CS: GO Sınırsız Mermi Kodu Nedir?

Efsane FPS oyunlarından olan CSGO’da nasıl sınırsız mermi elde edebileceğinizi anlattık.
CSGO sınırsız mermi kodu nasıl etkinleştirilir?
CSGO sınırsız mermi kodu nedir ve nasıl çalışır? Tüm detaylarıyla bu yazımızda topladık.

CS: GO sınırsız mermi kodu nasıl kullanılır? FPS oyunları arasında belki de en köklü geçmişe sahip olan Counter-Strike serisi oyuncularına sunduğu sayısız özellik ve konsol komutu ile birlikte oldukça takdir edilmekte. Serinin son oyunu olan Counter Strike: Global Offensive’de de diğer CS oyunlarından aşina olduğumuz oyun konsolu yer almakta. Bu konsol sayesinde oyun içindeki birçok özelliği değiştirebilir veya performans artışı sağlayabilirsiniz. Bu rehberimizde oyun konsolunu kullanarak nasıl sınırsız mermiye sahip olabileceğinizi anlatacağız.

Oyun konsolu nasıl etkinleştirilir?

Bu tarz oyun kodlarını aktif etmek için öncelikle oyun konsolunuzu etkinleştirmelisiniz. Bunu yapmak için Oyun Ayarları bölümünden “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir” ayarını aktif edebilirsiniz. Bu sayede artık “é” tuşuna bastığınızda “ESC’nin altındaki tuş” oyun konsolunuz açılacaktır. Bu konsol sayesinde ister hile kodları yazabilir isterseniz de FPS’nizi yükseltmek için özel ayarlar yapılandırabilirsiniz.

Geliştirici konsolunu açarak birçok komuttan faydalanabilirsiniz.
CS: GO’da birçok komutu aktifleştirmeniz için oyun konsoluna ihtiyacınız var.

CS: GO Sınırsız Mermi Kodu

Aşağıda bulunan komut sayesinde kendi kurduğunuz yani Dedicated dediğimiz özel sunucularda sınırsız mermi elde edebilirsiniz. Tabi bunu yapmadan önce sv_cheats 1 komutunun aktif olması şart. Ayrıca komutunun sonundaki sayıyı 2 yaparsanız şarjörünüz tükenir ama merminiz bitmez. Sayıyı 0 yaparsanız da komut aktiflikten çıkar.

Sınırsız Mermi Kodu

  • sv_infinite_ammo 1

Sınırsız mermi kodu ile ne yapabilirsiniz?

Oyunda bulunan bu sınırsız mermi kodu ile birlikte arkadaşlarınızı trolleyebilir veya onlarla yaptığınız maçları daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Özellikle saklanbaç, co-op haritaları vs. oynuyorsanız bu komut oldukça işe yarayacaktır. Sonuçları deneyerek siz de görebilirsiniz.

Sınırsız mermi kodunu kullandıktan sonra mermi değiştirmenize gerek kalmayacak.
Sınırsız mermi kodu sayesinde kendi kurduğunuz sunucularda mermi sorunu yaşamayacaksınız!

Bu rehberimizde CS: GO’da nasıl sınırsız mermi kodu elde edebileceğinizi anlattık. Eğer CS: GO’yu ilk defa deneyimleyecekseniz CS: GO Sistem Gereksinimleri adlı içeriğimize göz atmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum’u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler