir veya oyunda değişiklikler yapabilirsiniz. Bazı kodlar tüm sunucularda çalışsa dahi bazı konsol komutları sadece sahibi olduğunuz sunucularda çalışabiliyor.

CS: GO Komutları
CS: GO konsol komutlarıyla oyunu baştan aşağıya değiştirebilirsiniz.

CS: GO’da hile açmak istiyorsanız CS: GO Hile Kodlarına göz atabilirsiniz. Bu hile kodları çevrim içi sunucularda ve Valve’ın resmi sunucularında çalışmadığını unutmamanız gerekiyor. Hile kodlarını çevrim dışı botlarla oynarken veya kendi sunucunuzdayken aktifleştirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts