CS: GO Bunny Kodu

Oradan oraya zıplamak artık daha basit!
cs go bunny kodu açma
CS: GO Bunny Kodu

CS: GO bunny kodu ile oradan oraya zıplayabilirsiniz. Aşağıdaki tablodan ilginize göre bir başlığı seçebilir ve detaylarına gidebilirsiniz.

Bunny üzerine temel bilgiler

Oyunu ilk açtığınızda space / boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. Karakteriniz yere iner inmez tekrar space tuşuna basarsanız ve fareniz ile her sıçrayışta bir tarafa hareket ederseniz varacağınız noktaya daha hızlı varabilirsiniz. Buna bunny deniyor. CS: GO bunny kodu ile tuş ataması yaparak mouse ile zıplama ayarları yapabilirsiniz. Böylelikle resmi eşleşmelerde, topluluk sunucularında ve kendi oluşturduğunuz lobilerde kolaylıkla bunny yapabilirsiniz.

CS: GO Bunny Kodu: Mouse ile zıplamak

Oyunda mouse / fare kullanarak zıplama için bunny tuşu ayarlamak oldukça kolay. Oyunun ayarlarından tuş atamaları bölümünden ayarlamalarınızı yaparak farenizin yuvarlağının üst tarafını veya alt tarafını kullanabilirsiniz. Bu ayarı yapmak için oyununuzun konsol bölümünü açıp aşağıdaki kodlardan birini girebilirsiniz. Dilerseniz bu ayarı config’inize de ekleyebilirsiniz.

 • “bind “MWHEELDOWN” “+jump”: Fare yuvarlağını aşağıya çekince zıplamak
 • “bind “MWHEELUP” “+jump”: Fare yuvarlağını yukarıya iterek zıplamak

Çoğu profesyonel oyuncu, faresinin orta tuşunu aşağı çekerek (MWHEELDOWN) bunny yapıyor.

Önerimiz: İki farklı tuş atamasını deneyerek en rahat hissettiğiniz ayarı kullanabilirsiniz. Bu ayarlara alışmak için de sürekli olarak bunny yapmayı denemelisiniz. Botlara karşı denedikten sonra rekabetçi karşılaşmalarda da sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. AWP ile daha hızlı pozisyon almak, bir bölgeye daha hızlı girmek veya rakip mermilerden hızlıca kaçmak için bunny yapmak size avantaj sağlayacaktır.

CSGO Bunny Hızlanma
CS: GO Bunny kodu ile çok iyi bunny yapabilirsiniz. Ayrıca tüm CSGO bunny kodları işinize yarayacak.

CS: GO Özel Sunucular için Bunny Kodları

Özel sunucularda bunny yapmak için gerekli ayarları aktifleştirmelisiniz. Bunny için tuş ataması yaparak hızlanmak mümkün olsa da bu ayarlar sayesinde fare yuvarlağını sürekli ileriye veya geriye sürmek yerine “Space” tuşuna basılı tutup ekranı çevirirken aynı yöne doğru hareket ederek daha da hızlanabilirsiniz.

 • “sv_cheats 1” yazarak hileleri açın.
 • “sv_enablebunnyhopping 1” yazarak bunny ayarını aktifleştirin.
 • “sv_autobunnyhopping 1” yazarak boşluk tuşuna basılı tutulduğunda zıplamayı açın.
 • “sv_staminamax 0” yazarak hızlanın.
 • “sv_staminajumpcost 0” yazarak karakterinizin zıpladığında yavaşlamasını kapatın.
 • “sv_staminalandcost 0” yazarak yere deydiğinizde yavaşlamayı kapatın.
 • “sv_staminarecoveryrate 0” yazarak hızlanın.
 • “sv_airaccelerate 2000” hava sürtünmesini ayarlayın.
 • “sv_accelerate_use_weapon_speed 0” silahla bunny yapsanız dahi yavaşlamayı kapatın.
 • “sv_maxvelocity 3500” maksimum yer çekimini arttırın.
CSGO Bunny Yapma
Çok iyi bunny yapmak için epey bir uğraşmanız gerekiyor.

Oyun içerisinde bunny yaparak hızlanmak için en iyi ayarlar olmasına rağmen eğer bunny yapmakta kötüyseniz hızlanmanız biraz zor olabilir. Sıkılmadan ve sürekli olarak bunny yapmayı deneyerek epey bir hızlanabilirsiniz. Aynı zamanda sörf ve parkur gibi haritalarda da CS: GO bunny kodlarını aktifleştirmelisiniz.

CS: GO Bunny hilesi gerçekten var mı?

Oyun içerisinde birçok hilenin bulunduğu gibi bunny hilesi de ne yazık ki bulunuyor. Hileci oyuncular üçüncü parti bir yazılım indirip bunny yapıyorlar. Tabii hatırlatmamız gerekir ki üçüncü parti yazılımlar bu tür oyunların hepsinde yasak olduğundan dolayı hiçbir şekilde hile kullanmamalısınız. Oyundan yasaklanmasanız dahi bu dosyaların cihazınıza verdiği hasar oldukça yüksek olduğundan oyun içi performansınız hile programı açık olmasa dahi düşebilir.

CSGO Bunny Hilesi
CS: GO Bunny Hilesi

Neredeyse Counter Strike 1.6’dan beri bunny kodları oyunda yer alıyor. Aynı zamanda bu kodların yanında rekabetçi haritalarda kullanabileceğiniz tuş atamaları da yapabilirsiniz. Resmi eşleşmelerde bunny yapmak için zıplama tuşunu farenizin yuvarlağına atayabilirsiniz. Farenin yuvarlağını aşağıya veya yukarıya doğru döndürdüğünüzde birden fazla kez çalıştığından dolayı bunny yaparak hızlanma şansınız daha da artacak.

CSGO Bunny Nedir
Bunny yaparak daha hızlı hareket edebilirsiniz.
 • Bunny yaparken klavye ve fare üzerinde oldukça etkili olmalısınız.
 • Sadece farenin yuvarlağını çevirmekle hiçbir şekilde bunny yapamazsınız.
 • Ekranı sola çevirip aynı zamanda “A” tuşuna basmalı ve aynı şekilde sağ tarafa doğru dönerek “D” tuşuna basmalısınız.
 • Sürekli olarak bir sola bir sağa zıplayarak bunny yapabilirsiniz.

Gün geçtikçe hile korumasını geliştiren Valve ekibi, bunny için tuş ataması yapılmasına herhangi bir ceza vermemesine rağmen tıpkı hile gibi hiç yavaşlamadan zıplayabilirseniz oyunun hile güvenlik yazılımına takılabilirsiniz. Aynı zamanda oyun içerisinde bulunan diğer oyuncular tarafından raporlanırsanız birkaç hafta gözetim altında kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts